Zaloguj się, aby obserwować  
Ashakel

Forumowa Gra - Matrix: Evolution

252 postów w tym temacie

niech kazdy weznie telefony komorkowe na wszelki wypadek. ja biore.
ja poniewaz jestem medykiem wiec bede miał wszystkie leki. pawn77 prosze o czybki kurs walki wrecz, ju-jutsu, pilotarzu helikoptera apatch i jak umuchomic motocykl bez kluczy, reszte umiem. :D

______________________________________________________________

RAT-LUDZIE-LIDER-MEDYK (jesli moge prosic to podpisujccie sie podobnie bedzie łatwej i bedziemy znac swoja klase)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drepczę nerwowo po bazie. Zastanawiam się jak może przebiec potyczka, nie moge sie jej doczekac. Uzupełniam ekwipunek, myślę kiedy to się w końcu zacznie. Próbowałem pogadac z resztą jednak rozmowy się nie kleiły

pytanie do MG: kiedy się w końcu zacznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przestań chodzic w kolko, mosisz byc pewny siebie, wez sie w garsc, bo zostaniesz tu i nie pojdziesz do sieci. Ta niepewnosc i strach moze zgubic nie tylko ciebie, ale nas wszystkich

----------------------------------------
RAT-LUDZIE-LIDER-MEDYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nauczyłem cię tego. ja podłożyłem do głównego budynku agentów robota który jest szpiegiem i wyglada jak agent i w chwil moze od tyłu wybuchnąć i po nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki mam nadzieje ze nie bede musiał uzywac tego wszystkiego ale sie przyda. Dobry pomysł, moze troche sie opanoj z tymi rakietami bombami etc bo mozesz przesadzic. bombowy pawnie. styków se nie popal.

---------------------------------
RAT-LUDZIE-LIDER-MEDYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłąszcza jeśli to wybuchnie w niewłaściwym momęcie to będzie po was. Narazie zachowajmy spokój. Zaczynam ostrzyć miecz nając nadzieje ze jednak nie będe go musiał użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę iśc do sieci i walczyc. Niech rogoz zostanie.Czy mogę przejsc podsatwowe treningi karate, pilotowania samolotów i podkładania ładunków wybuchowych?

Varon-Ludzie-niewiem-Łowca maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

agentow brak o 20:00 logujemy sie do sieci niezaleznie od tego co sie stanie. pojdziemy do wyroczni. Ja zielony i ekipa pawna idziem do sieci. reszta rostaje tutaj badzcie gotowi na wszystko. POWODZENIA CZARNI BRACIA

-----------------------------
RAT-LUDZIE-LIDER-MEDYK

<nie wiem czy bede o 20 przy kompie, gdyby mnie nie było niech warrior wejdzie do sieci zamiast mnie ja zostane tu razem z rogozem94>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

loguje sie di sieci warior zostan w sieci w razie czego wrocisz rogoz jesy na powierzchni. za"5 minut" na high street 50 1 pietro.

---------------------------------
RAT-LUDZIE-LIDER-MEDYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idziecie ulicą zatłoczonego miasta.Rozdglądacie się za agentami...nic nie widać.Nagle Rat coś usłyszał...spojrzał się za siebie.Za nim stoi agent i mierzy w niego magnumem 44.Za pierwszym agentem wszyscy inni ludzie zaczynają się zamieniać w agentów...
-Witamy w Matrixie.Panowie...przygotujcie stosowne powitanie dla naszych gości...
Przeładowanie broni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwieram ogień z pistoletów do agenta którt mierzy w Rata. Podczas gdy agent zaczyna się uchylać przed kulami krzycze do Rata aby uciekał i się ukrył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować