Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W styczniu Internet Explorer 7 PL

35 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2006 o 17:21, Dead-pl napisał:

opera niema adblocka :/ jej jedyna wada

Bo w zupełności wystarcza nam funkcja "zablokuj zawartość" dostępna pod prawym klawiszem myszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 18:24, Albatross napisał:

Niestety, ale jest też nieciekawa wiadomość. Microsoft przejmuje Firefoksa.
http://www.msfirefox.net

To jest głupi żart.
I można domniemywać, że ma on coś wspólnego z finansowaniem kampani reklamowej IE7.
Bo skoro uwierzyłeś, że nie ma znaczenia czy ściągniesz FF czy IE7, to ilu innych też w to uwierzy?.
Poza tym na pudełku w dolnej części jest napisane "Może zawierać spyware", co nie będzie kojarzone z IE, ale z FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny dobry powód żeby wyłączyć Windows Update - przynajmniej mi się to badziewie nie zainstaluje a ewentualne aktualizacje lepiej instalować ręcznie
Firefox forever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 16:55, BaRt3k. napisał:

Wow wkoncu Polska jest lepsza i bedzie szybciej miala swojego IE od chin :P


Wreszcie amerykanie odwdzięczyli nam się za udział naszych wojsk w Iraku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 18:49, Olamagato napisał:

To jest głupi żart.

o rly? :D

Nie bierzcie mnie za jakiegoś niepełnosprytnego, celowo nie użyłem emotki, żeby nie zdradzać dowcipu (swoją drogą dla mnie całkiem udany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem IE7 ENG i powiem że mnie zaskoczył pozytywnie, tak po chwili używania mam wrażenie że działa "szybciej" od FF2 i zajmuje mniej pamięci ( co mnie strasznie zdziwiło :) ) Jeżeli MS zadba o swoje dzieło i będzie je rozwijał powoli ale systematycznie to FF bedzie miał konkurencję dość poważną, zwłaszcza że IE juz jest w windowsie a trzymanie dwóch rownie funkcjonalnych przeglądarek nie będzie miało sensu.

Problem mam tylko jeden, o ile FF umie wyciągnąć zakładki z IE to w drugą stronę nie wiem jak to zrobić ( czy nawet tak się da ) a ręczne otwieranie i dodawanie każdej strony to trochę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IE 7 jest bardzo ciekawa propozycje jednak przegrywa z FF na calej linii w jednym acz kluczowym miejscu - reklamy :) FF umozliwia na zablokowanie praktycznie wszystkich reklam jakie sie pojawiaja w czasie przegladania stron www a ie nie :( dopuki to sie nie zmieni z ie bede korzystac wylacznie przy aktualizacji systemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować