Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wikipedia blokuje

28 postów w tym temacie

Ludzie mnie naprawde dziwia...... no rozumiem jest sie fanem jakiejs konsoli i wogole ale to nie znaczy ze trzeba odrazu mieszac w informacji o konkurencyjnym produkcie...

Wikipedia dobrze zrobiła :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

często fani poszczególnej platformy wprowadzali błędne dane do opisu produktu konkurencji, by zmylić lub odstraszyć osoby zainteresowane ich kupnem.

Ehh aż chciało byś zacytować słowa piosenki czesława niemena "dziwny jest ten świat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest normalna procedura Wikipedii i nie dotyczy tylko tych konsol. Tak się dzieje w przypadku wielu innych modnych lub kontrowersyjnych haseł, które ludzie bez przerwy modyfikowali lub niszczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. Ale co obchodzi zwykłego fana jak sprzeda się konsola? To już sprawa Nintendo, fan może wymagać tylko jak najlepszych tytułów, przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gamespocie jakaś grupa fanboyów oddaje najniższe oceny grom PS3, by zaniżyć średnią. Każda gra na PS 3 tam recenzowana ma około 50 głosów najniższej noty. Są to tylko moje domysły, ale mam wrażenie, że znalazło się jakieś zrzeszenie, które jest za to odpowiedzialne. :) Bo wygląda to dość nienaturalnie. Tym bardziej, że żadna recenzja pisana przez czytelników nie ma tak niskiej noty, a na tak spory procent negatywnych ocen powinna się znaleźć choć jedna osoba, która by to uzasadniła pisemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować