Zaloguj się, aby obserwować  
Hummer

Lineage II Chronicle 4 - Temat ogólny

210 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2006 o 17:43, Pediator napisał:

poszukam w necie L2 jak znajdę i ściągnę to się odezwę. Narazie

Tu masz link do programu on pomaga w ściąganiu plików. Możesz zrobić pauze w pobieraniu ,a następego dnia dokończyć. Oto link : http://www.komputerswiat.pl/s.asp?qt=Download+Accelerator&ks_typ=download

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:45, Bartek Dudek napisał:

> poszukam w necie L2 jak znajdę i ściągnę to się odezwę. Narazie
Tu masz link do programu on pomaga w ściąganiu plików. Możesz zrobić pauze w pobieraniu ,a
następego dnia dokończyć. Oto link : http://www.komputerswiat.pl/s.asp?qt=Download+Accelerator&ks_typ=download

To tylko spolszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:47, Pediator napisał:

> > poszukam w necie L2 jak znajdę i ściągnę to się odezwę. Narazie
> Tu masz link do programu on pomaga w ściąganiu plików. Możesz zrobić pauze w pobieraniu
,a
> następego dnia dokończyć. Oto link : http://www.komputerswiat.pl/s.asp?qt=Download+Accelerator&ks_typ=download

To tylko spolszczenie?

Oto dobry link sorka : http://www.komputerswiat.pl/download/index.aspx?akcja=pokaz_jeden&sid=5944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:49, Bartek Dudek napisał:

> > > poszukam w necie L2 jak znajdę i ściągnę to się odezwę. Narazie
> > Tu masz link do programu on pomaga w ściąganiu plików. Możesz zrobić pauze w pobieraniu

> ,a
> > następego dnia dokończyć. Oto link : http://www.komputerswiat.pl/s.asp?qt=Download+Accelerator&ks_typ=download

>
> To tylko spolszczenie?
Oto dobry link sorka : http://www.komputerswiat.pl/download/index.aspx?akcja=pokaz_jeden&sid=5944

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może na temat:P
Ulubione klasy?
Moje to: Krasnolud crafter i spoiler, Ork Destroyer, Wszelcy Łucznicy (Hawk Eye, Phantom Ranger i Silver Ranger) no i magowie "bojowi" (Sorcerer/Sorceress, SpellHowler i Spellsinger). Niedługo będę chciał zagrać Warlordem i może jakimś dagerem (najprawdopodobniej TH).
Do tej pory mój najwyższy lvl był Phantom Ranger''em - 75, ale to na serwie x 100, więc ubiłem w 2 dni. Nie wyobrażam sobie co by było na serwach x1000~10000(w większości nacisk na PvP), a takie teraz są na pierwszych miejscach serwerów prywatnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś jeszcze pisze update ,gdy właczam Lineage 2 ?
Chce kliknąć na start ,a mi tu jakieś update wyskakuje i coś ściąga.
Wie ktoś co jest grane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może co się dzieje z Dragon-network? Drugi dzień nie mogę się już zalogować. Co jest grane? Stawiają nowe serwery, czy robią update tych, które już są. A po drugie: czy wiadomo coś w sprawie serwera Judgement? Czy będzie jeszcze kiedyś dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 10:42, Grzegorz19 napisał:

Czy wie ktoś może co się dzieje z Dragon-network? Drugi dzień nie mogę się już zalogować. Co
jest grane? Stawiają nowe serwery, czy robią update tych, które już są. A po drugie: czy wiadomo
coś w sprawie serwera Judgement? Czy będzie jeszcze kiedyś dostępny?



Ludzie dajcie spokoj - przeciez to jest strona dystrybutora gry i prepaidow na Polske i bylu tu juz walkowane, ze o pirackich serwerach zabroniona jest dyskusja...

PS. Ten piracki serwer o ktorym mowisz zostal zamkniety w zwiazku z akcja FBI i zamykaniem pirackich serwerow Lineage2 w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:54, Bartek Dudek napisał:

Skąd mam wziąć serial number do Lineage II ,bo ściągnąłem z neta ?
Błagam pomóżcie.

Coś mi tu śmierdzi piractwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2006 o 23:32, fingo napisał:

PS. Ten piracki serwer o ktorym mowisz zostal zamkniety w zwiazku z akcja FBI i zamykaniem
pirackich serwerow Lineage2 w USA.


A ja sądziłem że jest ciche przyzwolenie w stanach na "pirackie" serwery LineageII :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2006 o 16:58, azur64 napisał:

Coś mi tu śmierdzi piractwem...


Dlaczego? Klient jest ogólnie dostępny w internecie, nawet twórcy umieszczają go do pobrania na swojej oficjalnej stronie :) Tylko za "utrzymanie konta na serwerze" i ogólny dostęp do serwera trzeba płacić :) Swoją drogą śmieszą mnie ludzie którzy wszędzie doszukują się "piractwa" na forum, tylko po to, wydaje się, aby sobie posty nabić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:02, Qcza napisał:

Dlaczego? Klient jest ogólnie dostępny w internecie, nawet twórcy umieszczają go do pobrania
na swojej oficjalnej stronie :) Tylko za "utrzymanie konta na serwerze" i ogólny dostęp do
serwera trzeba płacić :) Swoją drogą śmieszą mnie ludzie którzy wszędzie doszukują się "piractwa"
na forum, tylko po to, wydaje się, aby sobie posty nabić :P

Ja się nie doszukiwałem, jakoś nie pomyślałem że to klient, tylko gdyby ktoś mu podał to by było troche piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:06, Zieloonnyy napisał:

Jaki jest adres producenta z którego by można ściągną tą grę????


www.lineage2.com

I nie jest to z całą pewnością piractwo :) Piractwo byłoby dopiero wówczas gdyby ktoś się zalogował tym klientem na
nieoficjalny serwer :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:54, Bartek Dudek napisał:

Skąd mam wziąć serial number do Lineage II ,bo ściągnąłem z neta ?
Błagam pomóżcie.


Najlepiej ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:16, Bartek Dudek napisał:

Co mam wpisać do ID ,a co do tego pod spodem ?


Zdajesz sobie sprawę z tego,że gra w Lineage 2 jest odpłatna ? Jeśli tak to proponuję zakupienie karty abonamentowej. Jeśli liczysz na darmową rozgrywkę...to nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować