Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War bije rekordy sprzedaży

70 postów w tym temacie

sathorn1 ->
Widzę, że jesteś kolejnym "specjalistą" co kontakt z konsolami ogranicza do standów w Media Markcie, ew. Empiku.
Myślenie niepotrzebne w Gears of War ? - zdejmij klapki z oczu zawistny blacharzu... i nie pisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia - już widzę jaką byś miał przeprawę z Berserkerem (ką?) w GoW''ie na hardkorze lub z byle jakimi "szeregowymi" brzydalami atakującymi kupą na insane - zejście byś miał równie gwałtowne jak podczas ataku biegunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 16:43, sathorn1 napisał:

Ale przecież kupująć PC za 7000zł, można się zapopatrzyć przynajmniej tak aby starczyło do odpalenia wszystkiego na max. przez najbliższy rok.


Nie o to chodzi. Nawet jak kupisz za 7 tysięcy kompa to zaraz okaże się, że za tę samą kwotę można kupić jeszcze potężniejsza maszynę. Po prostu tempo rozwoju technologii i wprowadzania nowosci jest zbyt duży, aby można było za nim realnie nadążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 16:55, sathorn1 napisał:

Uważasz za arcadowe gry takie jak Splinter Cell, Ghost Recon, Rainbow Six, Half-Life,
> FEAR...?

Każda z wyżej wymienionych jest na PC, a o FRAR na konsole nie słyszałem :/ Zresztą, nie można
przecież powiedzieć, że są to gry logiczne... Zresztą, tak jak mówię, kiedy chcę grać na gry
na PC, to nie kupuję konsoli i nie gram w konwersje.


FEAR oczywiście pojawił się na X360 rok po premierze pecetowej i zebrał całkiem dobre recenzje w zagranicznych serwisach.

No widzisz a ja w powyższe czysto pecetowe gry (które kocham, albowiem sam wychowałem się na blaszakach a na konsole przesiadłem się później) mogę sobie pograć na padzie, na którym gra mi się bardzo wygodnie, siedząc na kanapie lub fotelu. Bardzo się cieszę, że wiele świetnych gier z PC zostaje przerzucanych na X360 ponieważ mogę sobie zagrać w znakomite pecetowe tytuły na konsoli co jest mi bardzo na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nievil
daj sobie spokój z takimi fanboyami jak sathorn1 nie masz co dyskutować, żadne argumenty do takich nie docierają, ja to rozumiem, sam jestem fanboyem Amigi i w tym temacie nikt kto ma inne zdanie niż ja nic mi nie przetłumaczy, choćby nie wiem jakich argumentów używał. dla mnie Amiga Rulez 4eva i koniec:)
jeden temat chciałem tylko poruszyć: "konsole są zbyt arcadowe" zależy kto co lubi, osobiście nie przepadam za symulacjami, gdy chcę np. poczuć się jak w prawdziwym samochodzie to wsiadam do prawdziwego samochodu, a gdy odpalam konsole to chcę żeby gra sprawiała mi radość a nie maksymalnie naśladowała rzeczywistość a co za tym idzie wprowadzała ograniczenia z realnego świata. dlatego uwielbiam wszelkie arcadówki (z RR na czele:) ta cała pogoń za maksymalnym urealnieniem gier na PC osobiście bardzo mi się nie podoba, przez to wymarły np. symulatory lotu, które aż tak zbliżyły się do rzeczywistości że przestały sprawiać radość z gry i pozostały tworem tylko dla maniaków tego typu gier. dlatego dla mnie, właśnie ze względu na gry arcadowe, konsola jest jedynym słusznym wyborem ale jeśli ktoś woli symulacje to niech zostanie przy PC i nie psioczy na konsole. każdy chyba wie co lubi i niech przyjmie do wiadomości że nie wszyscy jego zdanie podzielają... w końcu chyba mają do tego prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

""daj sobie spokój z takimi fanboyami jak sathorn1 nie masz co dyskutować, żadne argumenty do takich nie docierają...""

Tylko jedno zdanie panie Benitokks:
Przyganiał kocioł garnkowi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:29, HumanGhost napisał:

Nie o to chodzi. Nawet jak kupisz za 7 tysięcy kompa to zaraz okaże się, że za tę samą kwotę
można kupić jeszcze potężniejsza maszynę. Po prostu tempo rozwoju technologii i wprowadzania
nowosci jest zbyt duży, aby można było za nim realnie nadążyć.


Może i tak, ale przecież składam kompa do gier, a nie po to, żeby był najlepszy... Nikt tu nie mówi o żadnym nadążaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 18:21, Krakkers napisał:

No widzisz a ja w powyższe czysto pecetowe gry (które kocham, albowiem sam wychowałem się na
blaszakach a na konsole przesiadłem się później) mogę sobie pograć na padzie, na którym gra
mi się bardzo wygodnie, siedząc na kanapie lub fotelu. Bardzo się cieszę, że wiele świetnych
gier z PC zostaje przerzucanych na X360 ponieważ mogę sobie zagrać w znakomite pecetowe tytuły
na konsoli co jest mi bardzo na rękę.


Niby, tak ale zagrasz w nie później to raz. Dwa, że gra tworzona od początku na PC, po przeniesieniu na konsole często wiele traci. I vice versa zresztą, w Prince of Persia o wiele lepiej gra się na padzie niż na klawiaturze + myszce (sam przeszedłem raz na padzie raz na klawiaturze). Chociaż może to racze j wynikać, ze specyfikacji danego gatunku. Każdy wie, że w platformówki i bijatyki lepiej gra się na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 12:17, Illidan Shando napisał:

Jak sie nazywa łówny bohater Gears Of War?


Główny bohater zowie się z tego co pamiętam Marcus Fenix, bądź coś w podobie :). Będę pewny dopiero jutro kiedy wypróbuję egzemplarz gry kupiony na gram.pl ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować