Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2010 o 22:13, Kraju napisał:

Exp zdobywa się również dzięki mnożnikowi jak i ilości zabitych przeciwników. Więc Twoja
i moja wypowiedź się ze sobą łączą.


Chyba nie odróżniasz expa od zdobywanych punktów w czasie rozgrywki. Exp dostaje się za liczbę pokonanych fal, a punkty za ilość pokonanych przeciwników (tak jak wspomniałeś), ale nie maja nic wspólnego z ilością otrzymywanego expa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 17:21, Nerr012 napisał:

Pograłem i nowy tryb Ostatni Bastion mi się bardzo podoba czy jakoś tak :D


Co? Są jakieś nowe fale lub inna plansza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 18:00, necron1501 napisał:

> Pograłem i nowy tryb Ostatni Bastion mi się bardzo podoba czy jakoś tak :D

Co? Są jakieś nowe fale lub inna plansza?

Mapa jedna ale tryb fajny a i DoW 2 też zarąbisty teraz coś mnie wzieło na niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elitarny status w Last Stand to nie robi nic prócz zresetowania mojego dorobku w postaci itemów, dania mi jakiegoś tokenu i dodania takiej kropki przy znaczku (jeśli ta kropka w ogóle do tego jest)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 18:45, Markush napisał:

Elitarny status w Last Stand to nie robi nic prócz zresetowania mojego dorobku w postaci
itemów, dania mi jakiegoś tokenu i dodania takiej kropki przy znaczku (jeśli ta kropka
w ogóle do tego jest)?


ten "token" to sa itemy ktore trzeba miec w ekwipunku by dostac 5% wiecej punktow rankingowych...
polecam tylko tym, ktorzy chca levelowac postac od poczatku :-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)
Chciałem się spytać czy jest ktoś zainteresowany w zagraniu kampanii w co-opie? ;)
Jeśli tak to na LIVE jestem jako DarkMessiah152 ;)
Mam nadzieję że nie naruszam w ten sposób tutejszego regulaminu i piszę we właściwym temacie.
Pozdrawiam.
PS. Czy wiadomo coś o kolejnym dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 21:39, Markush napisał:

> Chaosu
A czego była kampania w CR? Nie chaosu?


Nie marinsów ale można było zrobić z nich psełdochaosów... No co to były Blood Ravens a nie Black Legion!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 23:14, Hamynelypham napisał:

grywam sobie w bete sc2, dzisiaj z nudów odpaliłem dow2 i co? skasowałem. ta gra jest
do dupy. dziękuję, nara. reric, try harder.


Nie no, nie przesadzajmy, może być. Choć jednak zwalili sprawę. Najlepiej grało się podczas bety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOW II - Update 2.2.3 Release Notes

;-) sporo dosc sensownych i waznych zmian, do szczescia brakuje mi jeszcze jakis poprawek w eldarowym T3 - mam na mysli przede wszystkim Rade Prorokow i Fire Prisma, chociaz reszta pojazdow tez jest obecnie mocno znerfiona wiec moze byc ok tak jak jest teraz - ogolnie - wraz z poprzednimi zmianami to chyba jeden z najlepszych patchy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Termosy powinny być mocne ale nie przegięte bo jednak kosztują a przynajmniej wcześniej kosztowały dużą kasę :P
Ja bym się dobrał do orka i eldara bo ten speed jak uciekasz u nich jest przegięty
Wycofuje Marinow z prawie full HP a i tak benshi ich rozwalają bo im się spd prawie cały czas odpala to samo u orka dziwne ze nikt na to nie narzeka
Czemu assault sklad nie doskakuje tak do drużyn jak zwiewają tylko się wloką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 15:49, Wiktor_B napisał:

Ta... Tego co wymyślił retreat buttona to powinni złożyć w ofirze bogom chaosu :P Czemu
nie zostawili systemu morali z DOWa1 to ja nie wiem.


Bo DoW 1 jest dla niepełnosprawnych dzieci, a DoW 2 to gra dla PRAWDZIWYCH STRATEGÓW!!!111оди́ноди́ноди́н


Dlatego właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 20:22, Shveid napisał:

> Ta... Tego co wymyślił retreat buttona to powinni złożyć w ofirze bogom chaosu :P
Czemu
> nie zostawili systemu morali z DOWa1 to ja nie wiem.

Bo DoW 1 jest dla niepełnosprawnych dzieci, a DoW 2 to gra dla PRAWDZIWYCH STRATEGÓW!!!111оди́ноди́ноди́н


Dlatego właśnie.


Chyba odwrotnie...

Z Dowa 2 to mi się podobają trzy rzeczy:
- Grafika
-Single player w Chaos Rising (chyba dlatego, że to dow1 bez SINDIREGO ale za to z Elifaszem)
-TLS i sorc

Tak to zwykły MP jest do dupy a to przedewszystkim przez małe oddziały i retreat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować