Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

To by koło 2h zeszło, ale rozumiem Twoją frustrację... Na mecz trzeba czasami czekać z 15 minut i tylko jeśli się gra po 15, wcześniej może nie znaleźć. Nie wiem jak z najnowszym dodatkiem ale do cr tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak takich jazd na rankingu nie miałem nawet w CR co mam teraz w Retri
Na forum piszą że ludzie grają 3v3 rankingi no to wpadamy ze znajomymi odpalamy grę 20 min później stan 1/1 3 osoby na 6
Albo jazda typu 6 gier możliwych do żadnej nie dołącza
To naprawdę potrafi ostro podirytować gdy liczycie na szybkie gry
Mogę odpalić public mam ludzi w 2min ale nie mam expa -.-''
Na exp został ranking ale skoro tak działa to nie dziwię się że z 16k ludzi od początku zostało 6k

Skoro można zakupić takiego Crysis2 albo Homefront i na multi się lepiej spisują dołączasz gdzie chcesz i dostajesz tyle ile sam ubiłeś a nie za przegrana 100-200 ^^''

Gjerka miała fajny potencjał który zabili bo stwierdzili że ludzie oszukują na public wywalając graczy a czy ranking nie wywala czy an rankingu nie wychodzą jak przegrywają ?

Na zdrową logikę zamiast zachęcić ludzi to ich zniechęcają
A teraz myślą że dodatki do LS utrzymają ją przy życiu
2 mapy grałem sporo w podstawowym i w tym już niezbyt mi się chce
Za każdym razem fala ta sama mogli urozmaicić to i dać random fale ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 12:11, Shveid napisał:

DEATH KORPS OF KRIEG? Kupili mnie.


Dzięki tym modyfikacją i pasji moderów jeszcze gram w DoW
Chłopaki robią niezłe cuda i powiedziałbym że ich modele są dość szczegółowe

Szkoda że relic nie pomyślał o zrobieniu czegoś takiego :D
Każdy znalazłby coś dla siebie
Jeszcze gdzieś widziałem Kyruska jako Kronikarza na multi

tu sa same Korpsy można się przyglądnąć jak to wygląda
http://warriornation.net/Forum/showthread.php?t=649537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2011 o 12:11, Shveid napisał:


DEATH KORPS OF KRIEG? Kupili mnie.


tez chyba sobie zrobi taki wyglad IG dla zbuffowanej Inkwizytorki po 3.14 ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał, że po wyjściu czy tam kicku z gry nie nalicza punktów za wina. Dziwna sprawa, bo miałem tak już, że nie naliczało, a teraz grlaiśmy dwójkę. Gdzieś w połowie gry stracił się jeden koleś a zaraz potem wyszedł drugi. Punkty przyznało. Nie wiem, czy w takim razie nie zależy to od jakiegoś licznika czasu?

A co do modów.
Mój zestaw to Bloom Mod (lepszy delikatny poblask), Diomedes wymieniony na Thula i paczka bażdży ze schematami od Hangara (koleś jest genialny i chyba znany wszystkim pasjonatom własnych blach jeszcze z czasów DoW1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Public czy ranking
Bo an rankingu daje expa tylko czasem nie daje jak ktoś wyjdzie
A na public zrypali sprawę
Do tego tak dużo osób gra rankingi
że jedyne co mnie jeszcze trzyma przy retri to mody
I znajomy co chce grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 15:03, MasterChiefGT napisał:

Public czy ranking

Ranking.

Dnia 27.03.2011 o 15:03, MasterChiefGT napisał:

A na public zrypali sprawę

Miało to z pewnością na celu uniknięcie sztucznego nabijania leveli przez ustawki. I nie jest to tylko patent Rerika gwoli ścisłości. Jeżeli tak bardzo Ci zależy na nowych gaciach są chyba mody na pełne ulepszenia armi?

Dnia 27.03.2011 o 15:03, MasterChiefGT napisał:

Do tego tak dużo osób gra rankingi

Jest kiepsko to fakt, ale czy z powodu ilości graczy czy skopanego systemu? Wydaje mi się, że to drugie. Przed placebo fixem gra przeszukiwała najpierw region gracza (Polska), a dopiero potem "resztę". Jak jest teraz nie wiem, ale nadal trwa to za długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są ale nie działaja
Po zatym i tak to na rankingach ma miejsce ludzie graja w TFFA 4v2
Ustawki są wszędzie ale czemu ludzie grający normalnie maja cierpieć przez frajerów ?
Więc ale mi to powód
Sztucznie chcą wymusić żeby ludzie grali rankingi

Do tego to jest cholerny bug land właśnie benek rozjebał mu uciekajacy cały odzial Grubasów mających 90% hp na strzał pierdzielnięty relic -.-''
A mój wali po słupkach

Potrafią wszystko zjebać

super jest to ze moje jednotski uciekajace 90% hp giną od reki a ja nie moge dobić hero z 10hp ?
No na litośc coś tu nie tak jest.......

Żygać dosłownie mi się chce tym syfem

Mam cichą nadzieję że tak nie zwalą Space Marines
Bo jak zwalą to już nic od nich nie kupie szkoda kasy...

Jedynie moderzy coś potrafią zrobić jak trzeba bo relic to odstawiają jakieś cyrki
Człowiek chce normalnie zagrąc ale się nie da bo dan]lans aż leży i prosi o poprawki.

Ta gra bardziej potrafi nerwów napsuć niż cokolwiek innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A największym błędem relicu było danie pojazdów typu benblade LR na mapy niedostosowane do nich
Każ mu się cofać to obraca się w kółko jednostki się blokują kolesie od broni rozstawianej lecą na pałe jak każesz im atakować kogoś -.-''

Nie kiedy po 1-2 grach odechciewa się DoWaaaa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 16:10, MasterChiefGT napisał:

Więc ale mi to powód

Ten zabieg jest zastosowany nie tylko tutaj. Może Ci się podobać, może i nie. Fakt jest, że ma (imo solidne) uzasadnienie i nie jest tylko wymysłem Rerika. (SC2 tak samo gdy dowolne nie liczą się do statów)

Dnia 27.03.2011 o 16:10, MasterChiefGT napisał:

Sztucznie chcą wymusić żeby ludzie grali rankingi

Przesadzasz. Aż tak bardzo zależy Ci na cyferkach?

Dnia 27.03.2011 o 16:10, MasterChiefGT napisał:

Do tego to jest cholerny bug land właśnie benek rozjebał mu uciekajacy cały odzial Grubasów
mających 90% hp na strzał pierdzielnięty relic -.-''
A mój wali po słupkach

A po polsku?

Dnia 27.03.2011 o 16:10, MasterChiefGT napisał:

Potrafią wszystko zjebać

A jakże^^

Dnia 27.03.2011 o 16:10, MasterChiefGT napisał:

super jest to ze moje jednotski uciekajace 90% hp giną od reki a ja nie moge dobić hero
z 10hp ?
No na litośc coś tu nie tak jest.......

Ot balans. Zawsze był z nim problem i zawsze będzie. Po jedynce i tylu dodatkach do niej, po DuFie i kolejnym dodatku naprawdę uwierzyłeś Teo, że TYM RAZEM będzie już idealnie?:D

Dnia 27.03.2011 o 16:10, MasterChiefGT napisał:

Żygać dosłownie mi się chce tym syfem

Wiesz, gdy mnie zaczął Protos w SC2 doprowadzać do szału zacząłem mniej grać i bawić się innymi zabawkami. Cóż innego można doradzić?

Dnia 27.03.2011 o 16:10, MasterChiefGT napisał:

Ta gra bardziej potrafi nerwów napsuć niż cokolwiek innego

Zazdroszczę;p Też bym chciał móc powiedzieć coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 16:35, MasterChiefGT napisał:

A największym błędem relicu było danie pojazdów typu benblade LR na mapy niedostosowane
do nich
Każ mu się cofać to obraca się w kółko jednostki się blokują kolesie od broni rozstawianej
lecą na pałe jak każesz im atakować kogoś -.-''

Nie kiedy po 1-2 grach odechciewa się DoWaaaa .....

No niestety w becie często zdarzały się takie momenty że BB zamiast przejechać przez mur to robił po grzyba objazd i blokował pół armii jedynymi grami które takich problemów nie mają to SupCom,Supcom2 i SC2. W tych grach to jeszcze nie widziałem by takie jaja się działy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2011 o 16:54, ChrisBgnr napisał:

> Żygać dosłownie mi się chce tym syfem
Wiesz, gdy mnie zaczął Protos w SC2 doprowadzać do szału zacząłem mniej grać i bawić
się innymi zabawkami. Cóż innego można doradzić?

> Ta gra bardziej potrafi nerwów napsuć niż cokolwiek innego
Zazdroszczę;p Też bym chciał móc powiedzieć coś w ten deseń.


stary sorry, ale nie masz innych zmartwień? to tylko gra... chyba za bardzo się przejmujesz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie dostawiali cyrku z wyglądem tylko dali na starcie odblokowany
A do rankingow ciagli ten swój supr system nie miałbym do nich pretensji

Ale niestety tak nie jest

Uciekający odział Ogrynów padł na skill bena to dłuższe działo na strzał a miał 90%hp ja tym skilem heretyków nie mogę wykończyć jak mają 30% hp

Więc to zirytować potrafi
Tak samo jak pojazd co zamiast jechać jak należy staje mi w miejscu i się kreci blokując inne jednostki
Mogli dać większe mapy nawet w DoW 1 były większe i bardziej dostosowane do pojazdów

Nie można mieć wszystkiego liczę że cyrków nie odstawią mi z Space Marines i DoW 3
Ciesze się że nie będzie jak CoH Online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

płaczesz jak mała dziewczyna ciągle to samo i bez sensu, chcesz odblokować "super fajny" wygląd jednostek to graj gry rankingowe, przecież dostajesz expa nawet jak przegrywasz, to raz... masz problem ze Ci jednostka uciekla pod dzialo BB? to trzeba bylo "recznie" ja stamtad wydostac, a nie cisnac X na pale... BB zmasakrowal Cie skillem? sam go zrob i uzyj na przeciwniku, jaki problem? ale jak Ci sklad Heretykow ucieka to jak Ty chcesz cokolwiek zabic? zamiast plakać na forum lepiej potrenuj L2P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz dziwne bo jak ja wale skila do pocisk zachacza o byle kamyczek a jak ktos wali skila to leci przez wszystko
Ogryni sa tak szybcy idac normalnie ze niema co
A exp w 3v3v za przegrana to przy dobrych wiatrach az 200 ?

I widze jak dzialaja te rankingi chcac zagrac 3v3 mam do dyspozycji z kolegami 1 gre na 1 mozliwa z 3 osobami na 6
I czekasz aż genialny program dobierze przeciwnika a jak dobierze to przeciwnik ma ping około 400 i albo ciebie wywala albo ich

Wybacz mi pro graczy ze nie gram tak pro jak ty, tylko szkoda że tak mało gier rankingowych masz ^^''
Czyżby to było spowodowane brakiem przeciwników?

Może z nudów sam zabiore się za przeróbkę sztormów bo wole jednak Kasrkinów lepiej się prezentują

Ale AI jednostek nadaje się do poprawy bo pojazdy się gubią z rozkazem i nie potrafią wybrać optymalnej drogi
Ale tego się nie doczekamy
I ktoś oprócz mnie zauważył jak działa broń przygważdżająca ?
Mnie ledwie stuknie przy końcówce zasięgu przeciwnik i jestem przygwożdżony a moja nie może kolesia jednostek w połowie drogi uziemić
Od czego to ma zależeć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować