Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

widać wyraźnie, że THQ stara się wycisnąć jeszcze trochę kasy z DOWa (płatne Dark Angels, płatny soundtrack, płatny Last Stand DLC), rozumiem, że czasy są brutalne i potrzebna jest kasa na produkcje trzeciego dodatku do DOW II lub DOW III. dopóki nikt mnie nie zmusza do płacenia za te "dodatkowe atrakcje" to niech sobie zarabiają. Ale jeśli zaczną żądać kasy za coś co zawsze było za darmo to już będzie grabież :-///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zamiast zająć się udoskonaleniem systemu kopania albo popracować trochę nad balansem dostajemy płatne udoskonalenia gry x3
Miło naprawdę bardzo miło :P

Jeszcze niech tylko usuną LS z retri zwykłego i aktywuj go kluczem kupionym na steam albo innej aukcji :D
Mogliby dać do niego więcej map bohów sprzętu

Bo jednak to co teraz jest nie jest warte tych pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 09:22, Teokrata napisał:

widać wyraźnie, że THQ stara się wycisnąć jeszcze trochę kasy z DOWa (płatne Dark Angels,
płatny soundtrack, płatny Last Stand DLC), rozumiem, że czasy są brutalne i potrzebna
jest kasa na produkcje trzeciego dodatku do DOW II lub DOW III. dopóki nikt mnie nie
zmusza do płacenia za te "dodatkowe atrakcje" to niech sobie zarabiają. Ale jeśli zaczną
żądać kasy za coś co zawsze było za darmo to już będzie grabież :-///

A od kiedy to Last Stand jest płatny ma grę od premiery nie kupowałem LS i Mam go dostępny od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee...a czy nie chodzi przypadkiem o to, że będzie możliwość kupienia LS jako samodzielnego produktu, a ludzie, którzy go kupią dostaną rabat na Retarda?

I niech mi tu się nie bawią w oddzielne LS tylko wydadzą pieprzonego pacza, który sprawia, że pancerz i akcesorium T1 Komuszka stanie się użyteczne. Kij z tym, że komuch potrafi nieźle namieszać (patrz ten replay http://www.gamereplays.org/dawnofwar2/replays.php?game=47&show=details&id=203610 ), to jednak 2 jedynie symboliczne ajtemy na początku to jakaś porażka.

I powinni dać jakieś sensowne koszty Tyrkowi. Nie po to rozk*rwiam jego nieskończone hordy by na końcu przyszły w komplecie razem ze Swarmlordem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam z orkiem choć go tłuczesz to wypada ci z Burszujami pod koniec gry -.-''

A niech sobie wydają LS samego co to za sens w niego grać 2 mapy kilku Hero i powtarzające się fale mogli dać random fale...
A teraz jak będą dodawać dodatki do LS to będzie DLC warte 7 euro dające nowa mape haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 14:44, MasterChiefGT napisał:

A teraz jak będą dodawać dodatki do LS to będzie DLC warte 7 euro dające nowa mape haha
:D


Również z mistrzowskim tłumaczeniem gościa z Rerica: "I''ve spent $10 on far dumber things.". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 15:33, Jaracz napisał:

> A teraz jak będą dodawać dodatki do LS to będzie DLC warte 7 euro dające nowa mape
haha
> :D

Również z mistrzowskim tłumaczeniem gościa z Rerica: "I''ve spent $10 on far dumber things.".
:)


mam nadzieje, ze to nam nie grozi i THQ chce po prostu zarobic cos jeszcze na juz wydanym kompletnym produkcie czyli DOW II z dodatkami. Na chwile obecna nic nam z gry nie wycieli i nie probowali sprzedac jako DLC i oby tak zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sporo pracowałem i nie miałem czasu na gry. Dzisiaj, po zalogowaniu do steam setnie się uśmiałem, czytając newsa o tym, że można już kupić LS jako osobne dlc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 11:22, MasterChiefGT napisał:

Chyba jestem jedyną osobą co interesuje się modami do tej gry :P


Jeszcze Chris się interesuje Hangarem, który powiedział, że w piątek da tonę schematów dla IG i naprawi niekompatybilność moda ze skórkami z DLC. Teraz czeka co piątek na zbawienie tak jak pierwsi adwentyści dnia siódmego czekali co miesiąc na Jezusa (bądź kto inny, ale taki motyw był)

No i ja patrzę co Shuma robi póki co chwali się ubraniami dla BT. Mógłby naprawić bug z pancerzem dowódcy HWT

Dnia 23.04.2011 o 11:22, MasterChiefGT napisał:

Teraz podaje coś dla ludzi co mają dość głosów w Retri
Wole głos żel komandera niż Diomedes''a
Dostępne też są voice paki dla ras

http://www.youtube.com/watch?v=tmxoBFNeAy8


A co krzyknie na widok Gwardzistów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2011 o 11:50, Shveid napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=tmxoBFNeAy8

A co krzyknie na widok Gwardzistów?


Nie wiem ale już jakoś wole te głosy niż te z Retri jak zagrałem chaosem to poczułem że to jest to czego mi brakowała rzesze rządnych krwi wywrotowców :P

Ja pobrałem pakiet voice SM a widzę że tam wyżej jest FC v2 :P
Może coś dodali ale naprawdę Diomedes doprowadzał mnie do szału taki dziwny strasznie głos miał
A teraz to muzyka dla mych uszów

Chciałbym tylko żeby ktoś Karskinów wyciął z CR i dał do Retri ale chyba się nie doczekam ;]
A Shuma fajne wyglądy robi ale puki co nie można mieć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 12:03, MasterChiefGT napisał:

Chciałbym tylko żeby ktoś Karskinów wyciął z CR i dał do Retri ale chyba się nie doczekam
;]


Dam barabam

http://community.dawnofwar2.com/forums/topic/45935

Tyle że bez Hellgunów. Cóż poradzimy?

Dnia 23.04.2011 o 12:03, MasterChiefGT napisał:

A Shuma fajne wyglądy robi ale puki co nie można mieć wszystkiego


Ale jakoś w te 2 tyg. DKoK zrobił,a Kwiecień miał być świetnym miesiącem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 12:52, Shveid napisał:

http://community.dawnofwar2.com/forums/topic/45935

Tyle że bez Hellgunów. Cóż poradzimy?



To nie sa Karskini z CR tylko przerobieni Gwardziści mam ten mod od kąd wyszedł
A hellgany już są jako oddzielny plik
http://forums.relicnews.com/showthread.php?257214-MOD-Shuma-s-Wargear-room-Advertisement-Retribution-beta-ranked-compatible-mods

Tu możesz to znaleźć :P

Ja licze na takich z prawdziwego zdarzenia jak byli w CR x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 11:22, MasterChiefGT napisał:

Chyba jestem jedyną osobą co interesuje się modami do tej gry :P

Jak już Shveid napisał, nie jedyny. Poprosze o link do tego voice packa bo coś tam dziś widziałem na forach ale security rerikowe usunęło powołując się na łamanie prawa (licencja whatever). Nie wiem czy mówimy o tym samym czy nie, ale chętnie bym sobie nowe soundy wrzucił.

Jak chcesz coś dobrego to tu jest temat "hangarowy" http://forums.relicnews.com/showthread.php?235744-UPDATED-Compatability-Release-Armies-of-Warhammer-40K-badges-and-colour-schemes./page9
To na głównej stronie nie działa z Retri, gdzieś tam w połowie topicu jest link do działającej z najnowszym dodatekim wersji. A w niej:
- tona gotowych schematów kolorystycznych dla SM, trochę dla ChSM i kilku tyrów.
- profesjonalne badge dla każdego nowego schematu, odświeżone oryginalne schematy, i lekko poprawione badge dla elfów.
Bawiłem się w spolszczanie tego, bo nie lubię hybryd ang-pol, więc gdyby ktoś chciał mogę zahostować zarówno spolszczenie jak i samego moda w razie czego. Drobną niedogodnością jest brak kompatybilności z obydwoma dlc (w sensie, że nie można ich wybrać w grze, bo jeżeli ktoś inny nimi w multi gra to nie ma problemu), ale jest szansa, że w nowej wersji zostanie to naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ke?

Przecież kasrkini z CR od zwykłych Gwardzistów różnili się 2 szczegółami:

-Mieli pełne hełmy z maską przeciwgazową
-Jeden miał hellguma, który wymagał rozstawiania.

I cała różnica. Niestety takie życie.

Choć ja osobiście korzystam z moda podmieniającego GM z Retarda na tych z CR z prostej przyczyny- "starsi" Gwardziści wyglądali jak weterani- pancerze były całkiem mocno podniszczone+ Shuma dość ładnie ich urozmaicił. A Gwardziści z Retarda? Ładniutkie, lśniące pancerzyki które wyglądają jakby zostały zrobione ledwie 5 min. yemu. Me not like this :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wyglądali fajniej :P
Co do Gwardzistów z CR to tylko dali zwykły skład i Heavy team
Szkoda że nie ma iście figurkowego odwzorowania Karskinów ale wszystkiego mieć nie można


ChrisBgnr:
Linki są w szczegółach tego filmiku
Miłego ściągania
http://www.youtube.com/watch?v=tmxoBFNeAy8

Niestety szkoda że postanowili głosy zmienić w Retri skoro wystarczyło dodać kilka nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 18:48, Wiktor_B napisał:

I tak wolę Diomedesa,


Chyba jedynie pod względem wyglądu. AJ HIR JU GO AHED!AJ HIR JU GO AHED!AJ HIR JU GO AHED!AJ HIR JU GO AHED!

Dnia 24.04.2011 o 18:48, Wiktor_B napisał:

CHOCIAŻ ANGELOS I BOREAL SĄ ZA******!!!!!
ANGELOS I BOREAL SĄ ZA******!!!!!
BOREAL


Wut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 20:17, Shveid napisał:

Chyba jedynie pod względem wyglądu. AJ HIR JU GO AHED!AJ HIR JU GO AHED!AJ HIR JU GO
AHED!AJ HIR JU GO AHED!


BUAHAHAHAHAHAHA!!! Może ty masz jakąś traumę. Mi to nie przeszkadza...

Dnia 24.04.2011 o 20:17, Shveid napisał:


> CHOCIAŻ ANGELOS I BOREAL SĄ ZA******!!!!!
> ANGELOS I BOREAL SĄ ZA******!!!!!
> BOREAL

Wut?


SPESS MAHREENS!!! TODAH DI ENEMI IS AT OUAH DOAR!!!! WEE NOW OUAH DUTY AND WEE WILL DO IT!!! WE FIGHT FOR TEH ONOUR AS BLAD REIVENS, A SPESS MAHREENS AND WEE WIL FIGHT FOR TEH NEIM OF TEH EMPRAH!!! Ja go lubię za tą "przemowę". Lepszy od Bale''a i Metal Boxxiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować