Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Balans, balans, balans... Nie było go w DoWie nigdy i nie będzie. Pod tym względem jak na standardy rerika nie ma nawet teraz tak źle. Najgorszą zmorą jest za to ruski internet (po tym co widzę 90% kupców Retarda to chyba ruscy) i system losowania... Tyle czasu ile nadal marnuje się w lobby to porażka. No i tryby gry - wolny - gdzie lagi względnie nie psują radości z gry i poklatkowy - gdzie gra staje się czymś na kształt parodii turówki. Gier, gdzie było pod względem płynności bez zarzutu miałem dosłownie garść. A przed chwilą przeżyłem swoiste zakrzywienie czasoprzestrzeni - kolesia liczyło ze cztery razy do zera, po czym jak gdyby nigdy nic zaczynało od nowa. Za ostatnim liczeniem zrobiło się jeszcze weselej bo po przekręcie ustawiło mu licznik na 115 sekund. Do 17 fali szliśmy w czasie rzeczywistym godzinę! Nie mam siły już do tej gry, a jedyną motywacją rerika do wypuszczenia patchy staje się chyba chęć wciśnięcia do gry kolejnych płatnych gaci za 32zł...... Oj pójdzie coś czuję za niedługo ta gra z dysku w sedes;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 12:21, ChrisBgnr napisał:

Oj pójdzie coś czuję za niedługo ta gra z dysku w sedes;/

U mnie gra leży na dysku nieodpalana już od jakoś ponad miesiąca i chyba niedługo poleci... Zwyczajnie miałem dość laggerów, przez których większość rozgrywek wydłuża się dwukrotnie lub utknie na dobre, bo kogoś nie może wywalić. Gdyby jeszcze te DLC dodawały coś wartościowego - np. jakąś mini kampanię zamiast wargearu do trybu z całymi dwoma mapami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lag psuje cała grę tu jest racja :P
I system wykopywania ludzi mu w tym pomaga bo samemu można wylecieć
Ale jak się normalnie gra to jest znośnie ;]

Teraz jest moda na płatne dlc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba zgłosić to zgłosić? Nie wiem czy ktoś daje devom do zrozumienia czy nie gdzie leży problem. Zastanawiam się i dochodzę do wniosku, że problem może występować tylko w naszym regionie. Ciekawi mnie czy np. gościom z GB, Hiszpanii lub Francji losuje na przeciwników jakiś agentów z kołchozu i sybiru.
Być może trzeba problem zgłosić CDP żeby ten wpłynął na rerica. No bo ta sytuacja jest co najmniej dziwna, żadna gra na steamworks nie miała takich problemów z wyszukiwaniem gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszać zgłaszałem pomysł z oddaniem expa do Public bo grać się nieda zryty człowiek przegrywa to wychodzi i nikt nie ma expa
A rankingi TFFA mało co grają zdarzają się też problemy z wyszukaniem 2v2,3v3
A system kopania powinien działać na zasadzie ustawić np 5 ostrzeżeń i koleś wylatuje z automatu a nie powalone głosowanie
Tak samo ludzie opcji nie potrafią ustawić ...

Głupota ludzka nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie lubiłem LS- albo trafiasz no kogoś fajnego i idzie nieźle albo na ruska z Syberii i wypowiadasz wojnę narodowi rosyjskiemu. Jak ma się trochę skilla w zwykłym multi to wszyscy ruscy z internetem na węgiel pójdą w cholerę, bo w moim przedziale (1700-1900) nie spotkałem nikogo, kto miałby problem z papą netem.) Niestety wtedy zostaje rak, który według mnie jest znacznie gorszy i rosyjski powiew chłodu- para. Nie mam bladego pojęcia ile razy wypalałem przez kaprys steama. Często gry gra szła po mojej myśli. Mało tego- gra potrafiła mnie wywalić podczas OGLĄDANIA PIEPRZONEGO REPLAYA. Gamespy nie był idealny, ale jest bogiem w porównaniu do tego...czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest fajna ale genialne pomysły twórców ją psują :P
Genialny pomysł tworzenia gier zamiast zostawić zwykłe serverowe
Marzyło im się p2p czy jakoś tak więc są boskie lagi przez to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie retribution, ponieważ ja posiadam cały pakiet - tzn od podstawki po retrib, a znajomy chciał kupić sobie samo Retribution własnie i tu pytanie : czy jest tak samo jak w starym DOWie, że do multi co by miał np chaos dostępny musi mieć chaos rising ?
Pamiętam, że w Soulstormie do grania w multi pewnymi rasami były potrzebne poprzednie części.

Mam nadzieję ze nie zagmatwałem za bardzo =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 12:34, Laston napisał:


Premiara 2012 - 2013 ... wtedy już będzie WH 40000 Dark Milenium, po co robić jakąś hybrydę mmo jak wszyscy chcą dobrą strategię.

Też się boję że spieprzą tą grę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się boję że może to być gra podobna do CoH Online ...

Za kasę dostaniemy lepsze jednostki wytrzymalsze z max ranga na starcie i będziemy tępić resztę słabszych graczy...

Oby moje przypuszczenia były tylko bujną wyobraźnią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuje się zalogować na konto Games for Windows LIVE wyświetla mi się komunikat że mój login nie jest przypisany do żadnego konta albo że gra nie jest przypisana do mojego konta. Jestem pewien że wpisuje dobry nick i hasło i że mam na tym koncie WH40kDOWII. Próbowałem zakładać już 2 razy konto od nowa na tego samego maila i cały czas pisze że się udało, to pewnie jakiś podstępny błąd;]
Jeśli wiecie jak rozwiązać ten problem to proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 16:15, MasterChiefGT napisał:

A ja się boję że może to być gra podobna do CoH Online ...

Za kasę dostaniemy lepsze jednostki wytrzymalsze z max ranga na starcie i będziemy tępić
resztę słabszych graczy...

Oby moje przypuszczenia były tylko bujną wyobraźnią :P

Z Coh Online nie było źle, bo w ostatecznym rozrachunku nie można było kupować najmocniejszych i najrzadszych kart, tylko wygrać we wcześniejszych grach. Ale to jak potem potraktowali graczy zasługuje na pomstę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła wakacyjna akcja promocji na steamie. W jej ramach można uzyskać nowy item do multi Retri. Hełm Weterana Krwawych Kruków nosi nazwę owo cudo, chociaż gwoli ścisłości należałoby powiedzieć, że jest to całą zbroja. Mimo, że sama zbroja (przeznaczona dla FC) dosyć ładna i dużo fajniej wykonana niż Kapitan Szczotka DA, to mam jednak spore zastrzeżenia co do implementacji tegoż w grze. Otóż aby sobie zagrać nowym ładnym panem FC dostaliśmy nowy schemat - Krawe Kruki - Weterani Aestas.... Cała armia to normalne modele jednostek tylko FC ma inną zbroję. Portret został klasyczny (czyli menelski Diomedes). Na szczęście jest toto kompatybilne z modami od Gabrysia i Thula. Pytanie tylko, po co tworzyć nowe schematy na takie bzdury. Gdyby każdy item z modów montować w ten sposób to zrobiłby się mega wielki śmietnik. Skoro chcą być tacy fajni to lepiej byłoby chyba dodać jakiś przycisk do zmiany wersji danego "ktosia". No ale za dużo wymagam i za dużo gadam jak na taką pierdółkę. Co będzie następne? Ultramarines - Weterani w rajtuzach za 4.99$?
Dla chętnych niżej screen i tips. Zbroja kosztuje trzy tickety wakacyjne. Pierwszy dostaniemy za aczik z flamerem (50 zabitych tymże w LS). Drugi za wstąpienie do wakacyjnej grupy na Steamie (spokojnie po dostaniu biletu można się zaraz wypisać). Trzeci za połączenie konta Steam ze (stfu) Facebookiem - tutaj też możemy zaraz potem tę fejsową przygodę zakończyć bez problemu i powiązanie skasować, także nie ma problemu stworzyć sobie na szybko dowolne konto na tym "uroczym portalu" a potem spłukać je w ubikacji.
Z ticketami udajemy się do ekranu nagród i wymieniamy je za hełm. Tadaaaaam :P

20110703165006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w takim razie należy połączyć konto z FB (i jak potem to powiązanie skasować :P)? Rzadko korzystam ze Steam i nigdzie nie widzę takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 21:18, Arcling napisał:

Ok, hełm już mam, tylko jak teraz skasować powiązanie FB ze Steamem?

Na szajsbuku, tam gdzie masz info o tym połączeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować