Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2010 o 11:32, Wiktor_B napisał:

> > Ta... Tego co wymyślił retreat buttona to powinni złożyć w ofirze bogom chaosu
:P
> Czemu
> > nie zostawili systemu morali z DOWa1 to ja nie wiem.
>
> Bo DoW 1 jest dla niepełnosprawnych dzieci, a DoW 2 to gra dla PRAWDZIWYCH STRATEGÓW!!!111оди́ноди́ноди́н

>
>
> Dlatego właśnie.

Chyba odwrotnie...

Z Dowa 2 to mi się podobają trzy rzeczy:
- Grafika
-Single player w Chaos Rising (chyba dlatego, że to dow1 bez SINDIREGO ale za to z Elifaszem i chaos Blood Ravens)
-TLS i sorc

Tak to zwykły MP jest do dupy a to przedewszystkim przez małe oddziały i retreat...


Sorry za podwójnego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat małe odziały są fajne bo nie idziesz w masę i masz wygrać tym czym dysponujesz
Mi się to podoba :P
Nie zrobisz wielkich armii i przede wszystkim to musisz myśleć jak sobie poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 11:32, Wiktor_B napisał:

> > Ta... Tego co wymyślił retreat buttona to powinni złożyć w ofirze bogom chaosu
:P
> Czemu
> > nie zostawili systemu morali z DOWa1 to ja nie wiem.
>
> Bo DoW 1 jest dla niepełnosprawnych dzieci, a DoW 2 to gra dla PRAWDZIWYCH STRATEGÓW!!!111оди́ноди́ноди́н

>
>
> Dlatego właśnie.

Chyba odwrotnie...

Że niby stary DoW jest dla dzieci? Chyba nigdy nie grałeś w starego Dowa : o Ok Lubie czasem pograć w Dufa ale no nic nie przebije starego dobrego Dowa! Swoją drogą to mój drugi jeden z najlepszych rts-ów w moich zbiorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 16:13, MasterChiefGT napisał:

Akurat małe odziały są fajne bo nie idziesz w masę i masz wygrać tym czym dysponujesz
Mi się to podoba :P
Nie zrobisz wielkich armii i przede wszystkim to musisz myśleć jak sobie poradzić


Małe oddziały są ok bo andają takiego klimatu ale no bez przesady...atakować planetę w 9-10 Sm :O Gdzie wroga jest z 90-100 :xx Z tym przesadzono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 17:02, Maciej2194 napisał:

> > > Ta... Tego co wymyślił retreat buttona to powinni złożyć w ofirze bogom
chaosu
> :P
> > Czemu
> > > nie zostawili systemu morali z DOWa1 to ja nie wiem.
> >
> > Bo DoW 1 jest dla niepełnosprawnych dzieci, a DoW 2 to gra dla PRAWDZIWYCH
STRATEGÓW!!!111оди́ноди́ноди́н

>
> >
> >
> > Dlatego właśnie.
>
> Chyba odwrotnie...
>
Że niby stary DoW jest dla dzieci? Chyba nigdy nie grałeś w starego Dowa : o Ok Lubie
czasem pograć w Dufa ale no nic nie przebije starego dobrego Dowa! Swoją drogą to mój
drugi jeden z najlepszych rts-ów w moich zbiorach


Grałem w każdego oprócz soulstorma bo mnie te filmiki z ''metal boxes'' i ''spess mahreens'' mnie zdemotywowały.
Pierwszy dow mnie oczarował całą mechaniką gry czyli ekonomia, szybkość gry, zróżnicowane frakcje, dobry single i multi, oraz duża ilość krwi i finishery >:) Dwa następne dodatki podwyższały poziom aż do momentu gdy pojawił sie Dow2. Nudny single w którym można było być lojalistami i niewiele lepszy multizniechęciły mnie szybko do gry. Przyznam się że częściej gram w CR a to dzięki grafice i tls. Tak to żałuje że to nie jest poprostu ten sam Dark Crusade z lepszą grafą, tls-em i worshipem u chaosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tymczasem balans w dowie w mojej opnii: SM ok, nerf Termosow naprawil ta rase, Tyranid jest dziwny nie jest slaby jakis imba tez nie jest ale jest dziwny, Eldar podobnie - slaby nie jest na pewno, potrafi byc mardzo mocny ale ma kilka popsutych jednostek i walczy jak IG a nie Eldarzy IMHO, Chaos niby znerfiony ale ciagle jest bardzo mocny, Ork jest mocny w T1 a potem ma schody - jest lepszy niz wczesniej i ciekawszy ale jeszcze wymaga jakis zmian nie buffow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2010 o 17:04, Maciej2194 napisał:

Małe oddziały są ok bo andają takiego klimatu ale no bez przesady...atakować planetę
w 9-10 Sm :O Gdzie wroga jest z 90-100 :xx Z tym przesadzono


zgadzam sie. powinno byc "troche" wiecej jednostek w skladach.
czyli np 4 marines/NIDwarriorow + sierzant,
6 guardianow/slugga/shoota + leader
8 heretykow i gauntow jest ok
i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tak że do Marinów sieę doczepili z latkowaniem i teraz termy są gorsze niz ostatnia jednostka orkow bijaca -.-
U orkow nic nie zrobili
Miny od tyranida zdropione za punkty blokuja jednostki uciekajace stracilem tak 3 odzialy TM na 3 lvlu z uczieczka sie nie ruszaly stanely w miejscu i czekaly na zbawienie
To wymaga wiekszej ilosci szlifow bo pokopane teraz jest :P
Do tego wzieliby sie wreszcie za Chaosa bo to co z nim robja to nic dalej za mocny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 15:54, MasterChiefGT napisał:

Fajnie tak że do Marinów sieę doczepili z latkowaniem i teraz termy są gorsze niz ostatnia
jednostka orkow bijaca -.-


Chodzi o AT, czy o zwykłe? Bo z AT mocno w to wątpię, a ze zwykłymi, to sorry, ale czego się spodziewałeś? W pełni ulepszone Nobzy są droższe od Terminatorów i to dużo(kosztują 740/225 energii) i to byłby śmiech na sali, jakby nie potrafiły ich ubić 1v1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra może i są nieco droższe ale za termy pakujesz dodatkowo 650 punktów nie maja zadnych skili tylko teleport
A ork napchane buffów
No wybacz ale Termy to najlepsza jednostka SM i dziwne ze znowu dalej nie daja rady z Orkami z tech 3 :P
Są wolne maja mniejszy atak wiec po kiego je wpakowali niech walna land ridera bedzie lepiej co z tego ze bedzie 2x taki jak czolg
Balans powinni dopieścić a puki co okazuje sie fajna sprawa z tymi minami ze blokuja jednostki uciekajace ze sie nie ruszaja moze jedna z odzialu poleci a reszta stoi kolo min
Dodatkiem namieszali strasznie mogli bete walnac i poprawic balans przez nia a nie tak sie teraz bawic do tego chaosu tez cos malo tykajac bo dalej CSM 2x ulepszenie boltera ostro cisna zwykle jednostki

Dnia 15.06.2010 o 17:29, ReVanMg napisał:

Chodzi o AT, czy o zwykłe? Bo z AT mocno w to wątpię, a ze zwykłymi, to sorry, ale czego
się spodziewałeś? W pełni ulepszone Nobzy są droższe od Terminatorów i to dużo(kosztują
740/225 energii) i to byłby śmiech na sali, jakby nie potrafiły ich ubić 1v1.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tam było mówione, coś zapowiadane, coś można było przeczytać o grze MMO w realiach Warhammera 40.000... Dziś można zobaczyć pierwszy trailer tej gry pokazany na targach E3 2010 - Dark Millennium Online TRAILER !!! Szkoda tylko, że ta gra nie wygląda tak jak nadchodzący na konsole Space Marine studia Relic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wole Space Marines na konsole ;]
A co do grafiki nie musi być cudowna byleby działało płynnie nie było lagów i głupiego target systemu -.-
Bo kto wie co wymyślą do premiery i żeby opłaty były małe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ma wyglądać lepiej? MMO powinno być dla jak największej publiczności, nie dla wybrańców posiadających komputery z Pentagonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wersje PC bym nie liczył puki co
Grywalność się liczy a nie grafika sama grafika cudowna nic nie da jeśli będzie się lipnie grać
Im więcej osób na polu walki tym lepiej
Może na konsoli będzie dzielony ekran ;]
Taka miła zabawa w 4 osoby ehh i masa orków czego więcej potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC ciężko coś wydać jeszcze żeby duża część osób mogła grać bo nie każdy ma nowy komp co uciągnie
A na konsoli się nie przejmujesz bo wiesz że będzie działać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 08:13, MasterChiefGT napisał:

Na PC ciężko coś wydać jeszcze żeby duża część osób mogła grać bo nie każdy ma nowy komp
co uciągnie
A na konsoli się nie przejmujesz bo wiesz że będzie działać ;]

mój ma trzy lata ciągnie wszystko na max detalach w natywnej rozdzielczości monitora, skądinąd dzięki konsolom które już na starcie pokazały 90% możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakby nie patrzeć, to konsole są już słabe i tyle. 1280x720, przecież to jest śmieszne, żeby cieszyć się taką rozdzielczością. Pełnego 1080p w grach na konsole już od dawien dawna nie widziałem, bo po prostu one nie wyrabiają. PC jeśli chodzi o wydajność są sporo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 17:30, necron1501 napisał:

Ja liczę na SM na PC, jak nie to chyba zainwestuje w konsole.


mala szansa jak na razie... chyba ze odniesie sukces i zrobia konwersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować