Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia w złocie!

138 postów w tym temacie

Najlepszy i najszybszym sposobem jest telefon. Nic nie pomoże szybciej niż rozmowa telefoniczna, rozwiązanie dostajesz przecież praktycznie od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Ja już wczoraj zamówiłem i na szczęście nie miałem WIĘKSZYCH problemów z zakupem Żetonu! Teraz małe pytanko do redakcji: "Kiedy będą wyniki konkursu na najlepszą mape??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie jedna rzecz, mianowicie: zamówiłem Kuźnię Przeznaczenia i smyczkę gram.pl(mniejsza o nią). Oto co pisze w moich zamówieniach:
zamówienie nr blebleble: złożone Pn, 20.11.2006, oczekiwanie na płatność (maila w sprawie płatności otrzymasz na 5 dni przed wysyłką). O ile wiem, KP będzie rozsyłane w dzień premiery, czyli 1 grudnia. A do 1-go grudnia pięć dni mija dzisiaj. Maila o zapłatę nie otrzymałem. Nie żebym spieszył się do płacenia :D ale wole mieć to już za sobą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:34, Lfdracon napisał:

Niepokoi mnie jedna rzecz, mianowicie: zamówiłem Kuźnię Przeznaczenia i smyczkę gram.pl(mniejsza
o nią). Oto co pisze w moich zamówieniach:
zamówienie nr blebleble: złożone Pn, 20.11.2006, oczekiwanie na płatność (maila w sprawie
płatności otrzymasz na 5 dni przed wysyłką)
. O ile wiem, KP będzie rozsyłane w dzień
premiery, czyli 1 grudnia. A do 1-go grudnia pięć dni mija dzisiaj. Maila o zapłatę nie otrzymałem.
Nie żebym spieszył się do płacenia :D ale wole mieć to już za sobą ;P

Ja też czekam na potwierdzenie, widocznie dostaniemy maile jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:52, Mistic napisał:

Hm, nie ma napisane nigdzie ze wysylka odbedzie sie piewszego grudnia ^^

Ale chyba tak będzie skoro jest polska premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:55, Warrior Within napisał:

Ale chyba tak będzie skoro jest polska premiera.


Ale nikt tego jednak nie napisal ^^ CZekajmy do jutra na linki, jesli ich nie ma dopiero mozemy sie zaczac martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 08:24, Evil Khan napisał:

Nie martwi was niska ocena dodatku na GameSpot ?


Mnie nie martwi. Nie kieruje się ocenami amerykańskiej prasy. Oni tam mają troszkę inną ocenę co do tego co jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 15:02, Lfdracon napisał:

No i co... Godzina 15, a maila o wpłatę nie ma... Kurde...




Gram.pl już napewno wysłało ale to wina waszej poczty(przynajmniej tak mi się zdaje). Zawsze dostaje się i-maile z opużnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kogóż obchodzi opinia zagranicznych recenzentow? Jesli ktos nie jest zdecydownay na zkaup dopiero wtedy moze sie sugerowac, ja mam w nosie jakiekolwiek recenzje gry, jestem fanem serii, pierwsza stratega w ktora gralem, a 3 byal moim pierwszym wycyganionym u rodzicow orginalem, wiec zamowienie zlozylem od razu bez czekania na jakiekolwiek dalsze info. I tak robie z wieloma grami, dopiero przy Dark Messiah zrezygnowalem z zakupu mimo poczatkowego zdecydowania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować