Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

a ja mam dylemat:/

Ostatnio zakupiłem dwie TOCA3 w bardzo atrakcyjnej cenie. I nie wiem czy obie wystawić na allegro i się ich pozbyć czy sobie jedną zatrzymać. Zastanawiam sie czy na moim sprzęcie gra będzie przyzwoicie chodziła, gdyż wymagania sprzętowe mnie przeraziły

Mój sprzęt: Sempron 2500+ <1,7 gh>, 512 RAM(DDR na duelu), ATI RADEON 9800 SE ALL-IN-WONDER.

Jak myślicie, można na takim sprzęcie pośmigać na średnich detalach bez chrupania czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srednich ?! Z takim kompem w tej grze pograsz na niemal najwyższych. Toca ma b. dobrze zoptymalizowany engine. Mi działa na full na Athlonie XP 2500+, 512 RAM, GeForce 6600 GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 20:10, Grucha91 napisał:

Srednich ?! Z takim kompem w tej grze pograsz na niemal najwyższych. Toca ma b. dobrze zoptymalizowany
engine. Mi działa na full na Athlonie XP 2500+, 512 RAM, GeForce 6600 GT.


Mówisz? Z regóły producenci gier bezczelnie kłamią jeśli chodzi o minimalne wymagania sprzetowe(zawze je mnozyłem razy dwa) i 512 ramów w minimalnych mnie zdołowało.

Ale skoro mówisz że będzie śmigało to chyba otwieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 14:30, robisss napisał:

jakbys chciał trainer to nie ma problemu...mój gg 5019995

jesli masz trainer to bardzo bym prosil przeslij dzieki z góry
moj adres
darextra@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 20:44, Grucha91 napisał:

Tylko żeby potem nie było na mnie... ;P Nie no, joke - ogólnie gierka wypasiona - ja się nie
mogę oderwać :]


Gra chodzi zadziwiająco płynnie! Jestem pod wrażeniem! Tylko ilość opcji wyścigów mnie nieco przytłacza............gdzie ta prostota(i piekno) znana NFS Porsche..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 00:41, Minsc i Boo napisał:

> Tylko żeby potem nie było na mnie... ;P Nie no, joke - ogólnie gierka wypasiona - ja się
nie
> mogę oderwać :]

Gra chodzi zadziwiająco płynnie! Jestem pod wrażeniem! Tylko ilość opcji wyścigów mnie nieco
przytłacza............gdzie ta prostota(i piekno) znana NFS Porsche..............



To ty sobie pomyliłeś zrencznościówke z lepszą symulacją.
Tu w TRD masz za zadanie dojechać do mety i to w doskonałym stylu furami sportowymi przeznaczonami dla torów wyścigowych.

A nie wózkami marki dres z 3-ma paskami.

Pomyliłeś poprostu gry.

Ale wybaczam :)

Fakt gra nawet na cieńszym sprzęcie niż minimalne też gracko rusza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 01:47, S.V.P.A.M napisał:

To ty sobie pomyliłeś zrencznościówke z lepszą symulacją.
Tu w TRD masz za zadanie dojechać do mety i to w doskonałym stylu furami sportowymi przeznaczonami
dla torów wyścigowych.


czy ścigałka arcadowa czy symulator- nie ważne- gra ma dostarczać przyjemności!

Dnia 13.04.2006 o 01:47, S.V.P.A.M napisał:

A nie wózkami marki dres z 3-ma paskami.

?

Dnia 13.04.2006 o 01:47, S.V.P.A.M napisał:

Pomyliłeś poprostu gry.

nie pomyliłem- gram w to co daje przyjemność i satysfakcję

Dnia 13.04.2006 o 01:47, S.V.P.A.M napisał:

Fakt gra nawet na cieńszym sprzęcie niż minimalne też gracko rusza.....


Fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka...nie miałem zadnych problemów z trd3 ,grałem przez net i tez było ok....az tu dzisiaj gdy chciałem sie połączyc z serwem wywaliło mnie do windowsa....kilku znajomych z trd3 mówiło ze mają to samo...ze to błąd w grze i trzeba stworzyc nowy profil tracąc oczywiscie wszystkie punkty i kontakty....pisze to dlatego bo nie chce mi sie wierzyc ze takie jaja wychodzą...ma ktos podobny problem?....i faktycznie trzeba robic nowy profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 06:30, robisss napisał:

siemka...nie miałem zadnych problemów z trd3 ,grałem przez net i tez było ok....az tu dzisiaj
gdy chciałem sie połączyc z serwem wywaliło mnie do windowsa....kilku znajomych z trd3 mówiło
ze mają to samo...ze to błąd w grze i trzeba stworzyc nowy profil tracąc oczywiscie wszystkie
punkty i kontakty....pisze to dlatego bo nie chce mi sie wierzyc ze takie jaja wychodzą...ma
ktos podobny problem?....i faktycznie trzeba robic nowy profil?


Mam czasem to co opisujesz ale wystarcy wyjść z gry i wejśc spowrotem tylko po to by grać po necie.
Jak grałeś wczesniej w singlu to to właśnie tak siędzieje. Przynajmniej u mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji gry podczas śmigania po menu gry,dźwięk powtarza się jak echo.To samo dzieje się w czasie gry z dźwiękiem samochodów lub wypadków.Aktualizowałem sterownik,ustawiałem dźwięk tak jak jest napisane w pom.technicznej i ciągle to samo.
No i jak,czy ktoś mi pomoże z tym dźwiękiem,a może to wina płyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 23:53, Digi78 napisał:

Po instalacji gry podczas śmigania po menu gry,dźwięk powtarza się jak echo.To samo dzieje
się w czasie gry z dźwiękiem samochodów lub wypadków.Aktualizowałem sterownik,ustawiałem dźwięk
tak jak jest napisane w pom.technicznej i ciągle to samo.
No i jak,czy ktoś mi pomoże z tym dźwiękiem,a może to wina płyty?


Ja Ci mogę zaproponować jedynie jeśli masz kartę creative -a zdefaultuj ustawienia w CMSS i konsoli EAX to czasem pomaga. To co ty opisujesz ja miałem w TRD2 i tam właśnie takie coś pomogło. Może w TRD3 też pomoże choć gram w nią i efektu echo który opisujesz niespotkałem......
Wina płyty wątpliwe chyba że masz integrowaną dzwiekową (zresztą teraz wszystkie ją mają tylko kto ich używa---chyba tylko desperaci )
A jak masz integralną to pozbieraj na SB LIVE 24BIT stoi teraz coś koło 80,- a dzwięk ma idealny.
I jest bezproblemowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś zmieniać coś w zakładce dźwięk w ustawieniach sprzętowych gry(HardwareSetup). Ja tam zmieniłem opóźnienie dźwięku i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:11, czapla56 napisał:

Witam! Czy w Toca RD 3 jest jakiś model zniszczń tak jak np. w 2-ce?? Czy nie ma wogóle jak
w serii gier NFS ??


Jest i to jeden z lepszych jesli nie najlepszy z jakim sie spotkałem w grach. IMO lepszy niż ten w trd2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować