Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2006 o 21:14, kamalin napisał:

No niewiem, ja tak daleko jeszcze nie zabrnołem.


Nie wszystko jest ok ...tylko że dopiero na owalach na na 54% trafiłem na garaż.

Staram się robić wszystkie tory ale do monster track i Track-ów podejde jak bede na nie gotowy.
Bo narazie to mam z nimi problem zwany opanowanie pojazdu

I jedno pytanie. Co za !@$#@$#$ wstawił monster tracki w wąskie tory z bandami ?. Toż tam się naraz jeden wózek mieści ( i jak tu wyprzedzac) no chyba że w eliminacjach ustukałem pierwsze miejsce startowe to wygrywam...
Ale tak z biegu to niema siły by się tam gdzieś przecisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Utknąłem w British GT. Za szybko rozbijam samochód a znowu Monster Truck to kojaży mi się (założenie producenta-co może być możliwe) z typowym powiedzeniem, że samochody w USA nie lubią zakrętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 22:31, S.V.P.A.M napisał:


> No niewiem, ja tak daleko jeszcze nie zabrnołem.

Nie wszystko jest ok ...tylko że dopiero na owalach na na 54% trafiłem na garaż.

Staram się robić wszystkie tory ale do monster track i Track-ów podejde jak bede na nie gotowy.
Bo narazie to mam z nimi problem zwany opanowanie pojazdu

I jedno pytanie. Co za !@$#@$#$ wstawił monster tracki w wąskie tory z bandami ?. Toż tam się
naraz jeden wózek mieści ( i jak tu wyprzedzac) no chyba że w eliminacjach ustukałem pierwsze
miejsce startowe to wygrywam...
Ale tak z biegu to niema siły by się tam gdzieś przecisnąć.


Ja trafilem juz dawno bodajze na 15% wystarczy grac owale tam na 50% sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 17:34, Jack Bauer napisał:

A ja mam pytanko - Mam 768 RAM radeona 9550 128/128 durona 1,3ghz i K7 . Pójdzie mi TOCA ?

tak, ale bez szalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory że dwa posty ale mam jeszcze jeden problem :) jak chce uruchomić demko z hondą civic to nie chce sie uruchomic i wyswietla ze nie znaleziono D3DX9_26.DLL :) wie ktoś moze dlaczego ? ponowne zainstalowanie nie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie kupiłem toca race driver 3 orginał.Zaczynam instalować i już kończy i wyskakuje błąd z wypakowaniem plików instalacji.Mógł by mi ktoś pomóc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 22:58, metal_man napisał:

To juz tylko pomoc techniczna. Jak masz mozliwosc to idz do znajomego i tam zainstaluj... Jesli
problem sie powtorzy - gra ma dozywotnia gwarancje.



Dziex za podpowiedź bo szkoda bylo by tyle kasy w błoto wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Do mnie dziś dotarła. Jak odpalam wszystko po za world tour to wszystko fajnie..
ale world tour - 1 tor sie konczy ladowac i gra wyskakuje do win i sie zawiesza.
opis bledu:

AppName: rd3.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: math3dnow.dll
ModVer: 1.0AppName: rd3.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: math3dnow.dll
ModVer: 1.0.0.6 Offset: 0000117f.0.6 Offset: 0000117f


ktos sie z czyms takim spotkal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 02:46, gRgram napisał:

Cześć
Do mnie dziś dotarła. Jak odpalam wszystko po za world tour to wszystko fajnie..
ale world tour - 1 tor sie konczy ladowac i gra wyskakuje do win i sie zawiesza.
opis bledu:

AppName: rd3.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: math3dnow.dll
ModVer: 1.0AppName: rd3.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: math3dnow.dll
ModVer: 1.0.0.6 Offset: 0000117f.0.6 Offset: 0000117f


ktos sie z czyms takim spotkal?


Mam to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.
Gadałem z jednym niemcem też grającym w TRD3 i on ewidentnie twierdzi że to ścinanie toru po zewnętrznej u niego nieistnieje( (do póki nie wejdzie po wewnętrznej zbyt mocno).To samo inni z innych państw twierdzą. A więc pewnie to jak zwykle polacy chcieli dobrze i sp....kopali sprawę. A to oznacza ze prawdopodobnie zapomnijmy o jakimkolwiek paczu bo akurat Codemasters będzie robiło go specjalnie dla polski ....już to widzę.

Zaczynam znajdywać inne błędy. Jak chociażby w czasie eliminacji osiągam rekordy torów rzeczywiste a komp ot tak poprostu ujmuje przeciwnikowi jeszcze 5-ęc sekund( i ja jestem n-ty na starcie). W końcu policzyłem (fizyka i różniczki panują) i wyszło że w niektórych torach dla V8 na nawrocie powinienem utrzymywac prędkosć srednio 180km/h co nawet w realu jest niemożliwe.
A na przykład dla DTM powinienem rozwijać prędkosc średnio o 100km/h wiekszą niż to możliwe.
Błędy odpadają matlabem sprawdzałem

Ciekawe kto ustalał poziom realizmu w tej grze.

Kolejny błąd Jestem pierwszy długa bardzo długa prosta we wstecznym pusto a po chwili niz tego ni z owego cała banda mi się kotłuje na zadku (w jaki sposób oni nadrobili 10-sec na zakrętach???)

Tych błędów jest więcej na nasze nieszczęście.
Jeszcze trochę i poprosze znajomych w GB o przysłanie tamtejszej wersji TRD3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to tak jakby musielibyscie nadgrac plik math3dnow.dll. U mnie jest on w folderze z gra - a myslalem ze to jakies obliczenia procesora :). Moze reinstalka gry pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 11:33, metal_man napisał:

Hmmm to tak jakby musielibyscie nadgrac plik math3dnow.dll. U mnie jest on w folderze
z gra - a myslalem ze to jakies obliczenia procesora :). Moze reinstalka gry pomoze.


no 3dnow to jest czesc funkcji zaimplementowanych w procesorach AMD z tego co pamietam.
handwalker jaki masz procek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 14:30, pryngiel napisał:

tez juz mam! :) raczej pozytywne wrazenie na mnie zrobilo, choc mialem problem z wyjeciem plyty
z pudelka (serio!)

A sama gra sie jeszcze instaluje ;)



ja też nie mogłem wyjąć bo sie bałem o płytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 02:46, gRgram napisał:

AppName: rd3.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: math3dnow.dll
ModVer: 1.0AppName: rd3.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: math3dnow.dll
ModVer: 1.0.0.6 Offset: 0000117f.0.6 Offset: 0000117f


ktos sie z czyms takim spotkal?

tak spotakl. wejdz do konfiguracji gry jeszcze przed jej odpaleniem i wylacz sobie cienie. w grze jest jakis bug, na dwoch torach na niektorych kompach gra sie wysypuje jak masz wlaczone cienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 08:22, handwalker napisał:

Mam to samo :(

wylacz cienie. to bug w grze. pisza o tym na forum codemasters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować