Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Piotr Rubik i jego twórczość ;))

84 postów w tym temacie

HAha xD A ja myślałem, że ten temat jest dla jaj :D

Rubika nie trawię, ani jako człowieka, ani jako kompozytora. Te jego wywiady dla gal i przyjaciółek. Słabo mi się robi jak czytam, że on taki wrażliwy i w ogóle (mama kupuje ;P). Jego muzyka to tylko papka która niby jest poważna i wzniosła, ale to tylko taki garniturek. Jak chce posłuchać ambitnej muzyki to słucham TooL, a jak ambitnej i klasycznej to mimo wszystko preferuję Mozarta czy Straussa.

Powyższa wypowiedź jest wyrażeniem opinii autora. Nie ma na celu urażenia kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 14:31, qrczak90 napisał:

To, że Wam podoba się muzyka Rubika i jest ona popularna nie znaczy, że muzycznie (masło maślane)
jest dobra. Poczytajcie sobie opinie ludzi, którzy się naprawdę znają na rzeczy - większość
zgodnie twierdzi, że to taki "klasyczny pop". Właściwie bliżej mu do takiej Shakiry, a od Ennio
Morricone, który jest absolutnym mistrzem tego typu muzyki, dzielą Rubika lata świetlne :>


Rubik tworzy dwa rodzaje muzyki - "chóralną" (fajna) i pop (tandeta). Jego muzyka podoba mi się nie dlatego, że jest popularny, ale dlatego że jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rubika z płyty nie słucham, ale koncert .... to zupełnie co innego . Polecam!!!!(nawet jeżeli komuś płyta się nie podoba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 16:27, Sławek K. napisał:

A mi się jego twórczość nie podoba. Nie trafia do mnie, nie wpada mi w ucho. Nie powiem, śpiewać
umie (:


tyle tylko, że Rubik jest kompozytorem i sam nie wykonuje swoich utworów, więc skad wiesz że umie śpiwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 16:30, muszczu napisał:

> A mi się jego twórczość nie podoba. Nie trafia do mnie, nie wpada mi w ucho. Nie powiem,
śpiewać
> umie (:

tyle tylko, że Rubik jest kompozytorem i sam nie wykonuje swoich utworów, więc skad wiesz że
umie śpiwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 18:43, Xqu napisał:

Ja to muszę być jakiś dziwny. "Wszyscy Polacy uwielbiają jego muzykę..." Niech dalej tak mówią,
to zmienię obywatelstwo. :D


Mnie też to cholernie zbulwersowało. Ja deklaruję, że muzyki Rubika nienawidzę, nie cierpię, nie trawię i jeszcze jedno takie wyrażenie to przenoszę się do kraju, gdzie kompozytorzy są lepsi i mniej natchnieni. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie trawię ani muzyki, anie samego Rubika. Według mnie jego muzyka jest smętna i tandetna, a co do Rubika, to boję się otworzyć lodówkę, bo jeszcze go tam zobaczę :/ I ta fryzura... mam jedno skojarzenie: Metal Gear Solid 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 18:46, SlimPole napisał:

I ta fryzura... mam jedno skojarzenie: Metal Gear Solid 2 :D


Coś w tym może być - kiedyś prowadził w telewizji program o grach komputerowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem w TV , że Rubik to brzydsza wersja Mandaryny (+ muzyka). Podpisuję się pod tym stwierdzeniem rękami i nogami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś go lubiłem. Kiedyś? Tak, był jakiś czas temu jegoż koncert w Bielsku-Białej i miałem wraz z mamą udać się na to widowisko. Niestety chcąc kupić bilety dużo wcześniej przed występem, okazało się, że już wszytko wysprzedane. Widać, że nas wykiwano.

PS.Ale przynajmniej muzyczki do Wiadomości na ''Jedynce'' nie zrypał, w przeciwieństwie do TVN''u na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego muzyka jest spoko(tak 6+/10; lecz myślę, że bardziej jest skierowana do dziewczyn), lecz zdecydowanie wolę Erę. Wiem, że wiele osób nie zna tego zespołu, lecz naprawdę warto to zmienić. Posłuchajcie sobie Era: Ameno... A jak posłuchacie, to wyszukajcie temat Era na forum i skomentujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 20:33, JackXP napisał:

Wiem, że wiele osób nie zna tego zespołu, lecz naprawdę warto to zmienić.
Posłuchajcie sobie Era: Ameno...


Ameno jest takie sobie, ale i tak lepsze do Rubika.. W ogóle jakiś albumik najlepiej Ery, mają nie raz świetne kawałki do których Rubikowi daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 20:28, Lord FANat1c napisał:

PS.Ale przynajmniej muzyczki do Wiadomości na ''Jedynce'' nie zrypał, w przeciwieństwie do
TVN''u na przykład.

No i właśnie to najbardziej lubię "z" Rubika ;) Nie podoba mi się jego muzyka (wszystkie te oratoria i tym podobne), ale podkład do Wiadomości bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować