Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic III – Edycja Kolekcjonerska dla zuchwałych!

66 postów w tym temacie

kolejna szansa taaa... ja kupilem EK Gothica 3 dwa tygodnie temu w Empiku
To wydaje mi sie ze jest chyba nadmiar skoro mnostwo egzemplarzy lezy w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz ja swoj egzemplarz zamowilem w pierwszym rzucie i cieszylem sie jak dziecko az wczoraj odwiedzilem Empik i zobaczylem ze nie jest ona tak limitowana... tzn. moze w sklepie gram.pl jest ale w empiku na ich brak nie narzekali, bo bylo ich duze kilkadziesiat sztuk wystawionych a to tylko jeden empik(junior w wawie gdyby ktos chcial). Acz wydanie naprawde super i nie zaluje jego zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszce jedną dobrą informqacje dla tych ktozy mieszkaja w warszawie lub w jej poblizy wczoraj bylem w empiku w centrum gdzie na pułkach stoi ok 50 egzemparzy EK oczywiscie nie wiem czy jest album z artami ale jest wszystko inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne rzeczy, gra jest tak niedorobiona i zbugowana, że nie warto wydawać kasy na podstawowy egzemplarz , a co dopiero na wersję kolekcjonerską, chyba, że ktos od gry badziej woli gadżety dodawane do takiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się nawet ciesze, żę tyle tego jest. Co niektórzy chyba chcieliby żeby EK to było cośjak Biały Kruk jedyne w swoim rodzaju. To dziś nazywa się marketing, komercja i masskonsumpcja. IMO dobrze, żę EK jest tak łatwo dostępna, bo ludzie traktowaliby gy jako egzemplarze kolekcji, a co za tym idzie wiele ludzi nie zainteresowanych chcących mieć kase skupowało by na maxa te kilka czy kilkadzieśiąt egzemplarzy gry i jeszcze tego ssamego dnia widzielibyście je na Allegro kilka razy drożej wycenione. Dopiero wtedy by się narzekało... ojeju jaki ten śiat nie sprawiedliwy. Ja na przykład podkreślam kolejny raz nie jestem za czymś takim, bo sam chcąc mieć EK jakieś gry (do celowo Wiedźmin) musiałbym potem słono za to płacić. A tak kupie sobie, bo będę miał taką ochotę I JUŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha miły zbieg okoliczności "w bydgoskim empiku" ;) Ja stamtąd kupiłem moją EK. Poważnie! Zostało tam jeszcze pare sztuk. Tylko kurcze tshirta nie dali :)))) <całuje swoją skórzaną księgę> swoją drogą za pare lat to "barachło" może byc SPORO warte jeżeli faktycznie nakład to tylko 2000 sztuk.

PS. Nie było albumu :( ale przeżyje się bez niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:00, ArtoXx napisał:

heh ja ją już zakupiłęm przed premierą, teraz ją przechodzę aż 3 raz XD

Nie chwal się - już prawie skończyłem czwarty raz trzeciego Gothica.
ps.(drugi raz buntownikiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już mam od dawna swoją EK ale jakby ktoś chciał to we wrocławiu w Auchanie w Media Markt leżą jeszce conajmniej 3 egzemplarze EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Watpie, zeby bylo sporo warte. Gothic 3 bedzie przerzucany co jakis czas do tanszych serii az za pare lat wyladuje w XKN czy podobnej, wtedy z EK nikt nie zaplaci wiecej niz cene podstawowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy nie mają jeszcze edycji kolekcjonerskiej Gothic''a, a chcą jeszcze ją mieć mam dobrą wiadomość. Nie dalej jak wczoraj widziałem W Media Markt na Ostrobramskiej kilka pudełek z tą grą w edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 22:52, Pikel napisał:

Takie "odnajdywanie" EK sprawia że ta edycja nie jest już czymś... elitarnym.


Jest elitarna czy jak to nazwać gdyż jest jej ograniczona ilość nie tak jak zwykła edycja CDP już nie ma EK te 7 egzemplarzy były ostatnie a jeśli są jeszcze w normalnych sklepach to ok może ktoś się jeszcze załapie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy myślicie że te 2000 sztuk to pokupywali jacyś gracze?
Policzcie na paluszkach a wyjdzie wam okrągła sumka, część musiały zakupić jakieś sklepy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować