Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 20:09, Ceteris Paribus napisał:

Te info juz od jakiegos czasu jest na sieci. ZAstanawia mnie tylko dlaczego aż 4 płyty? Czy
nie dalo by sie wszystkiego "zupgrejdować" na jedną za 60zł?

Bo jest większe prawdopodobieństwo, że więcej zarobią sprzedając po kilka odcinków za 20zł niż wszystko na raz za 60-100zł. Nie każdy ma od razu do wydania tyle kasy, a tak może kupować raz po razie (20zł to niezbyt dużo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:09, Luke Shadow napisał:


> Te info juz od jakiegos czasu jest na sieci. ZAstanawia mnie tylko dlaczego aż 4 płyty?
Czy
> nie dalo by sie wszystkiego "zupgrejdować" na jedną za 60zł?
Bo jest większe prawdopodobieństwo, że więcej zarobią sprzedając po kilka odcinków za 20zł
niż wszystko na raz za 60-100zł. Nie każdy ma od razu do wydania tyle kasy, a tak może kupować
raz po razie (20zł to niezbyt dużo).


No ja wiem, że tu chodzi o $$, jednak czy nie dałoby radę wrzucić tego na jeden DVD? Wcześnej myślaęłm, że chodzi o jakość video teraz juzsam nei wiem. Co do ceny to neiwiem czy na bank będzie to 20 zł, od początku dręczyło mnie to, że wszystko na paru płytkach :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo jak na jedną płytę DVD z 6 odcinkami (jak możne za darmo obejrzeć na You Tube). Już lepiej by było gdyby sprzedawali 3 DVD po 8 odcinków za 20 zł. A i tak najlepiej sprzeda się płyta na której będzie odcinek 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz zabieram się za oglądanie nowego odcinka ^^ Mam nadzieję, że sezon IV (bo chyba odcinek "Próhnica" otwiera IV serię) będzie lepszy od niezbyt udanego sezonu III :) Jak obejrzę to wyrażę swoją opinię na temat nowego odcinka :P Kurde już nie mogę się doczekać kiedy go obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem oglądać te odcinek. Według mnie jest zarąbisty. Jedyna szkoda to to, że nie ma wersji bez cenzury. Ale nie ma co ta kiszka Czesia jest wporzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 15:29, Radek15 napisał:

Właśnie zakończyłem oglądać te odcinek. Według mnie jest zarąbisty. Jedyna szkoda to to, że
nie ma wersji bez cenzury.


moze jeszcze byc, bo na poczatku przy logo WM byl napis "wersja bez"

mi najbardziej sie podobaly zeby Maslany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 15:32, Kubak10 napisał:

moze jeszcze byc, bo na poczatku przy logo WM byl napis "wersja bez"


To znaczy, że nie ma tam pokazanych brutalnych, wulgarnych itp scen.

Dnia 03.09.2007 o 15:32, Kubak10 napisał:

mi najbardziej sie podobaly zeby Maslany :P


Mi też się podobały, ale lepsze były Czesia [miał nawet dziewiątki].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten odcinek, tylko szkoda, że z cenzurą. Ja mam problem, pobrałem ten film ze strony www.himek.info, ale pobrał mi się tylko dźwięk. Może ktoś da sprawdzony link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy mówili to jest bardzo śmieszne.
jak zobaczyłem to się trochę zawiodłem(może widziałem ocenzurowane odcinki).
dajcie linki do nie ocenzurowanych odcinków, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry odcinek, który dobrze zaczął 3 serię. Najgorsza była ta kiszka Czesia. Zepsuła mi cały odcinek. Choć jak Czesio jadł kwiaty i piłkę lekarską było całkiem zabawnie. Jak dla mnie 9+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już mnie wkurzyło naśladowanie Czesia przez 3 kolegów z klasy! Irytujące to jest! Wczoraj zbuforowało mi nowy odcinek, ale oglądać mi się go nie chciało, poszedłem spać. A w telewizji zawsze zapomnę oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować