Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Od wielu miesięcy oglądam ten serial w serwisie YouTube. Nigdy nie gustowałem w filmach/serialach z nadmierną ilością głupoty i wulgaryzmów, ale ten ma coś w sobie, co kompletnie dematerializuje te wady. Teksty w swej prostocie są genialne, skecze bardzo dobrze wyważone i ten niezapomniany klimat przeciętnej, polskiej szkoły. Nie ma odcinka, w którym nie można by było zaliczyć rotfla. Szczerze polecam. Pokuszę się nawet na stwierdzenie, że lepsze od South Parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 17:44, Budyn napisał:

Od wielu miesięcy oglądam ten serial w serwisie YouTube. Nigdy nie gustowałem w filmach/serialach
z nadmierną ilością głupoty i wulgaryzmów, ale ten ma coś w sobie, co kompletnie dematerializuje
te wady. Teksty w swej prostocie są genialne, skecze bardzo dobrze wyważone i ten niezapomniany
klimat przeciętnej, polskiej szkoły. Nie ma odcinka, w którym nie można by było zaliczyć rotfla.
Szczerze polecam. Pokuszę się nawet na stwierdzenie, że lepsze od South Parku.


Może nie aż tak wielu bo to dość nowy serial xD (ile on leci w tv-z 4 miesiace?Jakoś tak).Polecam ci pobranie normalnego divxa z neta i oglądanie na kompie bądz stacjonarnym dvd bo na youtube bardzo źle się ogląda.Jeżeli tylko płacisz abonament za tv4 to pobranie odcinków na dysk nie jest piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 17:35, Manieklbl napisał:

> a po ile ? ;)
>
Jeszcze nie wiadomo ale to trwa 20 min odcinek więc pewnie z 20zł za sezon,przynajmniej mam
taką nadzieje to może kupie.

jakby było za 20zł też bym kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 11:14, Marko Pele napisał:

> Powiem jedno-dobre bo POLSKIE i tak trzymac!!! jedyna taka kreskówka, która mnie totalnie
rozbraja
> (nie licząc simpsonów).....;R

Dokładnie mam takie same zdanie. Mogę jedynie dodać stwierdzenie; Polak potrafi ;) Trzeba również
podkreślić że z odcinka na odcinek Włatcy móch nie staja się nudni, ale wręcz odwrotnie.


I o to właśnie chodzi!!!...............;R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 11:14, Marko Pele napisał:

> Powiem jedno-dobre bo POLSKIE i tak trzymac!!! jedyna taka kreskówka, która mnie totalnie
rozbraja
> (nie licząc simpsonów).....;R

Dokładnie mam takie same zdanie. Mogę jedynie dodać stwierdzenie; Polak potrafi ;) Trzeba również
podkreślić że z odcinka na odcinek Włatcy móch nie staja się nudni, ale wręcz odwrotnie.


I o to właśnie chodzi!!!...............;R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście już nowy odcinek ?
Jest poprostu zajeb... bardzo fajny :p
Nazywa sie Dróh Boróh i opowiada o wyjeździe klasy 2 b na Alert Harcerski :p
Śmiechu co nie miara polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 17:37, Prince07 napisał:

Oglądaliście już nowy odcinek ?
Jest poprostu zajeb... bardzo fajny :p
Nazywa sie Dróh Boróh i opowiada o wyjeździe klasy 2 b na Alert Harcerski :p
Śmiechu co nie miara polecam :D


Ja właśnie skończyłem pobierać i ide oglądać :DMam nadzieje że będzie tak dobry jak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 18:25, Manieklbl napisał:

Ja właśnie skończyłem pobierać i ide oglądać :DMam nadzieje że będzie tak dobry jak mówisz


Mi się podobał, ale napewno nie przebije Radyjka Babci :P
Moja ocena -5/6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi "Radyjko babci" sie nie podobało. Kiepski odcinek. Według mnie to "Wykopki" były najlepsze! No rzesz k***a w dupę jego je***ą mać! No wyrósł jak spod ziemi! Albo jestem rusałką. Czesio ma pićko. Odcinek mega. Ja pierdyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 18:59, El Cascador napisał:

Mi "Radyjko babci" sie nie podobało. Kiepski odcinek. Według mnie to "Wykopki" były najlepsze!
No rzesz k***a w dupę jego je***ą mać! No wyrósł jak spod ziemi! Albo jestem rusałką. Czesio
ma pićko. Odcinek mega. Ja pierdyle!


Wykopki też były jednym z lepszych odcinków :P
Wogóle druga seria znacznie bardziej podoba mi sie od pierwszej, szkoda tylko ze ten 6 odcinek tej serii nie został wyemitowany :( Ja już nie mogę sie doczekać kolejnego odcinka który będzie nosił tytuł Andżela i barbakju ale bedzie to prawdopodobnie ostatni odcinek drugiej serii :( Ale cóż jak donosi wikipedia trzeci sezon już jest i będzie emitowany od połowy tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:26, Atukam72 napisał:

Woe ktoś gdzie mozna znaleźć 16 odcinek? Podobno wyklinający aż nie można było tego pokazać
w telewizji.


Nie był wyemitowany więc nie ma żadnych TVRipów ;/ raczej trudno będzie go znaleść ale jak komuś by się to udało to było by wskazane umieszczenie tutaj linka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2007 o 18:49, Prince07 napisał:

Mi się podobał, ale napewno nie przebije Radyjka Babci :P
Moja ocena -5/6 :)


Ja nowego jeszcze nie oglądałem,ale zdziwila mnie twoja opinia radyjka.Dla mnie odcinek słaby a nawet bardzo słaby,jeden z gorszych odc serialu.Najlepszy zdecydowanie ten o nazizmie i komunizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:26, Atukam72 napisał:

Woe ktoś gdzie mozna znaleźć 16 odcinek? Podobno wyklinający aż nie można było tego pokazać
w telewizji.


Będzie w wersji sprzedawanej na dvd po zakończeniu 2 sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 21:08, Juzek303 napisał:

Polski klon South Park''u ale chwytliwy


nie tyle co chwytliwy ale jak dla mnie lepszy... bo SP mam już dość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 10:54, reaven1 napisał:

nie tyle co chwytliwy ale jak dla mnie lepszy... bo SP mam już dość:P


Ten sp wogole nie jest smieszny,chodz ogladalem tylko 3 odc wie cnie wiem do konca.Wyzywaja sie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 11:59, Manieklbl napisał:

Ten sp wogole nie jest smieszny,chodz ogladalem tylko 3 odc wie cnie wiem do konca.Wyzywaja
sie i tyle.


Zgadzam sie, tyle ze ja ogladalem z 10 odcinków i nic smiesznego w nich nie znalazłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dooooobry! xD Włatcy móch są świetni. Może nie wszyscy przepadają za tego typu humorem, ale mam nadzieję, że są to nieliczni. A czy porównałbym go do South Parku? Chyba jedynie w kilku miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować