Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Ten serial jest super! :D Narazie ze wszystkich co oglądnąłem podobają mi się "Wykopki :P Po prostu świetne :D A na końcu jak ta dizennikarka Oscara dostała za njalepszy film dokumentalny, opowiadający o trudnej sytuacji polskich dzieci xD Rozwaliło mnie to....Albo wywiad z Czesiem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:53, Oskar24 napisał:

Ten serial jest super! :D Narazie ze wszystkich co oglądnąłem podobają mi się "Wykopki :P Po
prostu świetne :D A na końcu jak ta dizennikarka Oscara dostała za njalepszy film dokumentalny,
opowiadający o trudnej sytuacji polskich dzieci xD Rozwaliło mnie to....Albo wywiad z Czesiem
:P:P


Noo jak Pani higienistka udawała polną rusałkę to mnie rozwaliło:P Z resztą teraz jest już nowy odcinek, chyba "druh boróh" czy jakoś tam:) Jak pojechali na obóz harcerski, Czesio puścił z dymem cały las hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj fajny był odcinek z ogniskiem co spalił cały las a potem wołał OGNICHO!!! Ryłem się z kolegami jak niepowiem co nawet nasi rodzice się zaczeli ryć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:00, W.S.A.D napisał:

Oj fajny był odcinek z ogniskiem co spalił cały las a potem wołał OGNICHO!!! Ryłem się z kolegami
jak niepowiem co nawet nasi rodzice się zaczeli ryć...


Taaa zwłaszcza jak Konieczko dopadł wiewióreczki:P poharatał je finka i jeszcze się cały krwią umorusał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 11:05, reaven1 napisał:

Taaa zwłaszcza jak Konieczko dopadł wiewióreczki:P poharatał je finka i jeszcze się cały krwią
umorusał:D

Eh, a ja to oglądałem na TV4, tzn "wersja BEZ" i jak on tą wiewiórką pokazywał Druchowi Boróhowi to była taka cenzura, że w ogóle nie wiedziałem co on tam trzyma i się zastanawiałem czemu jest cały czerwony. :P Dopiero później jak było pokazane z innego ujęcia to zobaczyłem, że on ma rękach wiewiórkę.
Fajne też było w tym odcinku jak Maślana zabił Japończyka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 18:19, Arclight napisał:

Drewnianym mieczem? 0_o

Widocznie mocno walnął. Chociaż później higienistka robiła mu usta-usta (więc może jednak żył) i Marcel to zobaczył. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A mamusia zawsze mi mówiła, że to zła kobieta jest" ;D

Odcinek był niezły, zwłaszcza dzięki Czesiowi (Ognicho!), choć dla mnie numerem jeden pozostanie "Karnawau".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 18:29, Arclight napisał:

"A mamusia zawsze mi mówiła, że to zła kobieta jest" ;D

Odcinek był niezły, zwłaszcza dzięki Czesiowi (Ognicho!), choć dla mnie numerem jeden pozostanie
"Karnawau".


Najbardziej mnie rozwaliło "Czuwaj sruwaj" :D:D No i oczywiście "Będzie ognicho!"...Albo "jesteśmy inkognito", "aa...bo jesteście gnito?":D Czesio jest najlepszy :P Heh...jeszcze "Rodzice kupili mi lekarstwo", "Lekarstwo, tobie już nic nie pomożę ty gadzino" :D Pani Frał jest super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dziś moim numerem jeden wśród odcinków są "Mikołajki"...Po prostu zarąbiste!:D:D Najlepszy moment to jak Mikołaj idzie przez i mówi, że "co tam Grenlandia i Norwegia, tu dopiero (cenzura)", a tu obok tabliczka "Suwałki" :D Ale lałem z tego z bratem przez parę minut na podłodze xD
Albo jak pani Frał mówi do higienistki, że organizują mikołajki klasowe, bo powiedziała dzieiom, że nie ma Mikołaja, a hignienistka "Ale jak to nie ma?" :D (a obok zaczęty przez nią list do Mikołaja) Po prostu bomba!
Jeszcze jak pułkownik rozmawiał z Marcelem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt,odcinek bardzo dobry,szczególnie "ognicho!" ale dla mnie ten o naziźmie nadal najlepszy.Słabiutkie było radyjko babci.Swoją drogą wiecie ile odc ma być w sezonie 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:37, Manieklbl napisał:

No fakt,odcinek bardzo dobry,szczególnie "ognicho!" ale dla mnie ten o naziźmie nadal najlepszy.
Słabiutkie było radyjko babci.

Mi tam właśnie ten odcinek najbardziej się podobał

Dnia 02.05.2007 o 13:37, Manieklbl napisał:

Swoją drogą wiecie ile odc ma być w sezonie 2?

Podobno 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle idę do szkoły, staję przed klasą i słucham bo tu jakaś dyskusja. Tak przysłuchuje się i słyszę: Włatcy Much. Tytuł nie zachęca, na ale trudno sprawdzę w domu na you tube. Sprawdzam, i klikam na Druh Boróh. No oglądam, hmmm najpierw się podoba później nie. No ale później mi się spodobało i teraz znowu oglądam. Mam jeszcze dwa pytania. Kiedy lecą Włatcy i czy można ich gdzieś jeszcze w necie obejrzeć ( chodzi mi o zbiór wszystkich odcinków) oprócz You Tube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial jest super, najbardziej podoba mi się odcinek w którym czesio podpalił zapałkami las.
A tak na poboczu znacie jakąś dobrą stronę z której możnałoby ściągnąć odcinki pierwszej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Odcinków jest obecnie 10 sezonu pierwszego oraz 8 drugiego sezonu (teorytycznie 9 ale jeden nie został wyemitowany nigdy).Obejrzeć można chyba tylko na Youtube,ja osobiście mam na dysku wszystkie odcinki,leci w tv4 w środy o 23 30 chyba,polecam ściągnąć w divxie wszystkie odcinki,można znaleść w sieicach p2p,ja osobiście używam torrentów.Zaznaczam odrazu że jest to legalne,bo każdy może to sobie nagrać z tv4 i jeżeli mamy w abonamencie tv4 to możemy pobrać legalnie tak jakbyśmy sobie to nagrali na VHS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:58, Dodo1345 napisał:

Serial jest super, najbardziej podoba mi się odcinek w którym czesio podpalił zapałkami las.
A tak na poboczu znacie jakąś dobrą stronę z której możnałoby ściągnąć odcinki pierwszej serii?


Ja znam ale chyba nie wolno tutaj pisać bo na takich stronach są też nielegalne rzeczy więc tutaj ci nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:01, Manieklbl napisał:

> Serial jest super, najbardziej podoba mi się odcinek w którym czesio podpalił zapałkami
las.
> A tak na poboczu znacie jakąś dobrą stronę z której możnałoby ściągnąć odcinki pierwszej
serii?

Ja znam ale chyba nie wolno tutaj pisać bo na takich stronach są też nielegalne rzeczy więc
tutaj ci nie napisze.


A no to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:01, pan m. napisał:

Lecą na TV4 w czwartek o 20.00.odcinki są chyba na milanos.pl


w czwartek o 20 to jest wersja cenzurowana,normalna w srode o 23 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lecą w TV4 w środy o 23 - 23:30. Powtórki w czwartek o 20, ale wersja ocenzurowana.
Czy gdzieś indziej poza YouTube można je znaleźć? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować