Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 14:02, Dodo1345 napisał:

A no to szkoda.


Istnieją jeszcze komunikatory takie jak gg więc możesz się odezwać to pogadamy.Ogladania na youtube nie polecam bo słaba jakość i mały ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się szczególnie podobał odcinek gdzie Czesio dostał zapałki, a w jego oczach pojawiły się płomienie i wykrzyczał "BĘDZIE OGNICHO!" To był chyba odcinek Druch Boruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:03, Manieklbl napisał:

> A no to szkoda.

Istnieją jeszcze komunikatory takie jak gg więc możesz się odezwać to pogadamy.Ogladania na
youtube nie polecam bo słaba jakość i mały ekran.

to jak coś to podaj mi gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:37, Manieklbl napisał:

No fakt,odcinek bardzo dobry,szczególnie "ognicho!" ale dla mnie ten o naziźmie nadal najlepszy.Słabiutkie
było radyjko babci.Swoją drogą wiecie ile odc ma być w sezonie 2?


Wczoraj oglądałem Pierwsza Komunja i Karta Maślany...W PK było dobre jak:
Czesiu: Dzień dobry
Pani Frał: Co ty masz dziecko z tym dzień dobry, czy ty jesteś upośledzony? :D
Albo jak w karcie Maślany, jak Czesio przyniósł ręke Marcela i "do chwytania" :D
I dobre było też jak mu ucho odpadło :D Albo jak się Anusiak pytał czy wpisywać też grzechy (PK) jak się na kogoś nakablowało, a facetka mówi, że ot nie grzech zgłaszać nauczycielom:
Anusiak: Ale Czesio powiedział, że facetka ma śmierdzące giry
facetka: Czesio, jak możesz opowiadać takie kłamstwa? Wpisuj to na kartkę!!!!
Czesio: Ale ja nie kłamałem
Ale miałem polew z tego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:00, Manieklbl napisał:

>...

Odcinków jest obecnie 10 sezonu pierwszego oraz 8 drugiego sezonu (teorytycznie 9 ale jeden
nie został wyemitowany nigdy).Obejrzeć można chyba tylko na Youtube,ja osobiście mam na dysku
wszystkie odcinki,leci w tv4 w środy o 23 30 chyba,polecam ściągnąć w divxie wszystkie odcinki,można
znaleść w sieicach p2p,ja osobiście używam torrentów.Zaznaczam odrazu że jest to legalne,bo
każdy może to sobie nagrać z tv4 i jeżeli mamy w abonamencie tv4 to możemy pobrać legalnie
tak jakbyśmy sobie to nagrali na VHS


A masz jeszcze ten plik torrent? A jak nie to z jakiej strony ściągnąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:06, rob300i napisał:

Mi się szczególnie podobał odcinek gdzie Czesio dostał zapałki, a w jego oczach pojawiły się
płomienie i wykrzyczał "BĘDZIE OGNICHO!" To był chyba odcinek Druch Boruch


ooo tak to ten właśnie odcinek:D Konieczko zaszalał kosztem Czesia:D poharatał parę wiewióreczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście Barbakiu z Mruczusiem?Zarąbisty odcinek,cały czas śmiałem.Nie będę tu przytaczał najśmieszniejszej sceny,bo cały odcinek jest jak jedna BAAARDZOO zabawna scena.10/10!Znakomite zakończenie drugiej serii Włatców Móch i najlepszy chyba jak do tej pory odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wikipedia mówi prawdę to dzisiaj o 20:00 obejrzę sobie na TV4 "Barbakiu z Mruczusiem".
Jeśli Skywalker560 mówi prawdę to będzie mi się podobało tak samo jak "Pierwsza Komunja" i "ałtobus i suwenira" (albo jeszcze lepiej). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:27, MindzuR napisał:

Całkiem niezła jakość jest na Kreskowka.pl albo na Wlatcy.net

Wiesz na Kreskówka.pl jest duży ekran :)) a na stronie Włatcy.net niebyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem najnowszy odcinek pt "Barbekju z Mruczusiem" i muszę przyznać, że to naprawdę jeden z lepszych odcinków jaki do tej pory wyszedł :) Najlepsze akcje były podczas oprowadzania po rezydencji Andżeli ;p Ciekawi mnie jednak jedno, mianowicie ciekawe jestem z czego Czesiu robic swoje cukieraszki :P
Moja ocena 5+/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem wszystkie odcinki narazie jakie są w necie tylko ten ostatni musze obejrzeć druh boróh był fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:37, Manieklbl napisał:

No fakt,odcinek bardzo dobry,szczególnie "ognicho!" ale dla mnie ten o naziźmie nadal najlepszy.Słabiutkie
było radyjko babci.Swoją drogą wiecie ile odc ma być w sezonie 2?


Nie zgodzę się z Tobą :D Jestem świeżo po "Radyjku babci" :D Fakt, odcinkowi brakuje spójnej fabuły, ale jak facetka przyszła do domu Anusiaków:
facetka: Macie mi coś do powiedzenia?
Czesiu podnosi ręke...
Czesio: Dzień dobry :D
Ja nie mogę już z tym dzień dobry, ile razy Czesio to powie to leżę ze śmiechy na podłodze :D
A jak im dawała te potrawy :P No i papierzaki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero niedawno obejrzałem jeden z odcinków serialu (łącznie widziałem dwa) .
I takie pytanie mnie dręczy: Czesio to jakiś zombi? Taki zielonkawy, z mózgiem na wierzchu, i ciągnie go na cmentarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować