Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skradziono Xboksy 360

47 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 16:50, Tarno napisał:

haha ale wy swieci jestescie mozesz kupic xboxa 360 za 1700 zł i za 1000 zł to gwarantuje ci
ze kupisz tego za 1000 !! No a jesli nie to znaczy ze masz za duzo kasy !! szczerze mowiac
to nie obchodzi mnie czy moj xbox jest kradziony z transporu czy legalnie dostarczony do sklepu
i nie miałbym zednych wyrzutow sumienia jakbym kupil swiadomie kradzionego xbox 360...


W takim razie świadomie wspierał byś złodziejstwo w naszym jakże pięknym kraju. Oczywiście to twój wybór, nie narzucam ci swych praw oraz moralności... Jednak nie gryzło by cię sumienie? Chociaż odrobinę? Gdy kupiłeś tego X''a z niewiadomego źródła (czyt. Kradzionego) wspierasz przestępczość - być może zorganizowaną. Przecież Xbox nie jest towarem tanim... Wiem, wiem. Trochę się zagalopowałem =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wszędzie tylko z nas się śmieją, że złodzieje, a tu też nie ma się czym chwalić. Tylko im nikt nie przyklii łatki bandziorów. Swoją drogą to kiepsko zabezpieczają takie kosztowne transporty. Nic tylko współczuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu przypomniało mi się, jak w CDA, CDP insider wyjaśniał, czemu premiera HoMM V uległa opóźnieniu :D Milion funtów dla Microsoftu to pestka, raczej nic dla nich nie znaczy coś takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym przewoził coś cennego (i do tego byłbym sam) to na pewno nie zatrzymałbym się.
Czemu takie dziwne rzeczy robią?
Wieziony towar jest tak tajny, że kierowca myśli, że wiezie ziemniaki a co naprawdę wiezie to wiedza tylko złodzieje i ten co wysyła? Albo są tak ufni, że myślą, że nic się nie stanie jednemu kierowcy i do tego kierowca też jest bardzo ufny i myśli, że ktoś na poboczu na pewno ma dobre zamiary i tylko potrzebuje pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawka mafii zapewne. Zwęszyli nowy interes. Doszli do wniosku, że na elektronicznej rozrywce można zarobićjak na narkotykach. Ludzie są tak silnie uzależnieni, iż są w stanie zapłasić duże pieniądze żeby mieć te nowe maszynki do gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh kto kupi xBoxa za 50% ceny XD ale kto jest na tyle głupi żeby z ciężarówką pełną xBoxów zatrzymac się na takie coś widać że tylko w polsce ludzi myślą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ktora z firm, ale M$ albo Sony mialo miec problemy z dostarczeniem odpowiedniej ilosci sztuk na dany rynek. Wydaje mi sie ze przedewszystkim straca na tym gracze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Robotnika otrzymujesz kiedy aktywnie uczestniczysz w życiu forum, np. piszesz posty, nie spamujesz itp. :D
a ja właśnie otrzymałem Robotnika :D wczoraj jeszcze nie miałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pinio1990> Nie jestem pewien ktora z firm, ale M$ albo Sony mialo miec problemy z dostarczeniem odpowiedniej ilosci sztuk na dany rynek. Wydaje mi sie ze przedewszystkim straca na tym gracze!

"Małomiekki" od dawna (gdzieś tak od początku tego roku) nie ma problemów z dostarczaniem swoich maszynek do sklepów a taki "malutki" pakunek to pewnie pikuś dla nich, i tak obecnie jak spada sprzedaż X360 (w związku z wchodzącymi innymi next-genami) Micro ma tego na magazynach pewnie w nadmiarze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz, pech. Bywa w zyciu, co zrobic. :D
Napad jak napad, taki sam jak na furgonetke z kasa ;-) Takze mi sie wydaje, ze straca na tym zwlaszcza gracze, bo nie beda mogli dostac konsol do lapek, bo ich poprostu nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech........Jak ich złapią to w ich ubraniach znajdą jakieś GTA.Ciekawe,jaki będzie ciąg dalszy tych''''elekronicznych kradzieży''''.A czego nie ukradli PS3?Przecież jest droższe.A może chcą się wyżyć na Microsofcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować