Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Antologia "Niech żyje Polska. Hura!" pod patronatem gram.pl!

61 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2006 o 17:54, Daimon_Frey napisał:

> chociazby patrzac na sam tytul nie kupie tej ksiazki

Kupujesz książki po tytule czy po zawartości?

>bo w polsce nie ma nic fascynujacego

Śmiem się z Tobą bezczelnie nie zgodzić. Naprawdę nie widzisz nic fascynującego w swoim ojczystym
kraju?
Może po prostu ciężko Ci połączyć słowa Polska i fantastyka? Sapkowski swoją trylogią
husycką udowadnia, że można. Też akcja w Polsce.

PS. mam nadzieję, że zauważyłeś wytłuszczone literki ;)



zauwazylem :) nie mam nic do waszego punktu widzenia i nie miejcie nic do mojego wolny Kraj :) zgodze sie z Tobą ze sapkowski to dobry pisarz i jego ksiazki mi sie podobaly. cofam swoje zdanie i powiem moja diagnoze po przeczytaniu tych ksiazek. ale jestem co do nich sceptyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł z tymi książkami, chętnie przeczytam. Całkiem nieźle się zapowiada, ale zobaczymy, przecież nie będę oceniał książki po okładce, ważna jest treść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to ciekawe... Zaczęło się od krótkich zapowiedzi na temat książek (głownie fantasy), potem eseje... Hmm... czyżby gram.pl poszerzał znacznie zakres działań? :)

Może niedługo będziemy mieć konkurencję dla Valkirii lub Paradoksu? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie kupię ale brat już się zamierza. a jak on kupi to ja wtedy od niego pożyczę :) . taka polska cwaniakowatość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:17, SCthanatos napisał:

to Ty rozwin swoja wypowiedz bo ja naprawde nie wiem co ze slowem "polska" w tytule jest fascynujace i czego bronisz tak fascynujacego? :)


Hehehe brak argumentacji? Stwierdziłeś coś niepodając zadnych argumentów i odbijasz piłeczkę. Bądźmy poważni. Jak na razie uważam twoją wypowiedź za zdanie znudzonego lekcjami historii gimnazjalistę. Bez urazy.

Czy tutuł jest fascynujący? O to raczej ciężko, ale nie zmieniaj tematu. Napisałeś o Polsce a nie o tytule. A przynajmniej tego nie zaznaczyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzilem ze Gram.pl bedzie sprzedawalo KSIAZKI :D.

Niemniej jednak? Zapowiada sie nie tak zle...Nie kupie jednak na premiere ;/. Z reszta i tak czytam co innego ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pokieruję tytułem i okładką książki (nie krzyczcie!). Jak je zobaczyłem, to pomyślałem sobie, że jest to jedna z książek historycznych (za którymi nie przepadam). Dopiero po zobaczeniu zawartości okazuje się, że jest to tytuł wartościowy (może, bo nie na pewno). Gdybym był w księgarni, koło takiej książki przeszedłbym obojętnie. Czyli co mi się nie podoba? Ano to, że tytuł i okładka książki nie oddają zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się ten Husarz prezentuję;D Oj miejmy nadzieję, że antologia bedzie naprawde dobra:)

+ i do koszyka,

Kolejny towar na, który odkładać będe;D

Hmmm, niektóre tytuły opowiadań zapowiadają się ciekawie:D 900 stron lektórki jupi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woohoo!

To jest właśnie to, co tygryski lubią najbardziej. Uwielbiam takie książki, uwielbiam historię (zaraz po matmie ;D), no a historię Polski to już w ogóle. Poza tym, z doświadczenia wiem, że książki wydawnictwa Fabryka Słów są naprawdę wysokich lotów, więc nie ma, co gadać. To trzeba mieć. :D

Może zmienimy nazwę portalu na czytam.pl? ;P
Albo chociaż gramiczytam.pl.
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:06, HumanGhost napisał:

> to Ty rozwin swoja wypowiedz bo ja naprawde nie wiem co ze slowem "polska" w tytule jest
fascynujace i czego bronisz tak fascynujacego? :)

Hehehe brak argumentacji? Stwierdziłeś coś niepodając zadnych argumentów i odbijasz piłeczkę.
Bądźmy poważni. Jak na razie uważam twoją wypowiedź za zdanie znudzonego lekcjami historii
gimnazjalistę. Bez urazy.

Czy tutuł jest fascynujący? O to raczej ciężko, ale nie zmieniaj tematu. Napisałeś o Polsce
a nie o tytule. A przynajmniej tego nie zaznaczyłeś.



przepraszam ;) apropo chodze do 2 techinkum, i mam dosc histori, nie czuje urazy, a polska to niestety bagno i tego nie zaprzeczysz chyba ze twoi rodzice zarabiaja duzo kasy ;) ale nie offtopowac, sory za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zaglebic sie w ksiazke pt. "Świat dysku" - naprawde warto, a nie bede pisal dlaczego i co to za ksaizka i jakiego autora sprawdzcie to sami ;) Ale Niech zyje Polska/ Hura!! Moze sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łukasz M. Wiśniewski, "Poganiacz Osłów"... Taaa... ;>

Kiedy dokładnie się ukaże? Może zdążyłbym sobie "zamówić" na klasowe Mikołajki, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować