Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD-Action 13/2006 już wkrótce w sprzedaży!

115 postów w tym temacie

Numer zapowiada się świetnie :). Bardzo mnie ciekawi, jaką ocenę dostanie NWN 2 oraz polonizacja Gothica 3. Jeśli ta druga otrzyma wyższą notę niż 7, to będę miał kolejny dowód na pobłażliwość CDA wobec CD-Projektu i jego gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem nałogowcem jeśli chodzi o CDA, muszę kupować XD

Ale numerek całkiem,całkiem tylko szkoda ,że nie ma jakiejś "zapachowej" myszki do kompletu z podkładką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie to dziwi po co dawać demo gry z przed miesiąca skoro większość osób ma już pełnego Carbona. Demo daje się gier których jeszcze w ogóle jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WYPASIONY NUMER JEDEN Z NAJLEPSZYCH W TYM ROKU NO TO SIE POSTARALI CHŁOPAKI !!!!!!!!!!!!
NO I TE PEŁNIAKI TO POPROSTU SUPER MEGA FAJOWY NUMER CDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie coś konkretnego, a nie takie "gazetki" jak Play itp. Swoją drogą to nieładnie tak naciągać ludzi na tego Triala Guild Wars Factions. Wygląda jakby był w pełnej wersji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu EGM dyskutujący o Piractwie i na dodatek pochwalający je?? Nooo to ja się już doczekać nie mogę, będzie się to Na Bank odlotowo czytać. Poza tym coś czuje że to wredne CDA skazało 10 dni z mojego życiorysu na smutną wegetacje bo jedyne co będzie tam pisać to "Je, Gra w GW, Gra w GW, Gra w GW, Gra w GW, Gra w GW, Gra w GW wydala, Gra w GW, Gra w GW, Gra w GW, Gra w GW, Gra w GW, Śpi" i tak w kółko przez 10 dni ech biedny mój życiorys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler musi już iść do lamusa:) Bo jego zapowiedzi zostały zastąpione prze zapowiedzi w oryginalnych zapowiedziach.:)

PS: Numer jest super, extra i bombowy. W końcu do numer 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:07, Hubi Koshi napisał:

"Je, Gra w GW,
Gra w GW, Gra w GW, Gra w GW, Gra w GW, Gra w GW wydala, Gra w GW, Gra w GW, Gra w GW, Gra
w GW, Gra w GW, Śpi" i tak w kółko przez 10 dni ech biedny mój życiorys.


Chciałobysieee... Do grania masz tylko 10 godzin ;). Chyba, że będziesz grał godzinę dziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli odbieracie Smugowi prawa do pisania zapowiedzi na forum ;)

Pierwszy dubel jaki widzę na gram.pl popełniony przez Wielkich i Wszechmogących z CDP :P

A co do tematu :
Numer udany, ale za mała na Cover DVD... Oni coś kręcą mogli dać chociaż demo SC : DA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować