Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD-Action 13/2006 już wkrótce w sprzedaży!

115 postów w tym temacie

Dopisywałem się już na forum w temacie Smuga, ale widzę, że gram.pl w końcu pisze o CDA w newsach :) Dziwi mnie tylko jedna rzecz- "z poradnikiem do Gothic 3". Przecież poradnik jest już w zestawie wraz z grą. Po co komu drugi poradnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^ Obszerniejszy "Kaszanka Zone" (ja też lubię się pośmiać, ot co :).

Do tego dochodzą czekające na przeczytanie recenzje, zapowiedzi, AR, NL itd. (no i rzecz jasna szczególnie wyjątkowy wstępniak).

I just can''t wait till friday :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:11, Dincooo napisał:

Chciałobysieee... Do grania masz tylko 10 godzin ;). Chyba, że będziesz grał godzinę dziennie..

Kuuurde mój wewnętrzny optymista znowu mnie zaślepił Sooorrryyyy za gafe. Heh 10 godzin to mi tylko na jeden dzień na dobrą sprawę wystarczy, ale dobre i to :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tym Psychotoxic czy dobry FPP czy jakaś Kaszanka Zone jak mówi CDA.
Do Project Snowblind i Crasday nie ma nic bo to super gry. A GW nigdy mnie nie pociągał bo nie lubie MMORPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem zaproponować, żeby zamiast zakładania tematów na Forum: popełnić tego typu reklamówki. No, to teraz mamy:
a) nieoficjalny wątek dot. tego numeru;
b) oficjalny wątek dot. tego numeru;
c) wątek z Komentarzami do oficjalnej reklamy.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie zapowiedź Assassin''s Creed w tych 27. najbardziej oczekiwanych grach... Kupię ten numer z samej nawet ciekawości, a jeśli chodzi o gry, to nigdy nie byłem zwolennikiem i fanem gier z gazet, większość płyt czasopismowych poleciała przez okno ;) ... Cena też nie przeraża, więc mogę sobie na ten numer pozwolić, szkoda, że dopiero pierwszego grudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:21, SadraX napisał:

Ciekawe czy będzie zapowiedź Assassin''s Creed w tych 27.

Z pewnością bedzie . tak samo jak Crysis i BioShock
licze też na polski akcent Wiedzmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...super numer.Mam nadzieję,że w zapowiedziach są spoko gry.Recenzje ciekawe,nie powiem,ale brakuje z nowu Forces of Corruption!Ile będą tę grę tworzyć?!!!Ale Jaws Unleashed,Neverwinter Nights 2,może i nowy Battlefield - spoko gry.I sporo innych świetnych recenzji,chociaż w sumie nie ma gier,które mnie bardzo interesują w tymże numerze :).Reszta ciekawa,prezenty fajne,pełniaki też (chociaż ten trial GW mnie wkurzył,a Psychotoxic to słaba gra).Ale numer faktycznie chyba najlepszy w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer jest po prostu wypas:) Bardzo ciesze się z tego triala Guild Wars, no i sama zawartość czasopisma jest super.
Nie moge się doczekać piątku (będzie co robic na 5 specjalizacjach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nr zapowiada się ciekaie zwłaszcza tekst "Piractwo - polemika" tylko co ja zrobie z trilerem GW:F jak nikt niechciał odemie trilerem GW:N dodanego do full wersji a posiadam wszystkie cześći GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nienawidzę tego oczekiwania na CDA :P Cały ten tydzień jak będę siedział przed kompem będę czytał o zawartości nowego numeru i oglądał jego okładkę xP Pełne wersje fajne. Crashday chciałem sobie kiedyś kupić, Project Snowblind zapowiada się ciekawie, gorzej tylko z tym Psychotoxic jednak tez sie pogram :) Zawartośc numeru też fajna. Będzie co czytać przez weekend :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA pod grami to mnie negatywnie zaskoczyło,pod treścią jest super oczywiście kupuje.!
PS Coś pelno się zrobiło tych tematow o najbliższym cda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę niezły numerek się zapowiada :)
Chociaż ja jeszcze ani razu się nie rozczarowałem a kupuję to pismo już 5 lat i nie zamierzam przestać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować