• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
VuLgAtUs

Jak działa Wasza "pomoc" techniczna?

Pytanie

Chciałem się dowiedzieć jak działa "Pomoc" Techniczna w Cd Projekcie? Zakupiłem oryginalną grę, która nie działa. Dwa razy wysyłałem formularz ze zgłoszeniem problemu. I co? I nic. Zero odzewu. Za drugim razem już nawet potwierdzenie na maila nie przyszło. Niedlugo minie miesiąc od zgłoszenia problemu. A tu ani widu ani słychu, ze ktoś się zainteresował problemem. Skoro płacąc za oryginał, płacę również za pomoc techniczną to dlaczego jej nie otrzymuję? Dzwonić nie zamierzam, bo już za "pomoc" techniczną zapłaciłem, nabywając oryginał i nie zammierza ponosić dodatkowych kosztów za rachunek telefoniczny. I zastanawiam się jaki jest sens kupowania oryginałów, skoro wydawca po zainkasowaniu pieniędzy przestaję się interesować wadliwym tytułem. U pirata mam to samo, tylko taniej i tam wiem, że mogę nie liczyć na jakiekolwiek wsparcie.

A wszystko rozchodzi się o Desperados i to, że przy próbie uruchomienia gry pojawia się komunikat z prośbą o włożenie płyty do napędu, tylko, że płytka w napędzie jest. I znowu legalny użytkownik ma problemy przez zabezpieczenie antypirackie, z którym piraci problemów nie mają. Pytam się co CDP ma zamiar z tym zrobić. Gdyby chociaż na pudełku, była wymieniona lista napędów, z którymi gra nie będzie współdziałać, nie byłoby problemu. Wiedziałbym, że na moim nie pogram i nie kupiłbym gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

81 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ja do nich pisałem w różnych sprawach- odnośnie forum, odnośnie wirtualnej kasy, gierek i innych i dostałem odpowiedz TYLKO na pytanie o nabur do CDP....żałosne.. zwaszcza że kiedyś CDP był nie do pobicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2006 o 22:11, rywin2006 napisał:

Ja do nich pisałem w różnych sprawach- odnośnie forum, odnośnie wirtualnej kasy, gierek i innych
i dostałem odpowiedz TYLKO na pytanie o nabur do CDP....żałosne..


Zalosna to jest ortografia, a wracajac do tematu ja zwsze pisalem i zawsze odpisywali mi w krotkim czasie. Wedlug mnie to dziala tak kulturalne pytanie=szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2006 o 22:57, kowalov napisał:

> Ja do nich pisałem w różnych sprawach- odnośnie forum, odnośnie wirtualnej kasy, gierek
i innych
> i dostałem odpowiedz TYLKO na pytanie o nabur do CDP....żałosne..

Zalosna to jest ortografia, a wracajac do tematu ja zwsze pisalem i zawsze odpisywali mi w
krotkim czasie. Wedlug mnie to dziala tak kulturalne pytanie=szybka odpowiedz.


twoja jakby była lepsza to bym nie odpisywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2006 o 23:12, rywin2006 napisał:

twoja jakby była lepsza to bym nie odpisywał


He? Chodzi ci o ortografie? A gdzie popelnilem blad ? Moze w slowie ''zalosna''? I tak twojego ''nabUr'' nie pobije. Sorry :P.

P.S.
Nastepnym razem zanim cos napiszesz zastanow sie 5 razy. Tym razem ci nie wyszlo :P. Aha i ortografia to nie literowka.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2006 o 23:18, kowalov napisał:

> twoja jakby była lepsza to bym nie odpisywał

He? Chodzi ci o ortografie? A gdzie popelnilem blad ? Moze w slowie ''zalosna''? I tak twojego
''nabUr'' nie pobije. Sorry :P.

P.S.
Nastepnym razem zanim cos napiszesz zastanow sie 5 razy. Tym razem ci nie wyszlo :P. Aha i
ortografia to nie literowka.Pozdrawiam.


\
Z tym że ty MIAŁEŚ czas na poprawienie wyrazu, a ja musiałem szybko wyłączyć komputer... A i ja popełniłem JEDEN błąd a ty dwa.... i to w jednym słowie! Ha! I kto tu jest lepszy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2006 o 18:58, rywin2006 napisał:

Z tym że ty MIAŁEŚ czas na poprawienie wyrazu, a ja musiałem szybko wyłączyć komputer...


Po pierwsze co mnie to obchodzi ze musiales szybko wylaczyc komputer? A po drugie skad wiesz czy ja tez mialem czas czy nie? Siedzisz u mnie w domu czy jak?

>A i ja popełniłem JEDEN błąd a ty dwa.... i to w jednym słowie! Ha! I kto tu jest lepszy?!

Jak jestes taki madry to pokaz mi gdzie popelnilem blad, bo oskarzac kazdy glupi potrafi a z pokazaniem dowodow juz jest gorzej. A skoro ty widzisz gdzies u mnie blad to radze naprawde juz sie nie odzywac i zajac powazna praca nad ortografia. Zreszta wkurzasz sie ze ci pomoc technniczna nie odpisuje i odgrywasz sie piszac glupie posty w moim kierunku? Zreszta jakby ktos taki jak ty pisal do mnie w taki sposob to tez bym nie odpisywal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 04.02.2006 o 19:26, kowalov napisał:

> Z tym że ty MIAŁEŚ czas na poprawienie wyrazu, a ja musiałem szybko wyłączyć komputer...

Po pierwsze co mnie to obchodzi ze musiales szybko wylaczyc komputer? A po drugie skad wiesz
czy ja tez mialem czas czy nie? Siedzisz u mnie w domu czy jak?

>A i ja popełniłem JEDEN błąd a ty dwa.... i to w jednym słowie! Ha! I kto tu jest lepszy?!


Jak jestes taki madry to pokaz mi gdzie popelnilem blad, bo oskarzac kazdy glupi potrafi a
z pokazaniem dowodow juz jest gorzej. A skoro ty widzisz gdzies u mnie blad to radze naprawde
juz sie nie odzywac i zajac powazna praca nad ortografia. Zreszta wkurzasz sie ze ci pomoc
technniczna nie odpisuje i odgrywasz sie piszac glupie posty w moim kierunku? Zreszta jakby
ktos taki jak ty pisal do mnie w taki sposob to tez bym nie odpisywal :P



Ponieważ zakładam że jesteś dyslektykiem/dyslektyczką to może zacytyję :

"Zalosna to jest ortografia, a wracajac do tematu ja zwsze pisalem i zawsze odpisywali mi w krotkim czasie. Wedlug mnie to dziala tak kulturalne pytanie=szybka odpowiedz."

Lecimy od początku :

Zalosna -> Żałosna
wracajac -> wracając
zwsze -> zawsze
krotkim -> krótkim
Wedlug -> Według
dziala -> działa
odpowiedz -> odpowiedź

nawet jeśli to literówki, to co z tego?! A wiesz jak liczą błędy już chyba nawet w podstawówce ?
Trzy literówki = jeden ortograficzny.... Chyba stosujesz zasadę: no brain = no pain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2006 o 22:35, Arclight napisał:

Spróbuj na kanałach IRC napisać coś z polskimi literami...


Spoko on mi wytyka że ja miałem czas by się zastanowić a ja mu wytykam literówki.... W końcu bez odpowiedzi zostać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Lecimy dalej rywin2006:

Teraz interpunkcja...

Twoje poprawnie napisane zdanie powinno wyglądać tak:

Spoko, on mi wytyka, że ja miałem czas by się zastanowić, a ja mu wytykam literówki... W końcu bez odpowiedzi zostać nie mogę :-D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2006 o 23:04, Virus_eBola napisał:

Lecimy dalej rywin2006:

Teraz interpunkcja...

Twoje poprawnie napisane zdanie powinno wyglądać tak:

Spoko, on mi wytyka, że ja miałem czas by się zastanowić, a ja mu wytykam literówki... W końcu
bez odpowiedzi zostać nie mogę :-D




:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Rywin ... nie przeginaj ... na forum jest cala kupa ludzi, ktorzy pisza bez polskich znakow diaktrycznych. Z roznych powodow. Ja bo mi wygodniej ... Inni z przyzwyczajenia, a jeszcze inni bo musza ...
I to jest zupelnie noramlne, a w zadnym wypadku naganne, tak jak robienie ortow w kazdym poscie.
Jesli bylbys czestym gosciem, na zagranicznych forach, badz innych stronkach, nie w jezyku polskim, to tez bys sobie z czasem taki przydatny nawyk wyrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2005 o 14:44, VuLgAtUs napisał:

Chciałem się dowiedzieć jak działa "Pomoc" Techniczna w Cd Projekcie?


I ja miałem kilka problemów z grami i były one bardzo nietypowe - nie mieściły się w rozwiązaniach umieszczonych na stronie pomocy - w moim przypadku zawsze pomoc była szybka i skuteczna - ostatnio miałem problem z Piratami z Karaibów- po trzech tygodniach wymiany maili dostałem rozwiązanie mojego problemu - i tak było zawsze - nie mogę narzekać.
Więc myślę że nie dotarł Twój formularz - zawsze jak wysyłasz formularz po kilku minutach dostajesz potwierdzenie.
Jeśli go nie dostałeś to problem w Twoim kompie - nie wysyła - sprawdź czy nie masz poblokowanych opcji wysyłania formularzy lub załączników do e-mail w systemie lub na firwau.
Ostatecznie zawsze możesz przedstawić swój problem dopisując się na forum do wątku technicznego Desperados - moderatorzy też nie w ciemię bici - zwyle coś wymyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2006 o 00:57, buras napisał:

Rywin ... nie przeginaj ... na forum jest cala kupa ludzi, ktorzy pisza bez polskich znakow
diaktrycznych. Z roznych powodow. Ja bo mi wygodniej ... Inni z przyzwyczajenia, a jeszcze
inni bo musza ...
I to jest zupelnie noramlne, a w zadnym wypadku naganne, tak jak robienie ortow w kazdym poscie.

Jesli bylbys czestym gosciem, na zagranicznych forach, badz innych stronkach, nie w jezyku
polskim, to tez bys sobie z czasem taki przydatny nawyk wyrobil.


Ale mi nie oto chodziło... patrz na kolesia (kovalow)...jest zapatrzony w siebie a jak tylko dowiedział się że ktoś krytykuje jego "ukochany CDP" to wytyka temu błędy ortograficze.. skoro czepia się szczgółów to i ja się czepiam. Tylko tyle i aż tyle\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2006 o 00:57, buras napisał:

Rywin ... nie przeginaj ... na forum jest cala kupa ludzi, ktorzy pisza bez polskich znakow
diaktrycznych. Z roznych powodow. Ja bo mi wygodniej ... Inni z przyzwyczajenia, a jeszcze
inni bo musza ...
I to jest zupelnie noramlne, a w zadnym wypadku naganne, tak jak robienie ortow w kazdym poscie.

Jesli bylbys czestym gosciem, na zagranicznych forach, badz innych stronkach, nie w jezyku
polskim, to tez bys sobie z czasem taki przydatny nawyk wyrobil.


To on PIERWSZY wytykał mi błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2006 o 16:11, rywin2006 napisał:

Ale mi nie oto chodziło... patrz na kolesia (kovalow)...jest zapatrzony w siebie a jak tylko
dowiedział się że ktoś krytykuje jego "ukochany CDP" to wytyka temu błędy ortograficze.. skoro
czepia się szczgółów to i ja się czepiam. Tylko tyle i aż tyle\\


Nie jestem kolesiem, szczegolnie dla ciebie. Obrazasz sie na pomoc techniczna bo TOBIE nie odpowiedzieli (i kto tu jest zapatrzony w siebie co?), to ze nie odpowiadaja ci na niektore pytania to moze rowniez znaczyc iz opdpowiedz znajduje sie gdzies w serwisie (np na forum, pomoc itp). Na koniec dodam ze zachwoujesz sie jak gowniarz rozpieszczony przez rodzicow, poelniles blad , ok jakzdy popelnia, tylkko przyznaj sie do niech a nie starsz sie za wszelka cene odwrocic kota ogonem. Ja tez popelnilem blad, tyle ze w przeciwienstwie do ciebie potrafie sie do nich przyznac (jezeli rzecz jasna nie sa tak absurdalnie glupie jak te znalezione przez ciebie).

P.S.
Pytanie do forumowiczow - ile zajmuje poprawa jednego bledu ortograficznego ? Bo koledze rywinowi widac tak dlugo ze biedaczek nie ma czasu na to.

Skoro piszesz o zasadach jakie pannuja w podstawowce to musisz je dobrze pamietac, bo ja juz niestety ledwo pamietam te czasy. Aha i pokaz mi jeszcze jednow od kiedy w szkole sie pisze nie uzywajac polskich liter? Bo skoro nie widzisz roznicy miedzy napisaniem dlugopisem "ł" a klawaiatura to bardzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2006 o 17:39, kowalov napisał:

> Ale mi nie oto chodziło... patrz na kolesia (kovalow)...jest zapatrzony w siebie a jak
tylko
> dowiedział się że ktoś krytykuje jego "ukochany CDP" to wytyka temu błędy ortograficze..
skoro
> czepia się szczgółów to i ja się czepiam. Tylko tyle i aż tyle\\

Nie jestem kolesiem, szczegolnie dla ciebie. Obrazasz sie na pomoc techniczna bo TOBIE nie
odpowiedzieli (i kto tu jest zapatrzony w siebie co?), to ze nie odpowiadaja ci na niektore
pytania to moze rowniez znaczyc iz opdpowiedz znajduje sie gdzies w serwisie (np na forum,
pomoc itp). Na koniec dodam ze zachwoujesz sie jak gowniarz rozpieszczony przez rodzicow, poelniles
blad , ok jakzdy popelnia, tylkko przyznaj sie do niech a nie starsz sie za wszelka cene odwrocic
kota ogonem. Ja tez popelnilem blad, tyle ze w przeciwienstwie do ciebie potrafie sie do nich
przyznac (jezeli rzecz jasna nie sa tak absurdalnie glupie jak te znalezione przez ciebie).


P.S.
Pytanie do forumowiczow - ile zajmuje poprawa jednego bledu ortograficznego ? Bo koledze rywinowi
widac tak dlugo ze biedaczek nie ma czasu na to.

Skoro piszesz o zasadach jakie pannuja w podstawowce to musisz je dobrze pamietac, bo ja juz
niestety ledwo pamietam te czasy. Aha i pokaz mi jeszcze jednow od kiedy w szkole sie pisze
nie uzywajac polskich liter? Bo skoro nie widzisz roznicy miedzy napisaniem dlugopisem "ł"
a klawaiatura to bardzo mi przykro.


Wątek brzmi "I jak działa wasza pomoc techniczna" gdzie autor napisał o tym jak go zlekceważono... ja dodałem fakt jak mnie również zlekcewarzyła ich pomoc techniczna. Z tego co wiem to nie tylko mnie i nie tylko jego, więc nie pisz że się obrażam. A co do "a koniec dodam ze zachwoujesz sie jak gowniarz rozpieszczony przez rodzicow, poelniles blad , ok jakzdy popelnia, tylkko przyznaj sie do niech a nie starsz sie za wszelka cene odwrocic kota ogonem." to muszę przyznac że miałeś chyba niemiłe wspomnienia z dzieciństwa co?? A po trzecie to jesteś pozerantem. Najpierw próbujesz mnie ośmieszyć ("Zalosna to jest ortografia") a potem że odwracam kota ogonem !! A i na forum nigdzie nie dostałem odpowiedzi czemu mnie zlekceważyli. A ty prorok jesteś co ? Wiesz już że nie umiem się przyznawać do błędów, wiesz że "jestem gówniarzem" i jeszcze myslisz że w podstawówce byłem później... no ja ci gratuluję zgłoś się po los Lotka bo może chociaż tam ci się uda........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2006 o 18:37, rywin2006 napisał:

Wątek brzmi "I jak działa wasza pomoc techniczna" gdzie autor napisał o tym jak go zlekceważono...
ja dodałem fakt jak mnie również zlekcewarzyła ich pomoc techniczna.


Widze ze znow nie miales czasu i popelniles ortografa, bardzo mi przykro naprawde :P. Blad drugi, temat brzmi " Jak dziala wasza pomoc techniczna?" A nie "I jak..."

>Z tego co wiem to nie tylko mnie i nie tylko jego, więc nie pisz że się obrażam.

A nie obrazasz sie? Z tonu twojej wypowiedzi wywnioskowalem ze sie na nich obraziles, na mnie tez zreszta biedaczku :-)

>A co do "a koniec dodam ze zachwoujesz

Dnia 05.02.2006 o 18:37, rywin2006 napisał:

sie jak gowniarz rozpieszczony przez rodzicow, poelniles blad , ok jakzdy popelnia, tylkko
przyznaj sie do niech a nie starsz sie za wszelka cene odwrocic kota ogonem." to muszę przyznac
że miałeś chyba niemiłe wspomnienia z dzieciństwa co??


Pewni ze niemile bo musialem z takimi rozpieczonymi gowniarzami przebywac. Rodzice im mowili ze sa najlepsi, najmadrzejsi, wiec jak popelnili blad to albo wymyslali jakies glupie tlumaczenia albo udawali ze nic sie nie stalo, oczywyscie na kazde zwrocenie uwagi reagowali zloscia i checia dogryzienia innym. Jedyne cow tym wszystkim byl najfajniesze to predzej czy pozniej zycie im dalo troche do yslenia i czesc z nich wyroslo z tego.

Dnia 05.02.2006 o 18:37, rywin2006 napisał:

po trzecie to jesteś pozerantem.


A gdzie po pierwsze i po drugie?:P I kto to jest pozerant? Szukalem w encyklopedii i nie znalazelem.

Dnia 05.02.2006 o 18:37, rywin2006 napisał:

Najpierw próbujesz mnie ośmieszyć ("Zalosna to jest ortografia")


Wlasnie, gdzie w zdaniu "Zalosna to jest ortografia" osmieszam ciebie? Jak juz kogos osmieszam to tylko i wylacznie ortografie, a skoro przyjales to tak do siebie to widocznie musiales wiedziec ze popelniles blad.

>a potem że odwracam kota ogonem !!

Aha, to ja pokazuje ze bledem ortograficznym jest niuzywanie polskich znakow tak? I to ja probuje znalezc bledy ktorych nie ma? Skoro tak to przepraszam :P

Dnia 05.02.2006 o 18:37, rywin2006 napisał:

A i na forum nigdzie nie dostałem odpowiedzi czemu mnie zlekceważyli. A ty prorok
jesteś co ?


A umiesz czytac ? Napisalem ''moze'', a slowo to oznacza tryb przupuszczajacy, a nie ze jestem pewny. Widac z czytaniem ze zrozumieniem tez masz problemy

Dnia 05.02.2006 o 18:37, rywin2006 napisał:

wiesz już że nie umiem się przyznawać do błędów,


Zdradze ci mala tajemnice, nie tylko ja to wiem ale tez wiekszosc ktorzy czytali posty w tym watku :-).

>wiesz że "jestem gówniarzem" i jeszcze myslisz że w podstawówce byłem później...

No widzisz ile daje interpretacja tekstu? Z kilku slow mozna sie tyle ciekawych rzeczy dowiedziec.

>no ja ci gratuluję zgłoś się po los Lotka bo może chociaż tam ci się uda........

Ja juz swoje wygralem w zyciu i wiecej nie potrzebuje. Moge powiedziec ze jestem szczesliwy. I mam nadzieje ze ty tez bedziesz, o ile sie kilka razy zastanowisz ze nie kazdy bedzie na twoje zawolanie i ze nie jests pepiekm swiata ktoremu nie mozna zwrocic uwagi .

P.S.
Skoro pomoc techniczna ci nie odpowiada to zadzwon do nich, bedzie prosciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2006 o 19:10, kowalov napisał:

> Wątek brzmi "I jak działa wasza pomoc techniczna" gdzie autor napisał o tym jak go zlekceważono...

> ja dodałem fakt jak mnie również zlekcewarzyła ich pomoc techniczna.

Widze ze znow nie miales czasu i popelniles ortografa, bardzo mi przykro naprawde :P. Blad
drugi, temat brzmi " Jak dziala wasza pomoc techniczna?" A nie "I jak..."

>Z tego co wiem to nie tylko mnie i nie tylko jego, więc nie pisz że się obrażam.

A nie obrazasz sie? Z tonu twojej wypowiedzi wywnioskowalem ze sie na nich obraziles, na mnie
tez zreszta biedaczku :-)

>A co do "a koniec dodam ze zachwoujesz
> sie jak gowniarz rozpieszczony przez rodzicow, poelniles blad , ok jakzdy popelnia, tylkko

> przyznaj sie do niech a nie starsz sie za wszelka cene odwrocic kota ogonem." to muszę
przyznac
> że miałeś chyba niemiłe wspomnienia z dzieciństwa co??

Pewni ze niemile bo musialem z takimi rozpieczonymi gowniarzami przebywac. Rodzice im mowili
ze sa najlepsi, najmadrzejsi, wiec jak popelnili blad to albo wymyslali jakies glupie tlumaczenia
albo udawali ze nic sie nie stalo, oczywyscie na kazde zwrocenie uwagi reagowali zloscia i
checia dogryzienia innym. Jedyne cow tym wszystkim byl najfajniesze to predzej czy pozniej
zycie im dalo troche do yslenia i czesc z nich wyroslo z tego.

> po trzecie to jesteś pozerantem.

A gdzie po pierwsze i po drugie?:P I kto to jest pozerant? Szukalem w encyklopedii i nie znalazelem.

> Najpierw próbujesz mnie ośmieszyć ("Zalosna to jest ortografia")

Wlasnie, gdzie w zdaniu "Zalosna to jest ortografia" osmieszam ciebie? Jak juz kogos osmieszam
to tylko i wylacznie ortografie, a skoro przyjales to tak do siebie to widocznie musiales wiedziec
ze popelniles blad.

>a potem że odwracam kota ogonem !!

Aha, to ja pokazuje ze bledem ortograficznym jest niuzywanie polskich znakow tak? I to ja probuje
znalezc bledy ktorych nie ma? Skoro tak to przepraszam :P

> A i na forum nigdzie nie dostałem odpowiedzi czemu mnie zlekceważyli. A ty prorok
> jesteś co ?

A umiesz czytac ? Napisalem ''moze'', a slowo to oznacza tryb przupuszczajacy, a nie ze jestem
pewny. Widac z czytaniem ze zrozumieniem tez masz problemy


> wiesz już że nie umiem się przyznawać do błędów,

Zdradze ci mala tajemnice, nie tylko ja to wiem ale tez wiekszosc ktorzy czytali posty w tym
watku :-).

>wiesz że "jestem gówniarzem" i jeszcze myslisz że w podstawówce byłem później...

No widzisz ile daje interpretacja tekstu? Z kilku slow mozna sie tyle ciekawych rzeczy dowiedziec.

>no ja ci gratuluję zgłoś się po los Lotka bo może chociaż tam ci się uda........

Ja juz swoje wygralem w zyciu i wiecej nie potrzebuje. Moge powiedziec ze jestem szczesliwy.
I mam nadzieje ze ty tez bedziesz, o ile sie kilka razy zastanowisz ze nie kazdy bedzie na
twoje zawolanie i ze nie jests pepiekm swiata ktoremu nie mozna zwrocic uwagi .

P.S.
Skoro pomoc techniczna ci nie odpowiada to zadzwon do nich, bedzie prosciej.

Muszę przyznać ze tak zacofanej odpowiedzi w życiu nie widziałem.... ale za to uśmiałem się oglądając twoje wypowiedzi narcyzie jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować