Zaloguj się, aby obserwować  
scorp2005

Andergrand-co o nim myślicie?

105 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 21:49, Widek napisał:

przedszkolnej " normy... szkoda tylko że załatwiasz to wszystko za pomocą forum, jesteś tchórz
i tyle.

Nie jestem tchórzem... Napisałbym coś niecoś, ale nie zamierzam dać się sprowokować. Bywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa?
To może przytoczysz to co było wcześniej i resztę kwiatków od pozostałych użytkowników kanału. Niektórzy inaczej nie rozumieją... niestety...

Zabawa w wycinanki to niespecjalnie obiektywny sposób prezentowania sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:58, Remember_The_Name napisał:

> Furr mi teraz napisał: (...)
Furr tym samym napisał, co tak naprawdę myśli o anderze. Szkoda tylko, że nie miał odwagi powiedzieć
nam tego w twarz, za co bezczelnie, bo publicznie, określam go mianem tchórza i dwulicowca.


Ładnie powiedzieć to w twarz...
Nieobecnemu
Równie dobrze mogę przytoczyć całą moją rozmowę z Vaxinarem. I będzie tam takie coś:

Ja4 20:39:53
sam to akurat piszę


Wkurzają mnie wypowiedzi na tematy, na które ludzie nie mają pojęcia.
Myślałem, że Ciebie też.

Dnia 30.11.2006 o 20:58, Remember_The_Name napisał:

Inna sprawa, że tego typu korespondencji nie pokazuje się publicznie, więc i Ty, Vaxinar, się
nie popisałeś...


Następna sprawa. Nigdy, ale to przenigdy, nie mów, że ktoś kradnie, nie mając dowodów. Tak samo nie oskarżaj nikogo o opublicznianie prywatnych rozmów. Ponieważ czasami ludzie zgadzają się na to...

---> Loombago

Dnia 30.11.2006 o 20:58, Remember_The_Name napisał:

Skoro Furr tak twierdzi to po co sam sam siedzi codziennie. Rzekł bym nawet zarządza kanałem. Widać
przyzwala na takie akcje o których mowa.


Od paru dni nie pojawiam się tam. Masz przestarzałe dane. Poza tym chyba masz wybiórczą pamięć, ponieważ dziwnym trafem to ja dałem najwięcej kopów (po bocie) i banów. Ale akurat po Tobie się nie spodziewałem takich tekstów :/.

---> Budo

Dnia 30.11.2006 o 20:58, Remember_The_Name napisał:

Wierzysz mu i dziękujesz za szczerość? Też tam jestem, wiesz?


A zauważyłeś, że napisałem pod koniec, że nie można osądzać kilku osób, które wcale nie zachowują się wbrew wszelkim zasadom dobrego wychowania? Tak, Ty też na tej liście się znajdujesz.

---> Monastor

Dnia 30.11.2006 o 20:58, Remember_The_Name napisał:

To, jaką opinię wystawiają kanałowi niektórzy członkowie jest smutne. Z takimi osobami nie zamierzam się
identyfikować.


Ja bym na Twoim miejscu nie identyfikował się raczej z osobami, z powodu których zachowania skończyłem z andergrandem. Podobnie jak kilka innych osób. Ale cóż, Twoja wola, z kim się chcesz identyfikować.

--> Vilmar

Dnia 30.11.2006 o 20:58, Remember_The_Name napisał:

Gdyby Furr chciał to powiedzieć na forum, to by to zrobił bez Twojej pomocy (z tego co wiem nie ma bana).


A nie łaska wcześniej zapytać mnie, czy aby przypadkiem nie udzielam zgody? Chyba jednak masz moje gg...

--> Widek

Dnia 30.11.2006 o 20:58, Remember_The_Name napisał:

Furr naprawdę żal mi jest tego co piszesz, stary naprawdę postaraj się chociaż raz wyluzować, bo twoja
powaga uderza ci już jak woda sodowa do głowy.


Mi też jest miło z Tobą porozmawiać. I przypominam - już dawno dyskutowaliśmy na ten temat. Humor gimnazjalny do mnie nie przemawia i nie jest dowodem wyluzowania, a odmóżdżenia. Może kiedyś to zrozumiesz, bo na razie cały czas powtarzasz to jedno zdanie jak jakąś mantrę.

Dziękuję za chwilę uwagi :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:58, Monastor napisał:

Zabawa w wycinanki to niespecjalnie obiektywny sposób prezentowania sytuacji.

Podobnie jak zabawa w zaprzeczanie... A kopa nie dostałeś za to, co było wcześniej, tylko za zmianę nicka na powszechnie uznawany za obraźliwy. Mogę Ci tylko przypomnieć, że do niedawna zdawałeś być się integralną częścią Andergrandu, tak więc gratulacje za publiczne przyznanie się do rodzaju pieszczot, jakie preferujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ rozmowa osiągnęła poziom żenujący i prowadzi tylko do wyzwisk,
temat zamykam.
Sprawy prywatne proszę załatwiać via gg.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować