Zaloguj się, aby obserwować  
scorp2005

Andergrand-co o nim myślicie?

105 postów w tym temacie

Witam. Ten topic powstał poto żeby dowiedzieć się jakie zdanie o andegrandzie mają forumowicze. Jak się okazało jeden z naszych moderatorow zrownał andergrandowiczów z ziemią, lecz czy słusznie? Ja osobiście uważam że nie i jestem ciekaw co wy o tym sądzicie. Ander dobra rzecz bez niego nudno jest:P czekam na wasze wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jakoś na andergrandzie jeszcze nie zagościłem ale to nie znaczy , że mi nudno bez niego. Samo forum w zupełności wystarczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako iż jestem tu nowy, chciałbym wyrazić także i swoją opinię. Na przysłowiowym " Andergrandzie " jestem od jakiegoś tygodnia, ludzie, których tam poznałem są bardzo życzliwi i uczynni, często gdy mam jakiś problem psychiczny czy tez seksualny, koledzą zawszę przychodzą mi z pomocą. Żyjemy jak jedna wielka rodzina, każdy każdego lubi, nie ma przemocy, wulgarności ani pijaństwa. Rozmawiamy jak każdy przeciętny człowiek o bąkach, żulach czy blogu 27. Szczerze polecam i zachęcam do uczestnictwe w naszej zbiorowości. Zbiorowości, która ma na celu zmienić przyszłość na lepszą i bardziej trwałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie mam o nim zdanie? Złe.
Spotkałem się z wieloma opiniami na ten temat i tych, którzy do tej organizacji należą traktując ją dość poważnie (Budo wyjątek) i tych, którzy są jej przeciwnikami i na nią "bluzgają".
Czytałem dyskusję, przekonuje mnie jakoś strona, która jest przeciwna. Czytałem o akcjach Andergrandu i jakoś zachwycony nimi nie jestem.
Myślę, że niektórzy userzy traktują to stanowczo za poważnie, ale cóż. To jest główny minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:07, HumanGhost napisał:

Zapewne zabiorę teraz głos za niezorientowaną częśc forumowiczów. Napisz coś bliżej, bo z posta
wynika, ze chodzi Ci o kolej podziemną. ;-)

Może ja odpowiem, jako ten zorientowany :D Andergrand to kanał IRC, miejsce spotkań sporej cześci użytkowników tegoż forum, znajduje się on na quakenet kanał "gram.pl". Andergrand powstał z inicjatywy kilku użytkowników, w czsie rozpoczecia testów oficjalnego czata gram.pl, jako jego nieoficjalna alternatywa.
Cóż sprawa z czatem gram.pl ucichła, natomiast Andergrand ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:11, Vaxinar napisał:

Jakie mam o nim zdanie? Złe.
Spotkałem się z wieloma opiniami na ten temat i tych, którzy do tej organizacji należą traktując
ją dość poważnie (Budo wyjątek) i tych, którzy są jej przeciwnikami i na nią "bluzgają".
Czytałem dyskusję, przekonuje mnie jakoś strona, która jest przeciwna. Czytałem o akcjach Andergrandu
i jakoś zachwycony nimi nie jestem.
Myślę, że niektórzy userzy traktują to stanowczo za poważnie, ale cóż. To jest główny minus.


Andegrand niejes odpowiedzialny za akcje Widka z "Pierdem" i jedyna akcja jaką dotąd dokonał andergrand to ta z avatarem Looma więc niewiem o jakie akcje ci chodzi;] może dasz jakiś przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo się z tobą nie zgadzam... Andergrand niesie ze sobą pewne przesłanie, potrafi wychować i uczynić forumowicza lepszym, a ja jestem tego żywym przykładem. Aby andergrand poznać trzeba do niego należeć i po prostu tam być, bo takie gadanie z uszu do uszu ma się nic do krytyki naszego wspaniałego kanału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:15, scorp2005 napisał:

Andegrand niejes odpowiedzialny za akcje Widka z "Pierdem" i jedyna akcja jaką dotąd dokonał
andergrand to ta z avatarem Looma więc niewiem o jakie akcje ci chodzi;] może dasz jakiś przykład?


Nie mówię o tej akcji Widka.
Mówiłem o przykładach TYHE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minusy, minusy. A ciekawy jestem jak możesz wyrażać opinie o Andergrandzie nie będąc na nim ani razu i opierając swoje zdanie na tym co "słyszałeś". Odwiedź kiedys Andergrand, przekonaj się że są tam mili ludzie, i dyskusje prowadzone na w miarę wysokim poziomie. Nie przeczę jednak, że mogłes widzieć akcje Andergrandu, a jeśli tak to czy mógłbys mi podać linka do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:11, Vaxinar napisał:

Jakie mam o nim zdanie? Złe.
Spotkałem się z wieloma opiniami na ten temat i tych, którzy do tej organizacji należą traktując
ją dość poważnie (Budo wyjątek) i tych, którzy są jej przeciwnikami i na nią "bluzgają".


Chyba przesadzasz nazywając Andergrand "organizacją". Jest to (nie)zwykły kanał IRC na którym spotykają się forumowicze. Ja przynajmniej tak go postrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:17, Krzaczek 1 napisał:

a jak można się podłączyć to tego kanału IRC?? Jakiś komunikator typu ACQ czy coś takiego??

Najprostrzy sposób to posiadanie Firefoxa i jego rozszerzenia Chatzilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem techniczny. Chcę wejśc na ten sławetny kanał IRCa, ale nie może mi go wyszukać.
Znalazł już 100tys kanałów nw irc.quakenet.org, ale gram.pl pośród nich nie ma :/
Długo trzeba czekać, żeby załadowały się wszystkie kanały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 19:16, Vaxinar napisał:


Nie mówię o tej akcji Widka.
Mówiłem o przykładach TYHE.


TYHE podała jako przykład solidarność Anderu wobec Looma do której się przyznajemy. powiedz czy ty niebyłbyś solidarny wobec kolegi?
TYHE podała także Loom i kuki show ale to ich pomysł i ander niema nic z tym wspólnego
TYhe zapodała także pierda widka więc coś niejasne te jej przykłady bo tylko za 1 odpowiedzialny jest ander;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:22, scorp2005 napisał:

TYhe zapodała także pierda widka więc coś niejasne te jej przykłady bo tylko za 1 odpowiedzialny
jest ander;]


OFICJALNIE oświadczam iż ten eksces miał na sensie pokazanie moich wartości jeżeli chodzi o problemy zarówno żołądkowe jak i odbytnicze, tak więc proszę nie mieszać do tego szanownego andergrandu, chłopaki nic o tym nie wiedzieli, moja dupa moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiorę głos choć andergrand odwiedziłem chyba tylko raz...

Dnia 30.11.2006 o 19:22, scorp2005 napisał:

TYHE podała jako przykład solidarność Anderu wobec Looma do której się przyznajemy. powiedz
czy ty niebyłbyś solidarny wobec kolegi?


Sprawa awatara była bardzo dziwna i choć Loom nie jest moim najlepszym kumplem to w tej sytuacji trzymałem jego stronę.

Dnia 30.11.2006 o 19:22, scorp2005 napisał:

TYHE podała także Loom i kuki show ale to ich pomysł i ander niema nic z tym wspólnego


Tyle, że są oni kojarzeni z andergrandem i ma to niby jakiś wpływ. Dokładniej sytuacji nie znam, ich show przeczytałem tylko raz i jakoś tak średnio. Przeglądając kolejne "odcinki" widziałem, że wiele rzeczy ociera się o granicę kultury.

Dnia 30.11.2006 o 19:22, scorp2005 napisał:

TYHE zapodała także pierda widka więc coś niejasne te jej przykłady bo tylko za 1 odpowiedzialny
jest ander;]


Widek to podobnie jak Loom i Kuki część andergrandu i tak już są oni kojarzeni z nim. Można się tylko domyślać, że niektóre pomysły są spowodowane wpływem andergrandu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować