Zaloguj się, aby obserwować  
scorp2005

Andergrand-co o nim myślicie?

105 postów w tym temacie

Proszono mnie o zamknięcie tego tematu, jednak ponieważ nie jest on niezgodny z regulaminem, to zrobić tego nie mogę.
Apeluję zatem tylko o odpuszczenie go sobie i niech umrze on śmiercią naturalną, skoro staje się jedynie przyczyną waśni.
Wszyscy się chyba zgodzimy, że sąd nad całą społeczności na podstawie kilku wybryków sensu zbytniego nie ma, zwłaszcza jeśli ta społeczność od owych sytuacji się odcina.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 20:41, Vaxinar napisał:

No i wszystko jasne, dziękuje Ci za szczerość Furr - wpadnę napewno, może poznam kogoś fajnego.


Wierzysz mu i dziękujesz za szczerość? Też tam jestem, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:02, walgierz napisał:

Wszyscy się chyba zgodzimy, że sąd nad całą społeczności na podstawie kilku wybryków sensu
zbytniego nie ma, zwłaszcza jeśli ta społeczność od owych sytuacji się odcina.

Nie cała społeczność się odcina, ja np. stoję murem za akcją Widka z tematem pierdowym i nie rozumiem po jaką cholerę ludzie, którym się on nie spodobał włazili tam i na niego jechali... Temat był niezmiernie abstrakcyjny tak, jak sam Widek, ale przez wielu uważany był za niezły żart, a uwierz mi, że tego coraz częściej potrzeba temu forum... Kolejny wybryk, to pewnie Show Looma i Kukiego? Tu również stoję po stronie Andergrandowców - powód jak wyżej. A o akcji z avatarem Looma nie będę się rozpisywał, bo ktoś już wcześniej napisał, że chodziło o koleżeńską solidarność, a to jak tę akcję interpretują niektóre osoby (z jedyną słuszną moderatorką na czele) to ich prywatna sprawa. I niech dla dobra ogółu, zatrzymają to dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Andergrandzie dobrze się czasem rozerwać, ale niestety przez dłuższy czas poziom nie przekracza średniej przedszkolnej. Nie zamierzam pokazywać, kto najbardziej robi z siebie błazna, bo to widać od razu po głupich odzywkach tu i ówdzie.
Niestety taka grupa ludzi wydaje się być w większości.

Lubię tam czasami posiedzieć, a czasami jest to irytujące. To, jaką opinię wystawiają kanałowi niektórzy członkowie jest smutne. Z takimi osobami nie zamierzam się identyfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:29, L33T napisał:

dacie linka do kanału?

Link: irc.quakenet.org #gram.pl

Tylko czy mógłby ktoś hasło podać, bo wejść nie mogę :/ A chcę zobaczyć o co tyle szumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:29, L33T napisał:

dacie linka do kanału?

Teraz to niezbyt dobry pomysł, bo zrobiło się straszne zamieszanie spowodowane tym tematem. Po krótce... Wszyscy, których nie bawią "pierdy" dostają kicka/kickbana i nie mają tam czego szukać.
Pozostawiam to bez komentarza i nie zamieżam się dobijać do drzwi. Nie zależy mi na tym

Nie polecam dołączania do kanału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:58, Remember_The_Name napisał:

Inna sprawa, że tego typu korespondencji nie pokazuje się publicznie, więc i Ty, Vaxinar, się
nie popisałeś...


Wypraszam sobie. Spytałem Furra na gg, czy wolno mi to opublikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:41, Vaxinar napisał:

Furr mi teraz napisał: (...)


To było żałosne Vax. Gdyby Furr chciał to powiedzieć na forum, to by to zrobił bez Twojej pomocy (z tego co wiem nie ma bana). Udowodniłeś w tej chwili, że z Tobą zwyczajnie nie ma sensu rozmawiać prywatnie.

On-topic: Forum to Forum, Andergrand to Andergrand, miejsca te nie są i nie powinny być ze sobą powiązane. A wiele osób z forum, tak samo jak i wiele osób z kanału o tym zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:32, Vaxinar napisał:

Wypraszam sobie. Spytałem Furra na gg, czy wolno mi to opublikować.


Nie wiedziałem, zwracam honor i przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:04, Budo napisał:

Też tam jestem, wiesz?


Oczywiście, że wiem Budo.
Jakbyś przeczytał całą dyskusję to wiedziałbyś, że akurat o Tobie mam dobre zdanie. Kiedy padło zdanie, że tam siedzi sama śmietanka, to wypowiedziałem się, że jak dla mnie ze śmietanki to jest tam parę osób, np Ty.
Wcześniej napisał, że niektórzy traktują to za poważnie, co jest błędem, ale Ty tak nie robisz.
Przeczytaj całość proszę, zanim się krytycznie wypowiesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:35, Vilmar napisał:

Nie wiedziałem, zwracam honor i przepraszam.


No właśnie Panowie. Poraz kolejny proszę o nie skracanie ksywki, to nic naprawdę stuknąć te 4 litery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:32, Vaxinar napisał:

Wypraszam sobie. Spytałem Furra na gg, czy wolno mi to opublikować.

W takim razie przepraszam, chociaż w dalszym ciągu uważam, ze prezentowanie publicznie czyjejś subiektywnej opinii jako zdania wiążącego, obiektywnego jest niezbyt właściwe... Teraz bowiem jestem w stanie stwierdzić, że Furr do andera nigdy nie pasował, tylko widać za wszelką cenę starał sie to ukryć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak większość andergrandowiczów ( z małej, ponieważ uznałem to za miasto "Andergrand City!") zauważyłem w tym topicu ogromną ilość hipokryzji. Nie będę mówił kto dokładnie KŁAMIE (ew. mija się z prawdą), ale nie spodziewałem się tego po WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:43, Lumbago napisał:

Cytuję "HWDAndergrand" to kulturalne jest?? Proszę Cię, zanim zaczniesz oceniać innych spójrz
na siebie.

Hmm... niby skąd taki cytat?
Spójrz lepiej na pewnego pana i jego argumentację dotyczącą bzdur, które występują w kanale i na ogromne poparcie, jakim się cieszy.
Mnie to wyprowadza z równowagi i dosyć mam stwierdzeń, że w Angergrandzie chodzi o skrajną głupotę... a przede wszystkim mam dosyć członków Andergrandu, którzy sami wierzą w to przekonanie i zaciekle mu hołdują.
Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj drogi monastorze, nie chciałem nic pisać no ale trudno. Żal mi jest ciebie stary, to co robiłeś czasem na anderze a to jak teraz mówisz na innych to się ze sobą w ogóle nie ima. Ty oczywiście byłes jak najbardziej normalny, a inni jak to określiłes nie przekraczają " średniej przedszkolnej " normy... szkoda tylko że załatwiasz to wszystko za pomocą forum, jesteś tchórz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:46, Monastor napisał:

> Cytuję "HWDAndergrand" to kulturalne jest?? Proszę Cię, zanim zaczniesz oceniać innych
spójrz
> na siebie.
Hmm... niby skąd taki cytat?


Nie no to już jest stwierdzenie co najmniej zasługujące na obłudę... Śmieszny jestes i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:46, Monastor napisał:

> Cytuję "HWDAndergrand" to kulturalne jest?? Proszę Cię, zanim zaczniesz oceniać innych
spójrz na siebie.
Hmm... niby skąd taki cytat?

Służę pomocą :) (log z andera sprzed kilkunastu minut)

Monastor: idę stąd
Monastor: zawołajcie mnie jak będzie się działo coś godnego uwagi
* Monastor zmienia pseudonim na HWDAndergrand
<- HWDAndergrand został wyrzucony z kanału gram.pl przez użytkownika Myniek (powód: HWDAndergrand)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować