Zaloguj się, aby obserwować  
scorp2005

Andergrand-co o nim myślicie?

105 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 19:16, kuba121 napisał:

Minusy, minusy. A ciekawy jestem jak możesz wyrażać opinie o Andergrandzie nie będąc na nim
ani razu i opierając swoje zdanie na tym co "słyszałeś". Odwiedź kiedys Andergrand, przekonaj
się że są tam mili ludzie, i dyskusje prowadzone na w miarę wysokim poziomie. Nie przeczę jednak,
że mogłes widzieć akcje Andergrandu, a jeśli tak to czy mógłbys mi podać linka do niej?


Dyskusje na wysokim poziomie? Sam Widek napisał "Rozmawiamy jak każdy przeciętny człowiek o bąkach, żulach czy blogu 27". To faktycznie poważne tematy, żule na ulicach i bąki. I nawet nie mi nie pisz, że poruszacie tutaj ważną kwestię gospodarczą, w której niestety muszą być ludzie, którzy nie widzą nic poza piciem jabola.

Właśnie o to mi chodzi. Wyraziłem tylko swoje zdanie na podstawie dyskusji o tym kanale jaką widziałem. A Tu już wielkie oburzenie, jakby obraził np. Twoje uczucie religijne. Za poważnie.
Parę razy chciałem tam wejść, ale jak patrzę jak niektórzy się o tym wyrażają - z powagą - no i dyskusje na ten temat, to coraz bardziej mnie to zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:17, gloody napisał:

Chyba przesadzasz nazywając Andergrand "organizacją". Jest to (nie)zwykły kanał IRC na którym
spotykają się forumowicze. Ja przynajmniej tak go postrzegam.


To nie jest przesadzam, ale userzy z Andergrandu, którzy traktują to jako własna Ojczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:30, Markus89 napisał:

Widek to podobnie jak Loom i Kuki część andergrandu i tak już są oni kojarzeni z nim. Można
się tylko domyślać, że niektóre pomysły są spowodowane wpływem andergrandu...


Drogi Markusie, pindolku że tak się wyrażę, jeżeli nigdy nie byłeś pod ziemią to zostań tam gdzie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 19:30, Vaxinar napisał:

Dyskusje na wysokim poziomie? Sam Widek napisał "Rozmawiamy jak każdy przeciętny człowiek o
bąkach, żulach czy blogu 27".


Vaxinar zadam podstawowe pytanie: Wiesz co to jest ironia ?:) Jak nie to warto się poduczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:31, Vaxinar napisał:

To nie jest przesadzam, ale userzy z Andergrandu, którzy traktują to jako własna Ojczyznę.


Uogólnienie jak więkoszc uogólnień krzywdzące i przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:20, PsychoMan napisał:

Ja mam problem techniczny. Chcę wejśc na ten sławetny kanał IRCa, ale nie może mi go wyszukać.
Znalazł już 100tys kanałów nw irc.quakenet.org, ale gram.pl pośród nich nie ma :/
Długo trzeba czekać, żeby załadowały się wszystkie kanały?


Kanału nie znajdziesz na tej liście, pokazywanie go jest zablokowane.

Jeśli chodzi o kanał...
Jestem jednym z najmłodszych stażem użytkowników. Niestety, muszę przyznać rację przeciwnikom kanału. Nie spodziewałem się takiego nagromadzenia wulgaryzmów i bluzgów. Można się spotkać z zwymyślaniem za nic - po prostu ktoś przychodzi i jest obrażany! Nie rozumiem także ich zachowania wobec innych, nieobecnych forumowiczów. Potrafią obrażać ich.
Z dobrego serca nie wspominam o panoszącym się tam spamie i trollingu. Nieraz userzy kanału atakują inne, zagraniczne kanały! A i na samym kanale spotyka się osoby niemiłe, mówiąc wprost - spamerów. Nie spodziewałem się, że osoby robiące taką karierę na forum mogą się tak zachowywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

userzy z Andergrandu, którzy traktują to jako własna Ojczyznę.

A masz na to jakiś przykład?No podaj śmiało.Co ciekawego można powiedzieć o ludziach na kanale,na którym się nie było?Masz bardzo dobre argumenty,nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:34, gloody napisał:

Uogólnienie jak więkoszc uogólnień krzywdzące i przesadzone.


Już o tym pisałem - nie wszyscy.

-----> Widek
Ależ skąd Widku, ja nie mam pojęcia co to jest ironia, ani co to jest sarkazm. Może więc taki ktoś jak Ty - oświecony - wytłumaczy to mi - ciemnemu.
Co do samych userów, widząc niektóre wypowiedzi nie widzę tam ironii, ale walkę.... w sumie o zwykły kanał chatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:36, Adamido napisał:

A masz na to jakiś przykład?No podaj śmiało.Co ciekawego można powiedzieć o ludziach na kanale,na
którym się nie było?Masz bardzo dobre argumenty,nie powiem.


Np. popis Budynia o tym, że jeżeli ktoś atakuje kogoś z Andergrandu, to cały Andergrand go zaatakuje czy coś takiego.
A teraz zobaczcie jak zacięcie wojujecie ze mną o zwykła głupotę... Przecież to tylko kanał IRC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 19:30, Markus89 napisał:

Widek to podobnie jak Loom i Kuki część andergrandu i tak już są oni kojarzeni z nim. Można
się tylko domyślać, że niektóre pomysły są spowodowane wpływem andergrandu...


No są kojarzeni ale czy za wszystkie ich "wybryki" ma cierpieć cały ander?:P Czy teraz jak ktos zdubluje topic albo coś w tym stylu to zaraz poleca teksty "o kolejny koleś z anderu!"?

Vaxinar---> Nikt nietraktuje anderu jak ojczyzny bez przesady:P Ander to miejsce w którym forumowicze mogą pogadać i niekoniecznie o blogu27 i pierdach:P Nikt się nieobraża tylko chce cie uświadomić że rozmowy na temat anderu które słyszałeś były prowadzone przez osoby które nigdy tam niebyły od co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:31, Widek napisał:

Drogi Markusie, pindolku że tak się wyrażę, jeżeli nigdy nie byłeś pod ziemią to zostań tam
gdzie jesteś :)


Nie znam Cię, ty mnie również więc należałoby do usera podejść z szasunkiem. Nie życzę sobie mówienia do mnie pindolku bo podchodzi to pod zwykłą obrazę.

Druga sprawa to taka, że napisałem iż odwiedziłem andergrand i towarzystwo nie przypadło mi do gustu, a przynajmniej oblicza niektórych na tamtejszym irq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:37, Vaxinar napisał:

A teraz zobaczcie jak zacięcie wojujecie ze mną o zwykła głupotę... Przecież to tylko
kanał IRC.


Niby fajnie ale zawsze jest jakieś ale.To nie jest zwykły kanał Irc.To kanał,na którym spotykają się forumowicze dla zabawy.Dla obgadania różnych akcji.A co do wojowania o głupotę.Po co udzielasz się w głupim temacie o głupim kanale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest to tylko kanał IRC. Mówiąc o głupocie tego kanału, mówisz o głupocie odwiedzających go, w tym mnie i ok. 20 innych osób. A tak BTW nie możesz obrazić moich uczuc religijnych ponieważ jestem głęboko niewierzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:41, Adamido napisał:

Po co udzielasz się w głupim temacie o głupim kanale?


Nie napisałem, że to głupi temat. Udzielam się, bo taki mam grymas.
Co do samego kanału to strasznie przekręciłeś, nie chodzi o to, że kanał jest głupi, ale dla mnie głupotą jest wojować o ... kanał IRC, o chat, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:14, boogie85 napisał:

> Zapewne zabiorę teraz głos za niezorientowaną częśc forumowiczów. Napisz coś bliżej, bo
z posta
> wynika, ze chodzi Ci o kolej podziemną. ;-)
Może ja odpowiem, jako ten zorientowany :D Andergrand to kanał IRC, miejsce spotkań sporej
cześci użytkowników tegoż forum, znajduje się on na quakenet kanał "gram.pl". Andergrand powstał
z inicjatywy kilku użytkowników, w czsie rozpoczecia testów oficjalnego czata gram.pl, jako
jego nieoficjalna alternatywa.
Cóż sprawa z czatem gram.pl ucichła, natomiast Andergrand ma się dobrze.


nie kłam ! :P ja go załozylem! :P nie "kilka osób" :P a że sie Wam spodobało to juz Wasza zasługa, bo z początku to marnie z nami było :) kilka osób wchodziło, pozniej byl przyplyw ze tysiace, miliony miliardy wchodzily na IRCa :P a teraz ostało sie kilkanascie osob ktore codziennie namietnie odwiedzaja IRCa :) bardzo przyjemnie sie nam rozmawia. Balii, a z kad wiesz ze obrazamy inne zagraniczne kanaly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:31, Widek napisał:

Drogi Markusie, pindolku że tak się wyrażę,

To się tak nie wyrażaj. Nie mam zamiaru wnikać w etymologię słowa "pindolek", ale niektórzy mogą poczuć się obrażeni. Unikaj więc takich określeń.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:45, walgierz napisał:

> Drogi Markusie, pindolku że tak się wyrażę,
To się tak nie wyrażaj. Nie mam zamiaru wnikać w etymologię słowa "pindolek", ale niektórzy
mogą poczuć się obrażeni. Unikaj więc takich określeń.
Ostrzeżenie.


Ej stary o ile nie pamiętam to już miałem ostrzeżenie ? Chyba wam coś się tam system psuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanał Irc to nie jest Chat.Ten kanał Irc to podziemie.To coś przeciwnego do Gram.pl .Można tam sobie pogadać nieprzestrzegając regulaminu tego forum.O to tam chodzi.Rozumiesz?Ten kanał to coś więcej niż zwykły Chat.Gdybyś tam był chociaż kilka dni to byś wiedział o czym mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:48, Adamido napisał:

Kanał Irc to nie jest Chat.Ten kanał Irc to podziemie.To coś przeciwnego do Gram.pl .Można
tam sobie pogadać nieprzestrzegając regulaminu tego forum.O to tam chodzi.Rozumiesz?Ten kanał
to coś więcej niż zwykły Chat.Gdybyś tam był chociaż kilka dni to byś wiedział o czym mówie.


Conajmiej dziwnie to brzmi. "To jest coś więcej niż chat". Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować