Zaloguj się, aby obserwować  
Jozeph

Tapety

9671 postów w tym temacie

/.../

Ee, nie przesadzaj, te ode mnie sa lepsze, to prawdziwe arcydzieła namalowane ręka mistrza, a nie jakieś komputerowe badziewie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 23:36, Budo napisał:

Ee, nie przesadzaj, te ode mnie sa lepsze, to prawdziwe arcydzieła namalowane ręka mistrza,
a nie jakieś komputerowe badziewie ;]


mianowicie które...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 23:36, Budo napisał:

Ee, nie przesadzaj, te ode mnie sa lepsze, to prawdziwe arcydzieła namalowane ręka mistrza,
a nie jakieś komputerowe badziewie ;]


Erm... Bez obrazy, ale nie. :D tapeta podana przez krzyska253 (bo tak sie odmienia ta ksywke, prawda?) zrobila na mnie duzo wieksze wrazenie. Chociaz z drugiej strony musze przyznac, ze 3 obraz (czyli ten, ktory amsz na scianie) jest anprawde swietny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 23:41, Budo napisał:

O te w tym poście :)


hmmm.. takie troche z spokojne... mało sie na nich dzieje... a ciepłe barwy jeszcze bardziej uspokajają. a na tym naszym [moim i wiadromana ;) ] przeważa dynamizm, widać potęgę oceanu, jest kontrast pomiędzy wielką falą a malutką tratwą ze zniszczonego już przez wodę statku.. i jeszcze te armie jeźdźców na koniach przygotowanych do bitwy, walka światła z brutalną siłą ciemności... a od wyniku bitwy zależy życie rozbitków... no po prostu każdy skrawek obrazu jest piękny i coś w sobie zawiera. No ładniejszego obrazu chyba nie widziałem nigdy, no ewentualnie jest w pierwszej piątce. zrobił na mnie ogromne wrażenie... i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 23:43, -Elk- napisał:

Coś mojej produkcji... kiedyś bylem mocno w depresyjnym humorze, wiec wziąłem zabawki mojej
siostry i zrobiłem im sesje zdjęciową...

Tapeta piękna, może jesteś artystą ? W każdym razie widać że jesteś inteligentnym człowiekiem.

PS. Masz jeszce pare takich tapetek, bo ta bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRY; FANTASTYKA

bardzo mi się podoba ta tapetka... ma w sobie coś magicznego :) tak mi się jakoś kojarzy z muminkami ;)
tak trochę przeraża bo kojarzy mi się konkretnie z Buką... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 19:18, Robek 009 napisał:

Może ktoś ma jakieś tapety z Assasin''s Creed. Jeżeli ktoś ma, to prosiłbym o wstawienie ;)


tylko ta mam ale ja widzialem tylko 3 z AC ... i ta jest chyba najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować