Zaloguj się, aby obserwować  
Jozeph

Tapety

9671 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2006 o 09:39, marcin1930 napisał:

> Ostatnio dorobiłem się photoszopa 5.0pl (w oryginale i mi styka)
> No i zmajstrowałem takie cuś :)
>
> Kategoria FANTASTYKA......chyba
>
> Troche łaciny, troche Apokalipsy wg św. Jana.
> I wyszło takie coś....nawet fajne.....

Bardzo ładna tapetka :D <podziw> a ile kosztuje ten photoshop 5.0 pl? Bo jeste troche
zainteresowany (ja mam paint.NET ale on "wysiada" przy tych [jest darmowy] ;))



Kosztuje koło 349pln, wystarczy kupić najtańszy aparat cyfrowy MEDION np. MD6000(na allegro) i fotoszop :) jest jako bonus dodawany. Co prawda wersja anglojęzyczna ale to żaden problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2006 o 10:18, S.V.P.A.M napisał:

> Bardzo ładna tapetka :D <podziw> a ile kosztuje ten photoshop 5.0 pl? Bo jeste troche

> zainteresowany (ja mam paint.NET ale on "wysiada" przy tych [jest darmowy] ;))


Kosztuje koło 349pln, wystarczy kupić najtańszy aparat cyfrowy MEDION np. MD6000(na allegro)
i fotoszop :) jest jako bonus dodawany. Co prawda wersja anglojęzyczna ale to żaden problem....



Aha to fajnie ;) A trudno sie robi takie obrazki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosił o link do jakiejś strony z dobrymi interaktywnymi tapetami (np:zegar na pulpicie,kalendarz idp.) czy ma ktoś? proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2006 o 10:26, marcin1930 napisał:

Aha to fajnie ;) A trudno się robi takie obrazki??



1..oryginalny obraz
2 i 3-ka przeróbki

Jak widać prościzna...

SAMOCHODY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 11:17, ko?nik napisał:

Ja bym poprosił o link do jakiejś strony z dobrymi interaktywnymi tapetami (np:zegar na pulpicie,kalendarz
idp.) czy ma ktoś? proszę o odpowiedź!


O ile mi wiadomo, to nie ma takich tapet. Musisz sobie zmienić cały wygląd pulpitu, zapomniałem jak się to nazywa.
Wiesz co, w topicu "O upiększaniu pulpitu" znajdziesz mnóstwo informacji, jak to zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 12:09, Vaxinar napisał:

O ile mi wiadomo, to nie ma takich tapet. Musisz sobie zmienić cały wygląd pulpitu, zapomniałem
jak się to nazywa.
Wiesz co, w topicu "O upiększaniu pulpitu" znajdziesz mnóstwo informacji, jak to zrobić. :)


dzięki, za odp.
już tam zaglądam i może coś znajdę, bo mnie bardzo takie tapety interesują i mi się podobają, bo już kiedyśtakie widziałem i chciałbym spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 12:11, ko?nik napisał:

już tam zaglądam i może coś znajdę, bo mnie bardzo takie tapety interesują i mi się podobają,
bo już kiedyśtakie widziałem i chciałbym spróbować :D


Nietsety jak to mówią "trochę se poszukasz" bo jest pełno tego, ale naprawdę radzę cały wątek przejżeć, opłaci Ci się, znajdziesz poradnik nawet jak co krok po kroku zrobić (bo nie jest to tak hop siup). Znajdziesz napewno, bo sam o niego kiedyś prosiłem. :) I mi dano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:09, lurynowicz napisał:

marcin1930 i Deejay

Postaram się. ;) Oto parę sztuk z mojej kolekcji ;) Kategoria: piękne kobiety / modelki.


Dzięki fajne sztuki upolowałeś ^^ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować