Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska NWN2 – reaktywacja!

333 postów w tym temacie

Uważam, że CDP zachowuje się skandalicznie i nieodpowiedzialnie. Wie, że ma dominującą pozycje na rynku i uważa, że może robić co mu się podoba. W firmie gdzie ja pracuje(też wysyłkowa) jest nie do pomyślenia by przekładać premierę bez żadnych informacji co i dlaczego (a tak się stało ze zmianą z 7 na 8 grudnia). Terminy w tym biznesie są najważniejsze.

Druga sprawa wysyłka przed premierą. Opcja była, teraz zniknęła - co to jest? Co to ma znaczyć? Podczas składania zamówienia obowiązywały pewne warunki i ja na tamtych warunkach zamawiałem swój produkt - zawarłem pewną umowę, że zapłacę tyle i tyle za to i za to. Tak więc jest w tym wypadku złamaniem umowy jeśli nie dostanę produktu dwa dni wcześniej. I tu nie chodzi tylko o to, że wydziwiam i nie mogę poczekać dwóch dni. Po prostu na co innego się zgadzałem a co innego dostaje. Ja chociażby gdyby to zdarzyło się w firmie w której pracuje wysłałbym maila z informacją, że ze względów takich i takich dostanę paczkę wtedy i wtedy. Ja rozumiem, że CDP nie musi przed nikim się tłumaczyć, że może robić co chce, ale tak jak jeden kolega powiedział - ja rezygnuję po tym zakupie z usług sklepu gram.pl i oczywiście będę odradzał swoim znajomym.

Nie wiem czy ktoś w całym CDProjekcie ma choć blade pojęcie o zasadach marketingu, ale jedna z nich mówi, że opinia klienta jest warta dużo więcej niż grube pieniądze wydane na reklamę. W bankach lub sieciach komórkowych gdy tylko przyniesiemy pismo o wymówieniu umowy zostaniemy poproszeni na zaplecze i zaoferują nam lepsze warunki (sam tak miałem z komórką) - za wszelką cenę bedą chcieli nas zatrzymać bo znają zasadę, że dużo więcej oszczędzą zatrzymując nas i mając nas za chodzącą reklamę. CDProjekt widać nie zna tych zasad.

I do Pana Mistic''a - nie ważne czego Pan chce w tym momencie - ważne są warunki na które przystało ileś-set lub ileś -dziesiąt osób kupując na warunkach "2 dni przed premierą". Jeśli trzeba przesunąć premierę by zadowolić klientów , którzy zdecydowali się zaufać firmie i zamówić nawet nie widząc jak zestawy będą wyglądać, to należy ją przełożyć. Jeśli CDProjekt jakąś decyzję podjął to powinien jej dotrzymać. Moje zdanie "chce dostać dwa dni przed premierą" ma taką samą moc jak Pana "ja nie mam zamiaru czekać kolejnego tygodnia", tylko, że moje było poparte stosowną informacją podczas składania zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musze sie w pelni zgodzic z panem ereborus ma racje ja rowniez zamawilalem produkt ktory mial byc na ''2 dni przed premiera''. CDP badz sklep GRAM zawalilo sprawe... zadnych informacji albo informacje sprzeczne... tak sie nierobi... nichcialem psioczyc ale przygotowania do wydania takiego hitu sa straszne... zamiast cieszyc sie gra zastanawiam sie co bedzie dalej... kiedy zostanie wysalna gra, a nawet jak wszystko bedzie wygladalo... pytania o rozmiary koszulek byly ale zadnej odpowiedzi od CDP... niewiem co zrobie z koszulak rozmiaru ''l''... dam chyba bratu... o ile i on w nia wejdzie...
naprawde przykro mi ale prawdopodobnie to sa moje ostatnie zakupy w tym sklepie... i niech nikt niemowi ze zamawiales bo taniej... niezaprzecze to tez byl powod jednak glownym powodem bylo to z gra miala byc 2 dni przed premiera... (H5 jakos udalo im sie dotrzymac obietnicy, chociaz gra zostala wydana i tak z opoznieniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pozwolę sobie przytoczyć wczorajszy post kogoś z CDP:

- to jest odpowiedź na posta dodanego przez Jagged

-daje sobie obciac to i owo ze premiera bedzie przesunieta o 2-3 tygodnie :P


Oj to zapraszam na Jagiellońską 74 osobiscie przypilnuje linii cięcia;) Premiera bedzie 07.12, jedyne opoznienie jakie tylko teoretycznie istnieje to jeden dzien, czyli 08.12 itoglownie z powodow dostarczania towaru do sklepow, na 07.12 w ponad 70% sklepów( MM i EmpiK) towar bedzie na 100%.


Jak widać, to "teoretyczne" opóźnienie objęło normalną datę premiery, która już na stronie sklepu jest podana jako 8.12 a nie żaden 7.12
Naturalnie, wszystko to paskudne sploty wydarzeń, jak zwykle wszystko sprzysięgło się by biedacy nie mogli dotrzymać obietnic. A paczki... pewnie dojdą dwa dni... ale po premierze a raczej więcej bo jest weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz pomyślałem że może wyślą 7 grudnia, byśmy dostali 8, czyli w dniu premiery. Chociaż to byłby miły akcent, a nie jak z Kuźnią Przeznaczenia którą wysłali 1 a dostałem 4 bo był w międzyczasie weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sklepie jest ze planowana wysylka to 7 grudnia czyli gre otrzymam rowno z premiera (8 12 -tak jak to jest w panie wydawniczym) tak jak to bylo np. z Medieval-em II

Po prostu CDP nie wyrabia duze premiery w malym odstepie czasu...

Mnie tylko dziwi ze przy potwierdzaniu zamowienia nie bylo mozliwosci wyboru jaki rozmiar koszulki chcemy czyli pewnie beda dwa i to losowe L i XL :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 14:57, ereborus napisał:

Tak sobie teraz pomyślałem że może wyślą 7 grudnia, byśmy dostali 8, czyli w dniu premiery.
Chociaż to byłby miły akcent, a nie jak z Kuźnią Przeznaczenia którą wysłali 1 a dostałem
4 bo był w międzyczasie weekend.


Również dostałem dopiero wczoraj, co niezbyt mi się podobał. NWN2 zapewne również dostanę w poniedziałek. W każdym razie, tak się nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super :/ U nas w liceum do 8 grudnia trzeba wystawić oceny wstępne, a w sobotę jest wywiadówka :/ Coś mi się wydaje, że sobie długo nie pogram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 07:57, kuchi14 napisał:

Mamy też niespodziankę, za wcze¶niejsze zamówienie gry przed jej polsk± premier±,
otrzymujesz od nas dodatkow± zniżkę 10 zł! (rabat został automatycznie naliczony przez
wykorzystanie 10 wPLNow więcej z Twojego konta).


pozdrawiamy,
zespół sklepu gram.pl


Hm, czy ktoś jeszcze dostał info o dodatkowym, 10-złotowym rabacie? Bo ja nie. Od czego to zależy? Zamówiłem NWN2, jak tylko było dostępne, więc - patrząc na to z logicznej strony - też powinienem dostać taką wiadomość. Może nie dostałem, dlatego, że potwierdziłem zamówienie, więc nie mogę zmienić z czarnej EK na białą EK, ale rabat nie ma nic wspólnego ze zniżką? Prawda? Czekam na odpowiedź kogoś, kto w tym całym żałosnym chaosie wytworzonym przez CDP potrafi jeszcze czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 15:27, Taschon napisał:

> Mamy też niespodziankę, za wcze¶niejsze zamówienie gry przed jej polsk± premier±,

> otrzymujesz od nas dodatkow± zniżkę 10 zł! (rabat został automatycznie naliczony
przez
> wykorzystanie 10 wPLNow więcej z Twojego konta).
>
>
> pozdrawiamy,
> zespół sklepu gram.pl

Hm, czy ktoś jeszcze dostał info o dodatkowym, 10-złotowym rabacie? Bo ja nie. Od czego to
zależy? Zamówiłem NWN2, jak tylko było dostępne, więc - patrząc na to z logicznej strony -
też powinienem dostać taką wiadomość. Może nie dostałem, dlatego, że potwierdziłem zamówienie,
więc nie mogę zmienić z czarnej EK na białą EK, ale rabat nie ma nic wspólnego ze zniżką? Prawda?
Czekam na odpowiedź kogoś, kto w tym całym żałosnym chaosie wytworzonym przez CDP potrafi jeszcze
czytać ze zrozumieniem.


Ja takiej informacji nie dostałem na maila, ale jak zerknąłem do szczegółów zamówienia to faktycznie o 10zł mniej muszę zapłacić. Sprawdź w swoich zamówieniach. Pamiętaj też, że musisz mieć 10 wPLN by mogli Ci je zabrać na zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne. Ale trudno, kiedyś myślałem, że CDP to porządna firma, ale teraz widzę, że mają klientów nawet nie w d*pie, teraz to chyba w jelicie cienkim.

Tak się porobiło, że ludzie tylko podmawiali, że każda z czterech wersji NWN2 jest teraz dostępna :). Obie zwykłe i obie EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie jakiś tydzień z NWN2 :). Chętnie poczytałbym sobie jakieś ciekawe teksty na temat tej gry ;]. Tydzień z M:TW się skończył więc może coś się CDP na temat uda sklecić, zwłaszcza że w tle gran.pl doczekaliśmy się motywu z NWN2. Ja grę będę zamawiał dopiero w poniedziałem ale już nie mogę się doczekać xD.

PS. Wydaje mi się, że dodatkowe 10wPLN można wydać tylko na zwykłą edycje a nie kolekcjonerska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do zniżki, to już chyba załapałem. Promocja ta jest tylko przy wersji standardowej. Ale nie zmienia to faktu, że straciłem szacunek do CDP. Sami sobie napracowali i pracują nadal, by stracić dobre imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CDProjekt olał sprawę równo... Nie odpowiadają klientom, tak właściwie to nic nie wiadomo na temat kiedy gra będzie dostępna... Oj panowie i panie, grabicie sobie, opinie klientów szybko się zmieniają, a pozycję "najlepszego w branży" dużo łatwiej stracić niż zyskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to dlaczego nie ma ŻADNEJ wizualizacji NWN2? Do innych EK jakoś są. Po drugie czemu nie ma nic takiego jak tydzień z NWN2? I co do cholery z tymi koszulkami? Po co mi za mała koszulka z gry komputerowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest 5y grudnia...hmm jakby cdp dotrzymalo obietnic to dziś byloby wyslane..spoko przeboleje te pare dni...ale czemu nadal nie ma tygodnia z nwn2?? i tej wizualizacjii?? przecie to tylko 10 minut zajmuje zrobienie czegos takiego :( oj panowie. a w ogole to sie martwie bo u mnie nikogo w domu nie bedzie wtedy kiedy teoretycznie powinna przesylka dojsc i boje sie ze szlag trafi moja edycje kolekcjonerska :/ oby nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować