Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska NWN2 – reaktywacja!

333 postów w tym temacie

Co do otrzyamnia paczki, gre powinienes dostac w piatek o ile nigdzie nie wyjezdzasz, ewentualnie mozna ja odebrac w sobote do 14 w oddziale Masterlinka gdzie paczka jest przetrzymywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, więc MIŁO BY BYŁO, gdyby ktokolwiek z CDP zainteresował się tematem, albo chociaż podali datę wysyłki w panelu użytkownika/koszyku/zamówieniach. Nic mi więcej nie trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 23:12, Kretol napisał:

BTW, dzięki Mistic za sprostowania. Można spać spokojnie. :-)


Polecam sie na przyszlosc i przepraszam za swoj wybuch ^_^ Tylko pare uzytkownikow ktorzy wierza wciaz w wysylke jutro potrafi zrobic taki zamet na forum ze potem nie mozna przekopac sie przez posty typu kiedy mi wysle, kiedy dostane ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż paczkę mogliby wysłać dzisiaj ale tego nei zrobią bo klijent tak naprawdę się nie liczy tutaj..

dwa: znikneło - 2 dni przed premierą - bo chodzi o ludzi zamawiających teraz - ale czy napewno.. tak przynajmniej znajomy mi tłumaczył, który pracuje na jagielońskiej piętro niżej.

I chciałbym, żeby na następny raz OFICJALNIE informowali kupujących jak wygląda sytuacja bo to robi się śmieszne - tak samo było z GWN - kolega zamówił kilka dni przed premiera i miał a ja nie miałem chociaż zamówiłem odrazu jak się pojawiło - nawet zanim napisaliście newsa -_-'' w końcu w MM kupiłem dwie kopię po 89zł każda... nie robicie dużej łaski wprowadzając wPLN to tylko chwyt.. ale zamawiam u was w "OFICJALNYM" sklepie, jak można tak nazwać bo ludzie z gram.pl nie wiedzą często co się dzieje w CDP kogo Wy zatrudniacie ?? :o

W każdym bądź razie moglibyście się wysilić i zamiast pierdół w newsach odpowiedzieć na pytania tutaj wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, wasze 2 dni przed premiera bylo do zrobienia, przesuwajac przekleta premiere na przyszly tydzien. Tylko ja nie mam zamiaru czekac kolejnego tygodnia bo jakas grupa chce zgodnie z zapowiedzia dostac 2 dni przed premiera a nie dzien po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna...zamówiłem i już zaplaciłem za EK. Niestety wybrałem edycję"dobra"...dopiero potem doczytałem że do nich doąlczają białe koszulki...a tak chciałem czarną:/ Trudno...będe pajacował w białej koszulce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol dostałem dziś maila, że mogę zamienić moją wersje czarną na biała, a już to dawno zrobiłem O_o. Pózniej przyszedł drugi mail o następującej treści:

Witaj ,

Dziękujemy za zamówienie gry Neverwinter Nights 2.
Premiera gry Neverwinter Nights 2 już w najbliższy pi±tek 8 grudnia, w zwi±zku z tym mamy dwie szczególne wiadomo¶ci.

Polska edycja gry Neverwinter Nights 2, będzie wydaniem wyj±tkowym. Tylko w naszym kraju dostępne będ± dwie wersje pudełka - Czarna i Biała, nawi±zuj±ce bezpo¶rednio do papierowego systemu fabularnego, Dungeons & Dragons Ed. 3.5.
Zamówiony przez Ciebie egzemplarz to edycja CZARNA. Je¶li jednak chcesz zamienić pudełko z gr± na kolor BIAŁY, wystarczy, że przejdziesz do swoich zamówień: http://www.gram.pl/sklep_mojezam.asp
(pamiętaj o zalogowaniu na konto gram.pl) i klikniesz link umieszczony przy zamówieniu na Neverwinter Nights 2.

Mamy też niespodziankę, za wcze¶niejsze zamówienie gry przed jej polsk± premier±, otrzymujesz od nas dodatkow± zniżkę 10 zł! (rabat został automatycznie naliczony przez wykorzystanie 10 wPLNow więcej z Twojego konta).


pozdrawiamy,
zespół sklepu gram.pl


To już zmienili date na 8''smego?? I czemu tu piszę, że moj egz. to czarny, jak już dawno zamieniłem na BIAŁY :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 07:57, kuchi14 napisał:

Lol dostałem dziś maila, że mogę zamienić moją wersje czarną na biała, a już to dawno zrobiłem
O_o. Pózniej przyszedł drugi mail o następującej treści:

Witaj ,

Dziękujemy za zamówienie gry Neverwinter Nights 2.
Premiera gry Neverwinter Nights 2 już w najbliższy pi±tek 8 grudnia, w zwi±zku z
tym mamy dwie szczególne wiadomo¶ci.

Polska edycja gry Neverwinter Nights 2, będzie wydaniem wyj±tkowym. Tylko w naszym kraju
dostępne będ± dwie wersje pudełka - Czarna i Biała, nawi±zuj±ce bezpo¶rednio
do papierowego systemu fabularnego, Dungeons & Dragons Ed. 3.5.
Zamówiony przez Ciebie egzemplarz to edycja CZARNA. Je¶li jednak chcesz zamienić pudełko
z gr± na kolor BIAŁY, wystarczy, że przejdziesz do swoich zamówień: http://www.gram.pl/sklep_mojezam.asp
(pamiętaj o zalogowaniu na konto gram.pl) i klikniesz link umieszczony przy zamówieniu na Neverwinter
Nights 2.

Mamy też niespodziankę, za wcze¶niejsze zamówienie gry przed jej polsk± premier±,
otrzymujesz od nas dodatkow± zniżkę 10 zł! (rabat został automatycznie naliczony przez
wykorzystanie 10 wPLNow więcej z Twojego konta).


pozdrawiamy,
zespół sklepu gram.pl


To już zmienili date na 8''smego?? I czemu tu piszę, że moj egz. to czarny, jak już dawno zamieniłem
na BIAŁY :\



Tyle marketingowego bełkotu by wynikła z tego informacja że premiera 8.12? :D Tzn. nikt jeszcze nie wie kiedy? Uwielbiam CDP z ich wiecznym przesuwaniem premier, "nieprzewidzianymi zbiegami okoliczności, pechem i co tam zawsze jeszcze wymyślają w usprawiedliwieniach. Zawsze cały świat jest winien, nigdy oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, zadzwonił bym do CDP, i sobie z nimi pogadał. Ale nie mam nic na karcie O_o.... Ale wczoraj znajomy dzwonił i mówili mu, że premiera 7''dmego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a u mnie w mailu napisali że metoda dostawy to przesyłka pocztowa i że mogę spodziewać się gry 3 dni po wysłaniu!!!!! Przecież to jakiś absurd bo w preorderze można było wybrać tylko przesyłkę kurierską i tak też zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm
wy chociaz dostaliscie mail''a...
ja wczoraj rano potwierdzielm na moim koncie ale zadnego mail''a pozniej niedostalem... nic czyli jak bym tu kilka razy na dzien niezagladal to pewnie dalej by bylo niepotwierdzone...
:P
niewiem czy ktos zauwazyl ale wczesniej przy takich produkcjach zawsze bylo kiedy plyty sa w tloczni wizualizacja itp...
wniosek...
sami wymyslcie
:P
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 11:04, hellgate napisał:

Kurcze a u mnie w mailu napisali że metoda dostawy to przesyłka pocztowa i że mogę spodziewać
się gry 3 dni po wysłaniu!!!!! Przecież to jakiś absurd bo w preorderze można było wybrać tylko
przesyłkę kurierską i tak też zrobiłem.

Hm, można było tesh wybrać przesyłkę pocztową... Widocznie przez nieuwagę, źle wybrałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 11:20, kuchi14 napisał:

Hm, można było tesh wybrać przesyłkę pocztową... Widocznie przez nieuwagę, źle wybrałeś...


Nie w przypadku Edycji Kolekcjonerskiej, cyt.:"Informujemy, iż z uwagi na bezpieczeństwo paczki Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 wysyłana jest wyłącznie przesyłką kurierską".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 11:25, Paladynka napisał:


> Hm, można było tesh wybrać przesyłkę pocztową... Widocznie przez nieuwagę, źle wybrałeś...


Nie w przypadku Edycji Kolekcjonerskiej, cyt.:"Informujemy, iż z uwagi na bezpieczeństwo paczki
Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 wysyłana jest wyłącznie przesyłką kurierską".

Aha, możliwe. Ja zamawiałem zwykłą edycje, i niemal na 100% wydaje mi się, że można było zamówić przesyłkę również pocztą polską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, w tym tygodniu premiera (albo i nie) a ja nadal nie widzę za co dopłaciłem te 60zł więcej :D Aż tak cienko się to prezentuje że boją się do ostatniej chwili masowych rezygnacji z EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować