Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2009 o 13:51, Slayer_Watti napisał:

A oto mój pulpit.Może nie wygląda imponująco,ale jak dla mnie prezentuje świetnie ;p

Bez urazy, ale co w nim takiego świetnego? Podstawowe, systemowe ikony - co samo tyczy się theme. Jedyny twój wkład w wygląd pulpitu, to tapeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz post troche inny, zna ktos jakis wmiare łatwy w obsludze program do robienia skinow dla windowsa xp ? bo jakos nie moge znalezc mi odpowiadajacego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 14:18, Transylvanian_Hunger napisał:

> A oto mój pulpit.Może nie wygląda imponująco,ale jak dla mnie prezentuje świetnie
;p
Bez urazy, ale co w nim takiego świetnego? Podstawowe, systemowe ikony - co samo tyczy
się theme. Jedyny twój wkład w wygląd pulpitu, to tapeta.


Wiem,że nie jest to rewelacja,ale możliwe,że trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem.Chodziło o to,że mnie się on podoba,nie ma masy niepotrzebnych ikonek,a cała reszta to rzecz gustu,a o gustach się nie dyskutuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym polecić wam program do upiększania waszego windowsa XP lub Visty.
Nazywa się Crystal Clear.
Zainstalowałem go i jestem zadowolony z efektów sporo sie zmieniło na lepsze.
Jest on darmowy.
Gdy jednak po zainstalowaniu go okaże się, że efekt wam nie pasuje... to (podobno tak na jego stronie było napisane) po jego usunięciu wszystko wraca do poprzedniego stanu.
Także uważam program za godny pobrania.
Waga: około 16 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 11:44, 1096 napisał:

Chciałbym polecić wam program do upiększania waszego windowsa XP lub Visty.
Nazywa się Crystal Clear.
Zainstalowałem go i jestem zadowolony z efektów sporo sie zmieniło na lepsze.
Jest on darmowy.
Gdy jednak po zainstalowaniu go okaże się, że efekt wam nie pasuje... to (podobno tak
na jego stronie było napisane) po jego usunięciu wszystko wraca do poprzedniego stanu.
Także uważam program za godny pobrania.
Waga: około 16 MB.

jakis screen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 11:44, 1096 napisał:

Nazywa się Crystal Clear.


Nic czego nie dałoby zrobić się ręcznie :P. Wolę tradycyjny sposób, pomijając, że nie mam zaufania do takich programów, to z reguły w pewnym stopniu obciążają system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie trochę zmodyfikowałem mój pulpit, naszło mnie po obejrzeniu filmu. Mam nadzieję że prezentuje się dobrze ;)

20090709133644

20090709133733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 13:39, Gorn7 napisał:

/.../


Wybacz, ale ten pulpit nie przypadł mi specjalnie do gustu.

Te "wysunięte" ikonki na pierwszym screen''ie zupełnie nie pasują do reszty. Poza tym są niezbyt wyraźne.
Pasek zadań pasuje do objectdock''a / rocketdock''a, ale nie za bardzo do tapety.
Nie chcę już wspominać o tych dwóch strzałkach w samym środku pulpitu. Wiem do czego służą, i wiem, że muszą tam być. Jednak gdybym był Tobą - zrezygnowałbym z nich.

Naprawdę, wybacz szczerość, ale Twój pulpit potrzebuje kilku znacznych poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 14:07, milten6 napisał:

> Edit: Jak ten uruchomić?

1. Ściągnij UxTheme Multi-Patcher (do znalezienia na google).
2. Odpal UxTheme Multi-Patcher.
3. Przenieś ściągnięty skin do folderu w którym je trzymasz, domyślnie C:/Windows/Resources/Themes
4. Kliknij dwa razy na przeniesionym skinie
5. W otwartym okienku, potwierdź jego wybór (ewentualnie wybór kolorów, wersji zwykłej,
bądź compact, czcionek)
I gotowe ;).


Dobra a jak to później usunąć?

Czy spowalnia to mocno kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 21:01, necron1501 napisał:

Dobra a jak to później usunąć?


PPM na pulpicie -> Właściwości -> Wygląd
W okienku wybierasz zwykły, standardowy skin XP, czyli "Styl systemu Windows XP".
:)

Dnia 15.07.2009 o 21:01, necron1501 napisał:

Czy spowalnia to mocno kompa?

Nie spowalnia w żadnym stopniu. Patch, o którym mowa, ma za zadanie umożliwić ładowanie skinów, działających na tej samej zasadzie co standardowy skin XP. Mówiąc o spowalnianiu, masz zapewne na myśli programy, pokroju WindowBlinds, jednak sposób, który zamieściłem w poprzednim poście, jest w 100% bezpieczny i w 100% nie spowalnia komputera ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ja też pokażę swój pulpit, chociaż niczym specjalnym się nie wyróżnia :) Mimo wszystko mi się podoba :D
Musiałem troszkę posprzątać, żeby nie było że bałaganiarz jestem xD

20090715212132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż szczerze ;D
Co do wysuniętych ikonek to screena z tym zrobiłem, ale w sumie używam innego "wysunięcia". Zamieszam z nim screena, myślę że prezentuje się lepiej.
@L33T
Nie znam się na tym za bardzo, ale myślę że Mac OS X spowalniał by mi bardziej komputer. Te docki które są na pulpicie zazwyczaj zamykam przed grą, a potem odpalam z paska start. Dzięki temu mam wszystko pod ręką i nie narażam się na spowolnienie komputera ;)

20090715220303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na te wasze pulpity postanowiłem zmienić swój... No to zrobiłem wszystko jak idzie, a teraz mam przerąbane, mówiąc krótko. Z Windowsa XP zrobił mi się wygląd 95, którego się nie da zmienić, bo wyskakuje błąd ,,Rundl32". Co robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 00:08, Baluk25 napisał:

Co robić?!


A można wiedzieć co instalowałeś/zmieniałeś wcześniej?
Jaki dokładnie masz system (SP2 czy SP3), to może pomogłoby rozwiązać problem :).

@Gorn7
Mac OS sprzedawany jest tylko z komputerami Apple, tak więc termin spowalniania kompa w tym przypadku nie funkcjonuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować