Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

w polskiej w viscie i teraz w win7 ms spaprał domyślne ustawienie odstępu pomiędzy ikonami... na szczescie wystarczy edytowac rejestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 14:22, Qbasmok napisał:

> A to mój pulpicik.

A co to za foldery ''torent'' i ''download'' ?


Do patchy z Company of Heroes pierwszy i seriali drugi wiadomo, jak cokolwiek sciągam ze stronek czy to będzie mp3, tapeta, demo czy gra z gog.com to i tak najpierw wszystko ląduje do jednego folderu. Nie wiem kto sćiąga wszystko luzem bez składu czy pożądku na głównego roota dysku czy na pulpit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 00:00, loytar napisał:

/.../


Nie wiem jak, ale skórka pasuje do tapety. O dziwo. W sumie czarny pasuje do wszystkiego :) Trochę nudne ikonki, takie, takie bardzo podobne. Nudne wręcz. Ale ogólnie pulpit bardzo mi się podoba. Minimalistycznie, a funkcjonalnie. Tak jak lubię.

@Gordon92
Ten temat służy chwaleniu się swoim pulpitem. Twój absolutnie tu nie pasuje. Nie widać na nim niczego innowacyjnego. Nawet tapeta systemowa (lub bardzo podobna do systemowej). Dopracuj, zmień co nieco i wróć :)

@Dux
Bardzo fajny aczkolwiek przekombinowany. Za dużo śmiecia na pulpicie. Przydaje Ci się coś z tego w ogóle?
Ale za to w folderach masz pięknie. Ikonki, skórka, funkcjonalność - wyśmienite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 14:22, Qbasmok napisał:

> A to mój pulpicik.

A co to za foldery ''torent'' i ''download'' ?


A co ci do tego? Nawet jeśli ktoś jest piratem poza forum, to chyba nie powinno cię to obchodzić. Przecież nie czyni to człowieka gorszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2009 o 17:51, Woo-Cash napisał:

A co ci do tego?

A to już nie Twoja sprawa. Zapytałem się go, otrzymałem odpowiedz, wszyscy jesteśmy szczęśliwi, oczywiście opórcz Ciebie. Jeżeli coś nie dotyczy Ciebie a już dawno się wyjaśniło to raczej nie sensu wtrącać tam po raz kolejny nosa, nie uważasz?

>Nawet jeśli ktoś jest piratem poza forum, to chyba nie powinno cię to

Dnia 09.08.2009 o 17:51, Woo-Cash napisał:

obchodzić. Przecież nie czyni to człowieka gorszym...


Radzę jeszcze raz zapoznać się z regulaminem. Jeżeli ktoś piraci to w ogóle na tym forum nie powinien się znaleźć, bo prędzej czy później chcący czy nie i tak wyjdze to na jaw.

EoT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 16:50, Jackaloppe napisał:

Za dużo śmiecia na pulpicie. Przydaje Ci się coś z tego w ogóle?


Za wyjątkiem tego analogowego zegara tak. Pulpit stanowi u mnie miejsce szybkiego podglądu zużycia zasobów systemowych. Plus kosz i pogodynka. Pulpit to takie samo miejsce do zagospodarowania, jak inne katalogi w systemie. Goły pulpit to po prostu marnotrawstwo. Gołe ściany nie oznaczają jeszcze porządku. Grunt tylko, by wszystko miało ręce i nogi.
Oczywiście to tylko moje zdanie i odnosi się tylko do mojego (niczyjego innego) pulpitu;)

Za ocenę (szczególnie, że pozytywną;) dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 19:29, Baluk25 napisał:

Dobra mam, i co dalej? Tak jak w instrukcji do SP 2?

Tak, wgrywasz tam gdzie zawsze, lub po prostu odpalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2009 o 17:56, Qbasmok napisał:

Zapytałem się go, otrzymałem odpowiedz, wszyscy jesteśmy szczęśliwi,
oczywiście opórcz Ciebie.


Hej, ja tam problemu nie widzę ;). Po protu denerwuje mnie ta "sztuczna" nienawiść do piractwa - każdy miał kiedyś jakąś piracką grę czy płytkę, a nie wszyscy chcą wydawać kasę na gry. A pirat to też gracz, nie można na niego naskakiwać. Od tego jest policja ;P. Ja Oczywiście kupuję oryginały, ale przecież nawet( teoretycznie) gdybym taką płytkę od kogoś dostał, np w prezencie, to chyba jej nie wyrzucę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować