Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2007 o 20:52, czapla56 napisał:

Co myślicie o moim pulpicie?? Przed chwilą go zrobiłem... :)

przyznam, bardzo ładnie zrobiony, ale skin bocznego paska mi nie pasuje i masz "podwójny" dolny pasek, więc daję 8/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 21:21, Raziel93 napisał:

> Co myślicie o moim pulpicie?? Przed chwilą go zrobiłem... :)
przyznam, bardzo ładnie zrobiony, ale skin bocznego paska mi nie pasuje i masz "podwójny" dolny
pasek, więc daję 8/10 :)

Podwójny dolny mam po prostu z przyzwyczajenia.... :) Co do bocznego, to jaki skin byś ustawił....? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 21:24, czapla56 napisał:

> > Co myślicie o moim pulpicie?? Przed chwilą go zrobiłem... :)
> przyznam, bardzo ładnie zrobiony, ale skin bocznego paska mi nie pasuje i masz "podwójny"
dolny
> pasek, więc daję 8/10 :)
Podwójny dolny mam po prostu z przyzwyczajenia.... :) Co do bocznego, to jaki skin byś ustawił....?
:)

coś z Vistą, albo ogólnie jakiś ciemny i przezroczystość na mniej więcej 50-60% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 21:20, Dux napisał:

Tym razem skromniutko. Ale co tam, dobre i to:) Jednak daję sobie zaledwie 5/10:PPP

-> Sluchaj, jest taka knajpa ze spiewajacymi kelnerami, a Ty... E, nie ten program ;P
Mi sie podoba, klimatycznie, przyjemnie, milo :D No i widze, z KDE tez ma spore mozliwosci dostosowania wygladu, moze czas by wkrotce samemu wyprobowac i nie warto z tym czekac do KDE4 ;]
Podsumowujac, mi sie podoba i tradycyjnie nie wystawiam oceny, to nie konkurs ;)
Wydaje mi sie tylko, ze chyba niektore widgety, czy jak sie zwa, nie dzialaja poprawnie - dobrze mi sie wydaje ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 00:30, LifaR napisał:

Wydaje mi sie tylko, ze chyba niektore widgety, czy jak sie zwa, nie dzialaja poprawnie - dobrze
mi sie wydaje ? :>


A no nie działa:) Po pierwsze to nie mam dwurdzeniowego procesora. A szkoda:) Po drugie nie czyta partycji ext. Z root''em jest w porządku. Dziwne mieć dysk zapchany w 107% ale system rzeczywiście mi tak wykazyje. W FreeBSD jest partycja, a w niej klastry czy jakoś tak. Działają jak partycje. Ja tego podziału za bardzo nie kumam, bo "partycja" "x" (nie pamiętam nazwy ale z punktem montowania "/") ma właśnie 107% użycia. W "/" są m. in. katalogi tmp i usr/ports, które są osobnymi "partycjami" (klastrami), a które są zapełnione w kilkunastu procentach. Skutem jest taki, że niby system pełny aż się przelewa, a instalować dodatkowe składniki mogę spokojnie;) Choć stery Nvidii się wyłożyły (full filesystem i coś tam).

A ja jestem średnio zadowolony, bo:
1. Dekoracje okien chciałbym mieć jak w pokazanym w tym poście suśle.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1554&pid=2815
Do tego potrzebuję dekoratora, a z tym są problemy (brak w portach, a przepartować nie potrafię, manual jak to zrobić po angielsku i długi:).
2. Inny motyw superkaramby, pasujący pod te okienka,
3. Inny styl ikon - bardziej pasujący do klimatu (tapeta i okna). Problem w tym, że nigdy takich nie spotkałem.
Alpeż jestem wybredny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 23:28, czapla56 napisał:

Wie ktoś jak przywrócić z powrotem standardowe ikonki XP? Bo pozostały mi te po vista inspirat...
:/ Przywracanie systemu nie pomogło.

ściągasz z internetu :P
na poważnie to nie wiem, jak. może to co powyżej napisałem Ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Szkoda że Sidebar zakrywa istotną część tapety. Aż tak duża przezroczystość paska u góry nie wygląda zbyt zachęcająco. ;] A poza tym to całkiem fajnie lecz nie dla mnie. Takiej tapety na pewno sobie nie ustawię. :) Nie mówię że jest zła, po prostu nie mój gust, nie lubię tej bajki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 18:16, DJ Danielus napisał:

Ogólnie ładnie, choć trochę zbyt dużo ikon. Jak zrobiłeś "programy" i "gry"?

Programem graficznym. Parę stron temu też jest pulpit z takim czymś. Fajnie nawet to wygląda. :) Też miałem takie coś robić ale wolałem w ostateczności dać spokój mojemu pulpitowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykłym programem? Myślałem, że to co ma na pulpicie to jakiś dodatek, a tym czasem jest to "rysowane". No cóż, jeżeli tak to może i ja się tym pobawię?

Dzięki za radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować