Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2008 o 22:57, Raziel93 napisał:

warto zachowac taki czy wracac do Longhorna?

---> Mi sie bardziej poprzednie podobalo, jakos nie lubie pulpitow ktore usypiaja ;) A to co dales jakies takie nudne jest ;P Moze jakby zapuscic to co masz na pulpicie to by sie nie usnelo ;) ale tak...
Mi sie duzo bardziej podobal poprzedni pulpit, jak masz na nim za duzo, to mozesz usunac te widgety na prawo, ciagle bedzie fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 23:46, Mr.M napisał:

Paper Tree Deskop Alpha ver.

Nie wiem jak to się stało, ale oceńcie :P


Naaaajs ;D Nareście wywaliłeś zrobiłeś porządek z dockiem ;] 6+/5 się należy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 23:46, Mr.M napisał:

Paper Tree Deskop Alpha ver.

Nie wiem jak to się stało, ale oceńcie :P


jak dla mnie dno i zenada ale zero siedem dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 01:14, Dark SMG napisał:

> Paper Tree Deskop Alpha ver.
>
> Nie wiem jak to się stało, ale oceńcie :P

jak dla mnie dno i zenada ale zero siedem dam :P


0,7/5 ? ;p

Jak u ciebie to i tak dobrze, dla ciebie all jest zenada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest super!
A czy "podpisy" pod ikonkami dysków zrobiłeś "ręcznie" (bazgroląc po tapecie:D), czy po prostu użyłeś takiej czcionki (jak tak to jakiej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie spam ale jestem bardzo bardzo bardzo ciekawy jak wy to robicie ,że macie takie fajne pulpity to jakiś program czy jak?? Nie śmiać się na prawdę nie wiem ocb w tym :] Pomożecie sierotce?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 07:15, mlynar911 napisał:

Może to będzie spam ale jestem bardzo bardzo bardzo ciekawy jak wy to robicie ,że macie
takie fajne pulpity to jakiś program czy jak?? Nie śmiać się na prawdę nie wiem ocb w
tym :] Pomożecie sierotce?? :)

Po pierwsze przeczytaj post przypięty. Po drugie jeżeli chcesz mieć Dock`a to polecam programy tupu RocketDock. Do ikonek dobry jest IconPackager ( z tym że nie obsługuje PNG;/) No i to tyle. Ja do paska zadań uzywam StyleXp, dock mam zrobiony na RocketDock`u, a Iconki w/w programem zmienione;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 23:46, Mr.M napisał:

Paper Tree Deskop Alpha ver.


Przez ostatnie kilka stron widze tylko Twoje pulpity :F
Ten jest chyba najlepszy ;]
Ale i tak IMO 4 ostatnie ikonki w dolnym docku do wymiany, tak samo jak ikonka GW w docku po prawej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 01:28, Mr.M napisał:

0,7/5 ? ;p

Jak u ciebie to i tak dobrze, dla ciebie all jest zenada :P


Nie słuchaj się tego ciućmoka ,po ostatnim konkursie się chłopak załamał i teraz tak odreagowywuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 10:56, wychoniu napisał:

A to mój.


Nie jest źle.
Widzę że korzystasz z komputera z innymi, więc masz trochę ograniczenie w tworzeniu swojego pulpitu;)
W sumie nie jest źle, ikon trochę jest...nie zmienionych!!
Pozatym pasek ala vista trochę się przejadł, ale nawet pasuje.
7+/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak, kilka zmian (szczególnie przy AveDesk, który mi się zresetował ;/) , ikony poprawiłem, mam nadzieję, że dobrze, proszę o oceny :)

@ Czcionka to ta sama co używam na gramsajcie, zwie się Kuba Ręczny :)

@ wychoniu - ikony w docku złe do bólu, na pulpicie te znie bardzo, ale pewnie go z kimś dzielisz, więc jakoś ujdzie, tyle że nie lubię pulpitów a''la Vista, przejadły mi się ;/
Oceny nie wystawię, za niska by była ;)

20080220161037(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Dalbys juz spokoj z tym pulpitem, ile razy mozna wklejac to samo... Rozumiem, raz, dwa, czy nawet trzy, ale po co az tyle razy - wstawiaj pulpit jak go skonczysz, potem popraw ewentualnie po uwagach innych raz czy dwa, bo to co robisz to juz jest przesada. Naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PeeMpek''s deviation
Przygotowując prezentację na historię w photoshopie bawiłem się fotkami koleżanki. Zainspirowało mnie to do stworzenie pod tą fotkę pulpitu.Tak naprawdę to mój dopiero drugi zremasterowany pulpit, więc proszę o wyrozumiałość. W tym muszę poszukać ikon do docka, znaleźć lepszy styl, zmienić odtwarzacz i komunikator. Niejako licencją na bawienie się i publikowanie fotek koleżanki miałobyć zarzucenie linkiem do jej deviantarta w miejscu publikacji, co niniejszym czynię: http://peempek.deviantart.com/ .

20080220193434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po pierwsze ładną masz tą koleżankę xD
Po drugie pulpit mimo tego, że bardzo skromny bardzo mi się podoba, chociaż rzeczywiście ikonki w dolnym docku do wymiany, pasek niezły chociaż napewno mógłby byc lepszy ;]

Mr.M
Czy widziałeś kiedyś ze kogoś pulpity (prawie identyczne) znajdują się na każdej z ostatnich 3-4 stron tematu? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować