Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zabezpieczenia PS3 złamane!

65 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że developerzy będą sztucznie zapychać danymi te płytki (a najlepiej niech po prostu obniżą poziom kompresji danych), a później niech piraci ściągają sobie obrazy wielkości 30 gb i więcej ;] No i nie Blue - ray, tylko Blu-ray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to nie jest powód do płaczu. SONY powinno całować w ręce tych, co łamią zabezpieczenia i przyjmować ich do roboty za duże pieniądze. Przecież to są tacy informatyczni romantycy, ludzie wierzący w jasną stronę undergroundu i tzw. szarej strefy, czyli emulacji, własnych demek, własnych programów i przeróbek hardware''owych, ale nie piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOOOOOL. Gratuluje IQ temu, kto pisał tego newsa:
1. News stary - to już było wiadomo ponad tydzień temu.
2. Jakie zabezpieczenia? :lol: Przecież zgrali tylko obraz płyty, to nie jest łamanie zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze wyzej. Nic nie zostalo zlamane,zrobiono obraz za pomoca polecenia pod linux''em. Wiadomo o tym od ponad tygodnia i nic sie z tymi obrazami w obecnej chwili nie da zrobic. Jak czytam newsy o konsolach i zabezpieczeniach na gram.pl to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:17, koven napisał:

Jak pisze wyzej. Nic nie zostalo zlamane,zrobiono obraz za pomoca polecenia pod linux''em.
Wiadomo o tym od ponad tygodnia i nic sie z tymi obrazami w obecnej chwili nie da zrobic. Jak
czytam newsy o konsolach i zabezpieczeniach na gram.pl to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera

taaa a mi się otwiera jak czytam komentarze pod tymi newsami:) (nie myślę o Tobie oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za hakerzy niby. Jak już to crackerzy, zresztą jak skopiowali tylko obrazy płyt to nawet tym nie da się ich nazwać, bo żadnego włamania do systemu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra news :|
Ja się podpisuje pod grupą ludzmi którzy widzą różnice pomiędzy skopiowaniem płytki a jej odpaleniem płytki ;)
Teraz czekamy na post pana de99ialktórzy wszystkim nam wszystko wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:08, lurynowicz napisał:

A moim zdaniem to nie jest powód do płaczu. SONY powinno całować w ręce tych, co łamią zabezpieczenia
i przyjmować ich do roboty za duże pieniądze. Przecież to są tacy informatyczni romantycy,
ludzie wierzący w jasną stronę undergroundu i tzw. szarej strefy, czyli emulacji, własnych
demek, własnych programów i przeróbek hardware''owych, ale nie piractwa.


Za co niby mieliby ich całować ?? Nie wiesz że SONY dokłada do każdej konsoli, bo zarabia tak naprawdę na grach. A ci co kopiują gry na PES3 pozbawiają SONY zarobku z kosnoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda, no ale kto się łudził że PS3 będzie nie o shaczenia?
>"kopie gier zostały wykonane za pomocą konsoli PS3 z zainstalowanym systemem operacyjnym na bazie Linuksa."

Microsoft SuX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:01, kjubus napisał:

nie ma zabezpieczenia, ktorego nie da sie zlamac... taka jest moja zasada, wiec nie wiem, po
cholere tworcy (szczegolnie na PC bo tam zarabia sie na softcie a nie na hardwareze) sie zabezpieczaja?
jak bedzie dobra gra to i tak sie sprzeda...


Oj - to nie tak jak piszesz. Twórcy gier na PC-ta przynajmniej nie DOKŁADAJĄ do ceny sprzętu - dlatego gry są trochę tańsze.
Twórcy gier konsolowych muszą powetować sobie straty - obecna rynkowa cena konsoli jest mniejsza od jej kosztów produkcji. Konsola to niezły PC za połowę jego ceny.

Większość, jeśli nie wszystkie konsolowe gry nowej generacji spoko zmieszcząi się na zwykłym dwuwarstwowym DVD. W jakim celu są wydawane na HDDVD lub BlueRay - utrudnić piractwo. Można przecież mieć w konsoli odtwarzacz HDDVD - bo przecież nie wiadomo co potrzebne będzie za 2 lata, a wydawać gry na zwykłym DVD - bo obecnie naprawdę większa pojemność potrzebna nie jest. Tak byłoby taniej. Ale lepiej dograć kilka gigabajtów śmieci, demek, filmików, których nikt nie potrzebuje i wydać na HD-DVD czy Blue Ray. - już sama ilość GB sprawia, że kopiowanie jest znacznie utrudnione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 wcale nie rzadzi.
zastanowilbym sie nad tym. w koncu to microsoft
a zreszta i tak x360 zostal zlamany. ;}

PS3 rzadzi dopiero teraz gdy zostalo zlamane xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować