Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 18:02, Parn_ok napisał:

(Zło! Górą! :D)


Zło zawsze się ugnie przed odwagą i honorem. Zło musi być tępione bez litości. ;)
I tak jak "zły" kolega zauważył [;)], przydałoby się też zdjęcie LG. Ale nie ma co narzekać. Pisali, że do 18 pokażą wizualizację i dotrzymali słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Unikalne cechy w grze: nowy atut dodający bonus +1 do wszystkich rzutów na obronę, dwa specjalne przedmioty, dostęp do unikalnych broni oraz magiczna złota aura nad postacią gracza."

Czyli co, zapłać więcej to będziesz miał lepszego bohatera? Ładnie to tak? Masz kasę - twój hero ma wypasiony ekwipunek, świeci się na złoto (?) i zawsze będzie miał lepszą obronę od tego, który siedzi przed starszym monitorem, bo tego drugiego nie stać na EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho edycja CE jest śliczna ^^. Ale z tego, co czytam, to chyba jestem w mniejszości... W każdym razie żółte oko podoba mi się dużo bardziej niż białe, a koszulkę na co dzień nosić zamierzam, a co :P. No i ta kolorystyka, przepiękna! Jak dobrze, że zrezygnowali z ''ascetycznych'' pudełek :D. Generalnie przez tę wizualizację coraz bardziej nie mogę się doczekać mojego własnego egzemplarza. A tymczasem cały czas "pakowanie..."...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już lubi się nosić amulety to nie musi się martwić brakiem rzemienia. Przecież w zestawie jest jeszcze full wypaśna smycz :D Buah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:07, Fokusia napisał:

Imho edycja CE jest śliczna ^^. Ale z tego, co czytam, to chyba jestem w mniejszości...


W mniejszości to chyba jestem ja. Ja, który chyba jako nieliczny zamówiłem Edycje Lawful Good.
Teraz jeszcze tylko czekac na Tydzień z NwN2 - dzień drugi. Ciekawe co przygotowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny wisiorek. Mam nadzieje ze na klucze będzie odpowiedni. Ostatnio zerwał mi się i zgubiłem breloczek z BG, który nosiłem już tyle lat dzięki CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a mam pytanie bo niemam wielkiego doswiadczenia w tego typu grach czy jak gram

Dnia 07.12.2006 o 18:13, Arghot napisał:

postacia CE to gra wyglada inaczej? nie moge robic dobrych ruchow np kogos oszczedzic? sa kompletnie
inne opcje dialogowe jak to jest?


Nie. Raczej te wersje różnią się tylko nazwą, pudełkiem i zawartością a raczej kolorystyką. Byćm inne menu będzie ale tego nie jestem pewien.
I według mnie to właśnie wersja LG bardziej pasuje do paladyna. Chaotyczny zły paladyn to już nie paladyn tylko antypaladyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arghot -> NIE Grę masz taką jak każdy inny jej egzemplarz ! Edycje różnią się tylko i wyłącznie kolorem pudełka, płyt, itd. (głupio to by przecież było, gra była by nie pełna :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:05, Adbel de Sarghagland napisał:

Zło zawsze się ugnie przed odwagą i honorem. Zło musi być tępione bez litości. ;)


Czy aby tępienie zła nie było przejawem bycia złym ?? :D
Poza tym wkurzają mnie te wszystkie gry i filmy gdzie dobro zawsze musi wygrywać :D
Mam nadzieje że w grze nie bedzie "nacisku" w niektórych sytuacj na to aby moja postać postępowała dobrzse...zrestzą mam zamiar przejsć gre jako dobra i zła psotać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:13, Arghot napisał:

Ja tam czekam na moja CE bo ta LG to taka dla kobitek ze to tak ujme:D:D:D a tutaj dla prawdziwego
palyna ktory naprawde dziala na własną reke albo dla wojownika neutralnego bo takie postacie
sa the best, a mam pytanie bo niemam wielkiego doswiadczenia w tego typu grach czy jak gram
postacia CE to gra wyglada inaczej? nie moge robic dobrych ruchow np kogos oszczedzic? sa kompletnie
inne opcje dialogowe jak to jest?


jak grasz postacią CE, to wszystkie kobitki w grze wyciągaja miecze i cię atakują (bo one są LG,a ty CE), pluja na ciebie i w ogóle musisz uciekać przed nimi (zwłaszcza przed smoczycami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... pudełko wcale nie wygląda jakoś imponująco. Ładniejsze było w G3. Jeśli chodzi o "amulet" to bardzo się cieszę, że tak wygląda, bo na szyję bym go i tak nie założył, a do kluczy zawsze można dopiąć. Świetnie wygląda smycz i bardzo się cieszę, że ją dodadzą, bo poprzednia z gram.pl popsuła mi się już :( Mapa, jak mapa, pewnie ładniejsza od tej z Gothica, ale mniej funkcjonalna - mimo wszystko w NWN2 nie ma takiej wolności świata jak w G. Koszulka... nawet nawet, choć mam nadzieje, że wersja Lawful Good będzie ładniejsza. Ogólnie podoba mi się motyw i kolor, tylko dlaczego "chaotic evil" nie zostało przetłumaczone?? Może to zmylić klienta, który pomyśli, ze gra jest w wersji angielskiej. Cieszy mnie też to, że na pudełku nie znajdują się żadne niepotrzebne napisy (w stylu recenzji z pism itp.) Nie wiem tylko czym jest ten świecący na złoto pergaminek na środku zdjęcia.

Na zakończenie powiem, że edycja Lawful Good musi być ładniejsza bo właśnie taką zamówiłem!! :P Choć mam obawy, że jednak nie będzie tak imponująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam napewno będę w kosulce chodzić (w tej z Planescape: Torment biegałem dopóki się nie rozwaliła ;p) a i breloczek bardzo mi się przyda bo lubie takie rzeczy ;) pudełko fakt - nic nowego bo prawktycznie takie samo mam z Fable ale za Diamentowa edycja dodatkowe DVD i Audio-CD oraz te plusy w grze mówią same za siebie... byle jutro dostarczyli te przesyłki bo jak nie to czuję że stado wygłodniałych graczy rozerwie ich na strzępy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jakich kobitek :D ja wzięłam CE :D
Wie ktoś może o której godzinie CDP wysyła gry? Bo przy moim zamówieniu nadal jest napisane ''pakowane i przygotowywane do wysyłki''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:20, jaceloth napisał:

jak grasz postacią CE, to wszystkie kobitki w grze wyciągaja miecze i cię atakują (bo one są
LG,a ty CE), pluja na ciebie i w ogóle musisz uciekać przed nimi (zwłaszcza przed smoczycami).

No i paladynkami, zwłaszcza tymi wkurzonymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:21, Valkanis napisał:

Na zakończenie powiem, że edycja Lawful Good musi być ładniejsza bo właśnie taką zamówiłem!!
:P Choć mam obawy, że jednak nie będzie tak imponująca.


Valkanis bracie. Już myślałem, że jestem sam na tym "chaotic evil" świecie ;) Nie martw się. NASZA wersja będzie najlepsza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować