Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire i nowy Broken Sword - ruszyła przedsprzedaż!

48 postów w tym temacie

gram.pl

Przygodówki i RPG-i to jedne z najciekawszych gatunków gier - dzięki silnemu związaniu gracza z bohaterem pozwalają na prawdziwe wczucie się w przygodę. Dziś rozpoczęły się w sklepie gram.pl pre-ordery na dwie doskonale się zapowiadające produkcje tego typu - Jade Empire (już od 99,90 PLN z wykorzystaniem wPLN) i Broken Sword: Anioł Śmierci (już od 79,90 PLN z wykorzystaniem wPLN).

Przeczytaj cały tekst "Jade Empire i nowy Broken Sword - ruszyły pre-ordery!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko szkoda że tak poźno wyszłą ta gra na PC.
Za to PC-towa wersja jest wzbogacona. Ponadto zawsze jest już pewność, że nie ma bugów itp. Oby tylko sterowanie było pc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:11, Bajuj napisał:

>Tylko szkoda że tak poźno wyszłą ta gra na PC.
Za to PC-towa wersja jest wzbogacona.

Czytaj. Zbalansowanie gry zostanie rozwalone. ;)

Dnia 07.12.2006 o 19:11, Bajuj napisał:

Ponadto zawsze jest już pewność, że nie ma bugów itp.

Do KotORa wyszły trzy patche...

Dnia 07.12.2006 o 19:11, Bajuj napisał:

Oby tylko sterowanie było pc ;)

A ja liczę, że oprócz myszy i klawiatury, sterowanie padem/joyem nie zostanie wykastrowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:06, olki77 napisał:

Widziałem właśnie sreeny z gry Jade Empire i naprawdę wyglądają ładnie . Tylko szkoda że tak późno wyszła ta >gra na PC.


IHMO: lepiej późno niż wcale ;]
No chyba sobie zamówię Jade Empire. Ale jak ma chodzić tylko na Viście to podziękuje :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:13, Woko11 napisał:

Czy to prawda, że JE wymaga Visty?

Zdaje mi się, że ta plotka w pierwotnej wersji brzmiała tak:
"Czy to prawda, że JE pójdzie również na Viście?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, w końcu Jade Empire można zamówić - tylko, że jak na razie się wstrzymam (jak swego czasu z Medievalem II), a to dlatego, że przeczuwam, iż taki tytuł będzie miał również edycję kolekcjonerską - i od jej składu zależy czy wybiorę wersję zwykłą czy EK. No nic - jak na razie jedna dobra wiadomość, że już jest w pre-orderze - teraz tylko czekam na wieści a propo tego co napisałem :)
A co do Broken Sworda to wolę poczekać na recenzje w prasie i na gry-online, ponieważ grałem w demo i nie za bardzo mnie zachwyciło, więc na pewno nie kupię tego tytułu w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczekam aż będą podane wymagania sprzętowe. Wątpię by mój stary komputer pozwolił na komfortową grę. Najlepiej by było gdyby wyszło demo ale coś mi się wydaje że go nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie nowy Broken Sword! Swoja droga jakis czas w waszych planach wydawniczych BS zapowiadany byl na poczatek grudnia, a potem tajemniczo zniknal i pojawil sie w styczniu ;)

Szkoda tylko, ze znowu to nieszczesne Point&Click wporowdzili bo system z BS: Sleeping Dragon sprawdzal sie doskonale w 3D, a Point&Click w 3D? Troche kicha, ale zobaczymy, pogramy i rozwiklamy spisek :]
Szkoda ze tak malo przygodowek wychodzi na PieCe (zreszta na konsole jest jeszcze gorzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie do CDP. Czy gra bedzie TYLKO w wersji polskiej czy bedzie mozliwość wyboru angielskiej scieżki dzwiekowej i napisów? Bo jesli bedzie tylko polska to obawiam sie , ze gra straci sporo uroku i wiekszosc zartow pojdzie w "pyry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry może i ciekawe, jednak za pre-order podziekuje mam niespecjalne doświadczenia i poczekam do momentu opublikowania wiekszej ilości informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować