Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 17:52, bigmagic napisał:

Miałem na myśli coś bardziej drastycznego ale powiedzmy, że stanie na spaniu w weekend


O ile bardziej drastycznego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila przedwczoraj w sprawie mojej przesyłki w której jest Gothic 3 Ek i Dark Messiah of might and magic i nie dostałem żadnej odpowiedzi jest to dla mnie ważne bo chce by przesyłka była rozdzielona albo usunięto z niej dark messiaha of might and magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:54, KILLER-84 napisał:

> Miałem na myśli coś bardziej drastycznego ale powiedzmy, że stanie na spaniu w weekend


O ile bardziej drastycznego???


No tak troszke.
Nioechce dostać bana więc nie napiszę o co miałem zamiar zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:56, bigmagic napisał:

Nioechce dostać bana więc nie napiszę o co miałem zamiar zrobić


Biorąc pod uwagę niektóre wypowiedzi w tym temacie, to chyba jednak ciut bardziej niż troszeczkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z odpowiedziami roznie bywa. Ja po wyslaniu maila z prosba o zwrot kasy zebym mogl zamowic rzeczy ponownie ale oddzielnie dostalem telefon od pani z BOKu ktora podzielila mi zamowieniai druga wysylke darmowa dostalem gratis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bylbym dozgonnie wdzieczny gbyby Ktos z CDP obeznany w temacie NWN2 napisal kiedy tak mniej wiecej mozna sie spodziewac patch''a 1.03 PL bo dzieki mojemu pier... szczesciu (natrafilem chyba na najgorszego bug''a niepozwalajacego na uruchomienie gry - a niweluje go tylko patch 1.03) moge sobie od wczoraj conajwyrzej porzucac plytkami o sciane i poczytac instrukcje ;(;( albo chociaz czy da sie jakos odpalic patch w wersji ENG sciagniety ze stronki a nie przez Aktualizator ? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:03, Morfieusz napisał:

A ja bylbym dozgonnie wdzieczny gbyby Ktos z CDP obeznany w temacie NWN2 napisal kiedy tak
mniej wiecej mozna sie spodziewac patch''a 1.03 PL bo dzieki mojemu pier...
szczesciu (natrafilem chyba na najgorszego bug''a niepozwalajacego na uruchomienie gry - a
niweluje go tylko patch 1.03) moge sobie od wczoraj conajwyrzej porzucac plytkami o sciane
i poczytac instrukcje ;(;( albo chociaz czy da sie jakos odpalic patch w wersji ENG sciagniety
ze stronki a nie przez Aktualizator ? pzdr



Ty przynajmniej masz już instrukcje i płytki.
A my siedzimy i przyklejamy się do monitora.
O jak ja bym chciał instrukcje Nevera sobie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:03, Morfieusz napisał:

A ja bylbym dozgonnie wdzieczny gbyby Ktos z CDP obeznany w temacie NWN2 napisal kiedy tak
mniej wiecej mozna sie spodziewac patch''a 1.03 PL bo dzieki mojemu pier...
szczesciu (natrafilem chyba na najgorszego bug''a niepozwalajacego na uruchomienie gry - a
niweluje go tylko patch 1.03) moge sobie od wczoraj conajwyrzej porzucac plytkami o sciane
i poczytac instrukcje ;(;( albo chociaz czy da sie jakos odpalic patch w wersji ENG sciagniety
ze stronki a nie przez Aktualizator ? pzdr


Nie wiem dokładnie w czym problem, jednak jeśli problem jest podczas uruchamiania może mogę coś zaproponować.
Propozycja 1 - przeinstalowanie systemu.
Propozycja 2 - ściągnięcie cracka do gry. Miałem kiedyś problem z uruchomieniem wersji oryginalnej (zdaje się, że to było Arcanum). Ściągnięcie cracka pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:05, bigmagic napisał:

Ty przynajmniej masz już instrukcje i płytki.
A my siedzimy i przyklejamy się do monitora.
O jak ja bym chciał instrukcje Nevera sobie poczytać.


Podaj mail, juz skanuje ... joke ;-P ale nie no naprawde w takich chwilach jak TA mam ochote zrobic krzywde komus/czemus .... tym bardziej ze sie weekend zaczal ... i TAKI szit z grania >.<

---> KILLER-84 problem jest taki jak na obrazku, a to cytat z Patch Notes : The debug DirectX check has been removed – some users had problems running the game, even without the DirectX SDK being installed.

A Toolset i Aktualizator dzialaja ... ale gra nie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:19, Eilene napisał:

Moja to nie jest pierwsza taka sytuacja dlatego nadal jestem zła. Jak myślisz dlaczego te sytuacje
wciąż się powtarzają? Bo jak w końcu gracz dostanie paczkę to zawsze wychwala gram pod niebiosa
zapominając o tym co było wcześniej. Gram myśli więc, że nic nie trzeba się martwić bo wszyscy
są zadowoleni...i tak do kolejnego razu, przekleństw i eufori:(.


Nie jest to prawdą i z cały czas staramy się pracować nad poprawą wszystkich aspektów naszej działalności. Będziemy rozbudowywać nasz dział obsługi klienta, aby szybciej udzialać Wam informacji, wprowadzimy duże zmiany w dziale "Moje zamówienia" abyście dokładnie wiedzieli co się dzieje z Waszym zamówieniem. Zmieniliśmy już magazyn na dużo nowocześniejszy. Niestety, jeżeli w dniu planowanej wysyłki okazuje się, że dostawa nie dotrze na czas nasze największe starania nic już nie pomogą. Niestety wszystkie opsiane zmiany są duże i zajmują dużo czasu zarówno na wprowadzenie jak i na "dotarcie".

Na pewno nie jest także tak, że nie czytamy wszystkiego co piszecie. Niestety w czasie dnia mamy do wyboru, albo dołożyć wszelkich starań aby eliminować problemy albo odpisywać na forum i jesteśmy zuszeni wybierać tę pierwszą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:14, Morfieusz napisał:

> Ty przynajmniej masz już instrukcje i płytki.
> A my siedzimy i przyklejamy się do monitora.
> O jak ja bym chciał instrukcje Nevera sobie poczytać.

Podaj mail, juz skanuje ... joke ;-P ale nie no naprawde w takich chwilach jak TA mam ochote
zrobic krzywde komus/czemus .... tym bardziej ze sie weekend zaczal ... i TAKI szit z grania
>.<

---> KILLER-84 problem jest taki jak na obrazku, a to cytat z Patch Notes : The debug DirectX
check has been removed – some users had problems running the game, even without the DirectX
SDK being installed.

Dnia 08.12.2006 o 18:14, Morfieusz napisał:

A Toolset i Aktualizator dzialaja ... ale gra nie ;-(


To sprubój pokombinować ze streownikami alentualnie z direxem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:14, Morfieusz napisał:

> Ty przynajmniej masz już instrukcje i płytki.
> A my siedzimy i przyklejamy się do monitora.
> O jak ja bym chciał instrukcje Nevera sobie poczytać.

Podaj mail, juz skanuje ... joke ;-P ale nie no naprawde w takich chwilach jak TA mam ochote
zrobic krzywde komus/czemus .... tym bardziej ze sie weekend zaczal ... i TAKI szit z grania
>.<

---> KILLER-84 problem jest taki jak na obrazku, a to cytat z Patch Notes : The debug DirectX
check has been removed – some users had problems running the game, even without the DirectX
SDK being installed.

A Toolset i Aktualizator dzialaja ... ale gra nie ;-(


prubowałeś przeinstalować gre?? Btw.daj troche screenow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:14, Morfieusz napisał:

> Ty przynajmniej masz już instrukcje i płytki.
> A my siedzimy i przyklejamy się do monitora.
> O jak ja bym chciał instrukcje Nevera sobie poczytać.

Podaj mail, juz skanuje ... joke ;-P ale nie no naprawde w takich chwilach jak TA mam ochote
zrobic krzywde komus/czemus .... tym bardziej ze sie weekend zaczal ... i TAKI szit z grania
>.<

---> KILLER-84 problem jest taki jak na obrazku, a to cytat z Patch Notes : The debug DirectX
check has been removed – some users had problems running the game, even without the DirectX
SDK being installed.

oczywiście jak już zadziała

Dnia 08.12.2006 o 18:14, Morfieusz napisał:

A Toolset i Aktualizator dzialaja ... ale gra nie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pomaga, DirectX jest najswiezszy (i nie jest to SDK - Software Development Kit !!) stery tak samo ... a windy nie bede robil od nowa bo robilem go ze 2 miechy temu i nie mam ani ochoty ani checi

---> mikolajmix - reinstal robilem 2 razy (BTW jak to sie koszmarnie dluuuuugo instaluje ;o) a screenow nie dam bo gra sie nawet nie odpala ;( (pojawia sie tylko na chwile ekranik powitalny nwn 2, potem czarny ekran, costam sie laduje i BACH - znany i nielubiady windowsoski dzwiek ERROR ;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:14, Morfieusz napisał:

---> KILLER-84 problem jest taki jak na obrazku, a to cytat z Patch Notes : The debug DirectX
check has been removed – some users had problems running the game, even without the DirectX
SDK being installed.

A Toolset i Aktualizator dzialaja ... ale gra nie ;-(


Cóż dalej wydaje mi się, że warto spróbować reinstalki albo ściągnięcia cracka. Jak to mówią nie zaszkodzi, a pomóc może. Można jeszcze ewentualnie spróbować ściągnąć jakiś nieoficjalny patch (jeżeli ten problem był dość rozpowszechniony, to ktoś coś takiego mógł zrobić), jednak jeśli jest już oficjalny który to usuwa, to może być problem ze znalezieniem. Można też poszukać na forum oficjalnym gry (i wielu nieoficjalnych). Może da się to jakoś obejść zmieniając ustawienia (systemowe, zmieniając sterowniki, itd.). Szansa jakaś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:22, Morfieusz napisał:

Nic nie pomaga, DirectX jest najswiezszy (i nie jest to SDK - Software Development Kit !!)
stery tak samo ... a windy nie bede robil od nowa bo robilem go ze 2 miechy temu i nie mam
ani ochoty ani checi

---> mikolajmix - reinstal robilem 2 razy (BTW jak to sie koszmarnie dluuuuugo instaluje
;o) a screenow nie dam bo gra sie nawet nie odpala ;( (pojawia sie tylko na chwile ekranik
powitalny nwn 2, potem czarny ekran, costam sie laduje i BACH - znany i nielubiady windowsoski
dzwiek ERROR ;( )


No to pozostaje ci wysłać maila do działu pomocy i czekać na odp.
Albo wiesz co załóż osobny wątek na forum o tym problemie bo na pomoc sie nie doczekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:22, Morfieusz napisał:

Nic nie pomaga, DirectX jest najswiezszy (i nie jest to SDK - Software Development Kit !!)
stery tak samo ... a windy nie bede robil od nowa bo robilem go ze 2 miechy temu i nie mam
ani ochoty ani checi


No to polecam cracka (albo wizyty na forach w poszukiwaniu nieoficjalnego patcha, lub porady). A co do tego że masz najnowsze sterowniki. To też może być problem. Jeśli mnie pamięć nie myli Sudeki nie chciało mi ruszyć dopóki nie wgrałem starszych sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować