Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Czy jesteś fanem jakiejś serii gier? A jeśli tak to jakiej?

505 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 20:57, skubsa napisał:

>
Tylko jak??Jest jakiś specjalny temat czy tu mam napisać?Jestem w tym szary
PS.KONKURS CHWILOWO JEST ZATRZYMANY WIĘC PROSZE NIE GŁOSOWAĆ!!!!



Napisz moderatorzy@gram.pl albo poproś kogoś np Pracownika CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:58, pro evo napisał:

>

K wybrałem e-maila właśnie pisze :)
PS.KONKURS NAJWYRAŹNIEJ WYSTARTUJE JUTRO,ZACZNE GO POSTEM STARTOWYM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem serii Legacy of Kain, stworzonej przez fenomenalny zespół Crystal Dynamics (za co jestem im niezmiernie wdzięczny). Cała seria jest dość nietypowa bo jej głównymi bohaterami są postacie raczej źle się kojarzące ludziom - wampiry. Dwie główne postacie tej ciągle trwającej sagi to Kain (ostatni z wampirów i zarazem ojciec nowego pokolenia wampirów) oraz Raziel (niegdyś łowca wampirów, po śmierci podniesiony z grobu jako jeden z 6 pierwszych "synów" Kaina). Niesamowita opowieść o zemście, władzy oraz więzach krwi. Polecam każdemu kto chce się oderwać od sztampowych tytułów serwowanych nam rok w rok.

Pełna seria Legacy of Kain to: (w kolejności w jakiej zostały wydawane)
Blood Omen (i tu moje pytanie czy ktoś wie gdzie mógłbym dostać tę grę obecnie?)
Soul Reaver (dostępne jedynie na PSX lub Dreamcast)
Blood Omen 2
Soul Reaver 2
Defiance


Drugą serią gier, która jest warta polecenia to Metal Gear Solid. Gra która niejednokrotnie była określana mianem filmowej, z uwagi na wciągająca fabułę i niesamowicie charyzmatyczne postacie co w połączeniu z innowacyjnością jaką serwuje nam Hideo Kojima tworzą obraz gier wręcz idealnych (w moim odczuciu).
Cała fabuła koncentruje się na problemach takich jak głowice jądrowe, wojna, terroryzm oraz dominacja prywatnych przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej.Sama gra nosi miano "Tactical Espionage Action Game" co daje nam dość interesujący miks skradanki, taktyki i akcji w jednej grze i muszę przyznać, że się sprawdza wybornie:)

Części serii to:
Metal Gear Solid
MGS2: Sons of Liberty
MGS3: Snake Eater (wciąż czekam na konwersję na PC)
MGS4: Guns of the Patriots (pojawi się w 2007)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem czterech serii:

Need for Speed (od pierwszego Underground''a)
Tony Hawk''s Pro Skater (od czwórki)
Gothic (od początku)
NWN (czekam na EK NWN2...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak większość - Gothic i nowa generacja Prince of Persia. Niestety z powodów technicznych kompa nie miałem okazji zagrać w obie "trójki", ale od razu po upgradzie, nadrobię. Ale te serie uwielbiam.

Jednak ponad wszystko kocham calutka Sagę Baldur''s Gate. Pogrywam w nią pół swojego życia (od jej premiery), więc zdążyłem się z nią zżyć. Serie ponadczasowa; przypuszczam, że nawet jako-80-letni dziadek dalej będę pykał w Baldurka. Jak odsłuchuję soundtrack albo chociaż myślę (przede wszystkim o "jedynce"), to łezka mi się kręci w oku i to dosłownie. Baldur przypomina mi najwspanialszy sposób spędzania wolnego czasu, dzieciństwo i przepiękne wakacje, ferie i zwykłe dni, kiedy plecak szedł w kąt, a Baldur na monitor. To naprawdę piękne wspomnienia. Nie umiem tego wyrazić słowami, ale jestem pewien, że ktoś to zrozumie, czując do jakiejś gry to samo

[Nie jestem świrem ;P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc do tego tematu myślałem: "Pewnie wszyscy napiszą, że Gothic. Niedawno była premiera nowej części, jest moda na ta serię". Wchodzę i co widzę? Mniej niż połowa userów pisze, że jest fanem Gothica! Ach, zawiedziony jestem.;)
Przynajmniej nikt mnie nie posądzi o to, że "ściągam" od innych. Mam nadzieje...;)

A więc Gothic - mysle, że nie trzeba tłumaczyć dlaczego.
RTSowy WarCraft. WoW mi nie podchodzi bo jest za dobry i nie mógłbym się do niego oderwać;p
I z sentymentu Syberia - sam nie wiem czemu. Ta seria mnie po prostu wzruszyła <ociera łezkę w oku>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować