Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

chciałem tylko powiedzieć, że pomimo tego, że nie wypowiadam się tutaj zbyt często(zaraz sesja, ale teraz jest jeszcze gorzej - oddawanie końcowych projektów ;/ ), to wiedzcie, że jestem z wami :D:D i łączę się w bólu oczekiwania na 1.03, a w niedalekiej przyszłości także 1.04... coś mi się wydaje, że i na ten będziemy musieli dłuugo poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 23:08, migem napisał:

Nie przeczę. Ale uwierz, że dla mnie równie frustrucjące jest oczekiwanie na tego pi... patcha
jak i dal ciebie, a moze nawet bardziej, bo ja juz ncizego tak nie pragne jak tego zeby wreszcie
problem tego watku sie rozwiazl, mam nadzieje ze w pon jak przyjede do pracy Lok dostarczy
dobrych informacji i bede mogl wrzucic juz oficjalna informacje..i odetchnac uff...


Bardzo dobrze się stało że podjąłeś wyzwanie. Odpowiadasz, wyjaśniasz, informujesz, przepraszasz i dajesz do zrozumienia że Cię obchodzi co ja myślę na ten temat. I powiem Ci - Że to mnie satysfakcjonuje, nawet jeżeli razem będziemy czekać na te poprawki jeszcze przez chwilkę. Co do czarnej roboty posłańca, który przynosi złe wieści - w moim rozumieniu, twoje akcje mocno poszły w górę. Dziękuję za szczerość i odwagę - Prawidłowy dialog to podstawa. Praktycznie cały czas to powtarzam, bo to jest dla mnie ważniejsze od samej poprawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do usług:). Nieoficjalne infoz ostatnij chwili dzisiaj są ogromne szanse na pacz 1.03, co do pacza 1.04 trezba bedzie poczekac az sie oficjalnie pojawi i powinno nam sie udac wydac go rownoczesnie z obsidianem. W kwestii odpowiedzi na wczesniejsze pytania, pacz 1.03 nie bedzie usuwal wszytskich bledow z polskiej wersji jezykowej, niektore tak ale nie wszytskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzicie. Trochę odzewu z CDP i ustały groźby a
nastawienie graczy się poprawiło. Czemu nie można było
tak od razu? :)

A tak w ogóle, to bardzo dobra wiadomość, mimo iż nieoficjalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 14:09, migem napisał:

Do usług:). Nieoficjalne infoz ostatnij chwili dzisiaj są ogromne szanse na pacz 1.03, co do
pacza 1.04 trezba bedzie poczekac az sie oficjalnie pojawi i powinno nam sie udac wydac go
rownoczesnie z obsidianem. W kwestii odpowiedzi na wczesniejsze pytania, pacz 1.03 nie bedzie
usuwal wszytskich bledow z polskiej wersji jezykowej, niektore tak ale nie wszytskie.


Byłoby super, ale na razie nie uwierze jak nie zobacze. Więc czekam aż aktualizator zacznie ściągać upragnione poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sens zaczynać grę, czy może poczekać na 1.03? Nie miałem kiedy pograć, więc mogę jeszcze chwilę poczekać. Dodam, że sprzęt mam bliżej minimalnego niż zalecanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 14:57, RSS napisał:

Jest sens zaczynać grę, czy może poczekać na 1.03? Nie miałem kiedy pograć, więc mogę jeszcze
chwilę poczekać. Dodam, że sprzęt mam bliżej minimalnego niż zalecanego.


Jasne odpalaj gre i jazda :) no chyba że kupiłeś grę tak żeby sobie popatrzeć na pudełko , ale tak poważnie zacznij teraz już grać warto :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie problemu z save''ami? Mam mało czasu na granie i wolałbym nie zaczynać drugi raz z powodu niedziałających save''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 15:12, RSS napisał:

Nie będzie problemu z save''ami? Mam mało czasu na granie i wolałbym nie zaczynać drugi raz
z powodu niedziałających save''ów.



Ano chyba że tak stawiasz sytuację, no to będzie trzeba poczekać na 1.03pl niestety jak boisz się o save''y. Ja zaryzykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 14:09, migem napisał:

Do usług:). [...]


Nareszcie jakieś informacje prosto ze źródła! :) Za które oczywiście dziękuję. Mam nadzieję, że od tej pory będzie to nowa świecka tradycja CDP...

I konkluzja - warto było robić hałas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 15:24, Pan Maciek napisał:

> Do usług:). [...]

Nareszcie jakieś informacje prosto ze źródła! :) Za które oczywiście dziękuję. Mam nadzieję,
że od tej pory będzie to nowa świecka tradycja CDP...

I konkluzja - warto było robić hałas ;)


Chyba nikt nie musi na to pytanie odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 14:09, migem napisał:

Do usług:). Nieoficjalne infoz ostatnij chwili dzisiaj są ogromne szanse na pacz 1.03, co do
pacza 1.04 trezba bedzie poczekac az sie oficjalnie pojawi i powinno nam sie udac wydac go
rownoczesnie z obsidianem. W kwestii odpowiedzi na wczesniejsze pytania, pacz 1.03 nie bedzie
usuwal wszytskich bledow z polskiej wersji jezykowej, niektore tak ale nie wszytskie.



w stylu byłego premiera: yes, yes, yes ! :)

wielkie dzięki migem za zaangażowanie :D i podnoszenie nas stale oczekujących na duchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 14:09, migem napisał:

Do usług:). Nieoficjalne infoz ostatnij chwili dzisiaj są ogromne szanse na pacz 1.03, co do
pacza 1.04 trezba bedzie poczekac az sie oficjalnie pojawi i powinno nam sie udac wydac go
rownoczesnie z obsidianem. W kwestii odpowiedzi na wczesniejsze pytania, pacz 1.03 nie bedzie
usuwal wszytskich bledow z polskiej wersji jezykowej, niektore tak ale nie wszytskie.

Jestem ciekaw tego "dzisiaj", niestety jak na razie z końca grudnia zrobił się koniec stycznia. Ale wciąż wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy jakies info, ciekawe co z tego wyniknie... BTW Szkoda, ze nie poprawi on wszystkich bledow, a czy patch 1.04 poprawi juz wszystkie babole z polskiej wersji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2007 o 22:26, Elwro napisał:

Wystarczy że założysz serwer i zaprosisz kolegów z Hawajów, Nowej Zelandii i RPA. Albo namówisz
ich do wejścia na jakiś polski serwer. Albo namówisz kogoś z zagranicy na zdowngrade''owanie
serwera do 1.02.
Nigdzie (chyba - jeśli tak, to proszę mi to pokazać) nie jest napisane "gwarantujemy,
że zawsze będzie dało się połączyć ze wszystkimi serwerami". Cała sytuacja jest wkurzająca,
ale to nie jest łamanie prawa. To jest kwestia przyzwoitości i dbania o klientów, a
w szczególności zachęcania do kupna wersji polskich, a nie kupowania gier na Zachodzie, co
w dzisiejszych czasach staje się coraz prostsze. I w przypadku gry, w którą prawdopodobnie
będzie grało się ładnych parę lat, większy wydatek może być uzasadniony.



Mylisz kolego pojęcia. Mówimy o dwóch innych sprawach. Ale skończmy bo przecież i Ty i ja możemy mieć odmienne zdanie. Nie zmienia to faktu że CDP wycyckał swoich klientów na cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem gierke wczoraj na patchu 1.02...teraz się dowiedziałem że moze dzisiaj bedzie 1.03...swietnie ...zaczne grac jeszcze raz:)
Ale w to dzisiaj to raczej nie chce mi sie wierzyc...
Jest duzo bugow ktore warto poprawic wiec zobaczymy jak to sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:21, NosferX napisał:

Skończyłem gierke wczoraj na patchu 1.02...teraz się dowiedziałem że moze dzisiaj bedzie 1.03...swietnie
...zaczne grac jeszcze raz:)
Ale w to dzisiaj to raczej nie chce mi sie wierzyc...
Jest duzo bugow ktore warto poprawic wiec zobaczymy jak to sie uda...


To dzisiaj moze oznaczac niestety pozne nocne godziny ( jest spora rozncia w czasie pomiedzy nami a obsydianem), ale trzymamy reke na pulsie i asap damy znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować