Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 11:31, Olamagato napisał:

Na to CDPR nie może sobie w ogóle pozwolić bo cały interes padnie zanim się na dobre zacznie...

/ciach

Ja jakos w CDPR nie wierze... to ich pierwsza gra (i moze ostatnia) i na pewno bedzie zabugowana tak, ze awaria, skoro juz gotowej gry jak NWN2 nie umieli dobrze "zrobic" w wersji PL, to co dopiero zrobia ze swoja gra? Strach sie bac...

A latki do NWN2 to sie raczej nie doczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzyć własną grę od podstaw, a polonizować czyjś produkt, to jednak wielka różnica. Jak słusznie zauważył Olamagato, CDPR nie może sobie pozwolić na błędy. Ponadto inna ekipa zajmuja się produkcją gry, a inna polonizacją. Jedno z drugim ma niewiele wspólnego. Ciężko jest też skopać tłumaczenie na język polski, bo przecież w tym wypadku niczego tłumaczyć nie będą. Nie wiem, skąd ten Twój pesymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beda tlumaczyc, z polskiego na angielski i to dopiero moze byc dramat ;-P

A co do bugow, to zobaczymy, moze macie racje, chcialbym nawet zeby tak bylo, ale po CDP raczej sie najgorszego spodziewam ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 15:00, Kris_bla napisał:

chcialbym nawet zeby tak bylo, ale po CDP raczej sie najgorszego spodziewam ;-P

A ja nie. Chciałbym zauwazyć, że najbardziej stabilna i grywalna łatka do NWN2 to, moim zdaniem, była nieoficjalna beta 1.03 PL. Z oficjalną 1.04 mnóstwo rzeczy działa gorzej, a mało które lepiej. Oczywiście pomijając kwestię odpalania multiplayera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Odświeżam temat, bo jest 1.05 i nie wiem czy CDP odebrało już przesyłke z Obsidian;). Wczoraj wróciłem do gierki, reinstall, zapyszczam autoupdate a tam ciągle 1.0480... ten sam, który miałem od kilku m-cy... i gra nadal się wywala na pulpit. Przykład: po drugim podejściu do walki z gigantami i kolejnym loadzie. Najstabilniejsza była bez paczowania, ale niestety po paczu w akcie II wywałki na pulpit zaczęły się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 17:43, Kris_bla napisał:

A teraz znowu jest problem, bo nie ma 1.05 patcha... I tak w kolo macieju ;-/

No niestety ta gra jest zaprojektowana wg przestarzałego modelu gry.
Naprawde zaczynam doceniać strumieniowe aktualizacje w GW.
Może jak wyjdzie dodatek, to coś sie polepszy bo na razie NWN2 jest moim zdaniem w stanie bliskim śmierci klinicznej. A szkoda bo tak dobrze się zapowiadała na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że poczekacie sobie trochę na patcha. Dlatego, że CDP
zbiera bugi lokalizacyjne. Najpewniej chcą je rozwiązać razem z patchem
1.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:44, maggit napisał:

Podejrzewam, że poczekacie sobie trochę na patcha. Dlatego, że CDP
zbiera bugi lokalizacyjne. Najpewniej chcą je rozwiązać razem z patchem
1.05.

W międzyczasie wyjdzie dodatek do NWN2 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sposob sie nie zgodzic... zapowiadala sie cudownie... i troche ja skopali, a wersja PL to ja po prostu dobila i rozjechala walcem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam taki problem, że w grze pojawiają mi się dwa okienka. Nie mogę żadnego z nich usunąć, a jedynie pomniejszyć. Czy to tak ma być, czy to jest jakiś błąd?

20070502135947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 13:54, Akashi napisał:

Oczywiście przeczytaliście także informacje na forum NWN2 Bioware, że patch został wycofany
i teraz go poprawiają? I wszyscy szczęśliwcy będą musieli cofnąć update do 1.4 (pomijam długą
listę błędów które wprowadził ten patch)

Jak pojawi się już poprawiony patch powinien także pojawić się do polskiej edycji gry.

Pozdrawiam


Panie Akaszi, czy mógłby Pan mi wyjaśnić jaki jest obecny status polskiej łatki w wersji 1.05.912
i dlaczego mamy kolejne opóźnienie, mimo obietnic że kolejne patche będą wychodzić jednocześnie z wersją angielską?.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne tygodnie mijaja, gra (ktora bylo, niebylo jest gra multiplayerowa, a bez patcha grac w multi sie nie da) ciagle niegrywalna, a oficjalny dystrybutor wciaz milczy (choc jak twierdzi wydawca gry na swoim forum, CDP otrzymalo odpowiednie dane do patcha pare tygodni temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tydzień a patcha wciąż nie ma.Myślałem ,że gdy wrócą w niedzielą to sobie pogram porządnie.
Szkoda ,że nikt nawet się nie wypowie z CDP w sprawie patcha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 12:18, Ziomuś SmS napisał:

Domyślam się że nie warto jak na razie kupować NWN2 ??


Zależy czego oczekujesz i jak bardzo przeszkadza Ci amatorka jaką odwalono podczas
polonizacji.

@ImageCuTTer
Podejrzewam, że zajmie to tygodnie. Należy też zacząć liczyć czas
od tego tygodnia, tj. poniedziałku. Czemu? Ano, pewno nie tylko my
chcieliśmy mieć długi weekend. Choć pewnie niektórzy z nas chcieli
mieć długi weekend ze spatchowaną wersją NwN2. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować