Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Ja tam mam taką cichą nadzieję, że przynajmniej po feriach (warszawskich) sobie normalnie pogram... Ale jak tak to się toczy to nie jestem pewien jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posted: Wednesday, 24 January 2007 04:34PM
I really don''t know much about the patch situation for you guys except to restate what has already been said in this thread: You will be skipping 1.03 and moving to 1.04, I belive.

Rob McGinnis
Professional Whateverer.
http://nwn2forums.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=540116&forum=109&sp=45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała ta sytuacja ,to jedna WIELKA KPINA.Dajecie się zwodzić jak przedszkolaki. To już nie jest nawet śmieszne ,tylko żałosne , jak czytam te posty to się zastanawiam:Czy większość ludzi jest naprawdę tak naiwna i podatna na MANIPULACJE?? Coż..chyba tak. Nawet taki monopolista jak TEPSA ,.dostał ostatnio ostro po nosie , więc nie dajcie sie zwodzić i manipulować sprzecznymi informacjami ...już naprawdę dosyć tej FARSY! Kupiliście program w którym umowa licencyjna jest mozliwa do zaakceptowania de facto po jego zakupie i uruchomieniu na kompie.Mieliscie moze wcześniej do niej wglad i kliknięcie magicznego "AKCEPTUJE" lub "Odrzucam"?? Ruszcie trochę głową.Mamy towar niezgodny ze specyfikacją.Program NWN 2 nie jest wyjęty z pod prawa.Resztę dopowiedzcie sobie sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, z jednej strony faktem jest, że CDP powinien bardziej naciskać na Obsidian, z drugiej nie wiemy jak to wygląda z drugiej strony, i robienie z siebie fachowców marketingowych i biznesowych i nauczanie pracowników CDP jak powinni postępować jest trochę śmieszne.

Ciekaw jestem tylko, kiedy wreszcie dostaniemy tego patcha, oby przed końcem 12 lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tak jak inni, i ja czekam na tą poprawkę. Jednak troszkę mnie śmieszą te wypowiedzi pod tytułem ja od CDP nic więcej nie kupię! A ilu z tych co płakali przy okazji NWN1PL tak czy inaczej nabyli NWN2PL? Oraz inne pozycje? A do tego są tacy gracze jak mój Tatulek, który zagrywa się po pachy w NWN2PL v1.02 i nie ma biedaczek pojęcia o żadnych poprawkach, bawi się jak szalony a kiedy pytam czy ma jakieś problemy to odpowiada: "No mam - przestań dzwonić i pytać bo kurde gram"

I gadu, gadu a po zainstalowaniu wersji demo "Dark Messiah of Might and Magic" coś mnie ciągnie do Media. M.
Jakoś całkowicie jest mi obojętne że wydawcą jest CDP. A Tatulek? Mój akurat języka obcego ni w ząb, więc to co robi CDP to dla niego błogosławieństwo. I na starość mu się pogarsza - chroniczne granie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:18, Bafometus napisał:

Posted: Wednesday, 24 January 2007 04:34PM
I really don''t know much about the patch situation for you guys except to restate what has
already been said in this thread: You will be skipping 1.03 and moving to 1.04, I belive.



Mój ukochany tłumacz elektroniczny przetłumaczył to tak:


JA rzeczywiście nie poznaje wielką ilość o łacie sytuacji dla was chłopcy oprócz oświadczać ponownie co już był w tej nitce: Wy będziecie skakać (przepuszczający) 1.03 i przesuwający (przesuwanie; doprowadzający) do 1.04, JA *belive*.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:48, MetaL2 napisał:

> Posted: Wednesday, 24 January 2007 04:34PM
> I really don''t know much about the patch situation for you guys except to restate what
has
> already been said in this thread: You will be skipping 1.03 and moving to 1.04, I belive.



Mój ukochany tłumacz elektroniczny przetłumaczył to tak:


JA rzeczywiście nie poznaje wielką ilość o łacie sytuacji dla was chłopcy oprócz oświadczać
ponownie co już był w tej nitce: Wy będziecie skakać (przepuszczający) 1.03 i przesuwający
(przesuwanie; doprowadzający) do 1.04, JA *belive*.

:)



Czyli bedziemy skakali w 1,03 przesuwajac sie do 1,04
Czyli jest git
Tylko nasuwa sie pytanie czy czekajac na 1,03 mamy skakc przesuwac sie skaczac czy moze robic cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:48, MetaL2 napisał:

> Posted: Wednesday, 24 January 2007 04:34PM
> I really don''t know much about the patch situation for you guys except to restate what
has
> already been said in this thread: You will be skipping 1.03 and moving to 1.04, I belive.



Mój ukochany tłumacz elektroniczny przetłumaczył to tak:


JA rzeczywiście nie poznaje wielką ilość o łacie sytuacji dla was chłopcy oprócz oświadczać
ponownie co już był w tej nitce: Wy będziecie skakać (przepuszczający) 1.03 i przesuwający
(przesuwanie; doprowadzający) do 1.04, JA *belive*.

:)


Albo inna interpretacja
Na 1,03 nie mamy szans
dopiero dostaniemy 1,04
Pocieszajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi, ktorzy nie znaja angielskiego moze i wersje CDP sa "blogoslawienstwem", niestety dla wiekszosci graczy dawanie "Full Pro Polish Version" jest przeklenstwem, a dziesatki postow w tym temacie i nie tylko tym potwierdzaja to o czym mowie ;-P

Hop hop... paaaaaatchu where are you?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 21:14, Kris_bla napisał:

Dla ludzi, ktorzy nie znaja angielskiego moze i wersje CDP sa "blogoslawienstwem", niestety
dla wiekszosci graczy dawanie "Full Pro Polish Version" jest przeklenstwem, a dziesatki postow
w tym temacie i nie tylko tym potwierdzaja to o czym mowie ;-P

Hop hop... paaaaaatchu where are you?


ale zauwaz ze jesli ktos nie zna angielskiego na poziomie wystarczajacym to granie w jakakolwiek cRPG bedzie katorga, i to z mysla o nich CDProjekt polonizuje gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie zaszkodzi trochę nauki, gry w koncu nie sa az takie trudne i nie zawsze trzeba rozumiec każde słowo, żeby mieć z nich kupę frajdy... a poza tym nauka poprzez gre to czysta przyjemnosc...
(sam sie uczylem angielskiego wtedy, gdy nie bylo polskich podrecznikow do RPG... pamietam 3 dni z Pendragonem i nagly przyrost slownictwa :-))
Mozliwosc wyboru wersji jezykowej FTW. (I bez zadnych bzdur o reimporcie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedzial kolega zardzel, powinnien byc wybor wersji jezykowej, a nie zmuszanie i uszczeslianie na sile ludzi, ktorzy nie maja wiekszych problemow z jezykiem, bo przez to, ze inni je maja, to mamy teraz problem... ale z gra i patchem, ktorego nie ma i nie ma i nie ma i nie ma..........
Ciekawe, ze z NWN1 bylo podobnie i nic sie przez ten czas nie nauczyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawalek czasu mnie tu nie bylo, zagladam i co widze? :] Niebieski glos! :D I informacje praktycznie codzienne ;) Nie no przyznaje, nie spodziewalem się tu spotkac odwaznego ktory ''wyjdzie'' do graczy niosac do tego niezbyt pozytywne info ;-) Przybyles tu z wlasnej woli? Czy zapalki ciagneliscie ktory sie poświęci? :D
Dobra, zarty zartami - dobrze ze tu zagladasz i informujesz ludzi co i jak, szkoda tylko ze dopiero teraz. No ale jak to mawiaja - lepiej pozno niz wcale.
Pozostaje tylko poczekac na kolejne info o stanie poprawki.
Pozdrawiam,
K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje to dobry pomysł by w grze można było wybrać wersje językową to dla CDP był by jakiś krok do przodu.


Do ekipy CDP:

Może warto pomyśleć o tym by gry miały podwójna wersje językową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować