Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2007 o 11:16, Snaga napisał:

Posty Migem nie wniosły absolutnie nic, nie wiem czym sie podniecać w nich. Podobnie jak wcześniej
piszący Johnny Bravo podał tylko jakieś zasłyszane informacje ze źródła :"Mamy Nadzieje".
Takich informacji jak MIgem, mógłby udzielić każdy góral.


Nie przesadzałbym. Primo - bylem autentycznie pozytywnie zaskoczony, bo wole usłyszeć choć takiego ''górala'' niż odbijać sie od ciszy jaka panowała tu po dwoch czy trzech postach Johnnego Bravo. Secundo - nie przesadzalbym z tym ''podniecaniem sie'', kazdy ocenia swoja miara, wiec mam wrazenie ze dosc czesto Ci sie to zdarza :P

Dnia 25.01.2007 o 11:16, Snaga napisał:

Nic nie wiadomo o postępie praca, a CDP nie pisze, żeby sie nie kompromitować, bo pewnie chwiliowo
pracami nad patchem zajmują sie 4 albo 5 osób bez tłumacza.


I wlasnie dlatego zaskoczyl mnie glos niebieskiego. Zwlaszcza ten ze chca wydac sami tą łatę.

Dnia 25.01.2007 o 11:16, Snaga napisał:

Moim zdaniem prace nie posuwają sie ani krok do przodu, albo bardzo powoli. Pomału przestaje
wierzyć że jakakolwiek poprawka w ogóle sie pojawi, nie pozostaje chyba nic innego jak zaopatzryć
sie w angielską wersje gry. Ale na pewno nie od CDP.


A to jest akurat 100% prawda. Efektów nie widać. Łaty nie widać. Multiplayera nie ma. Single mimo bugów juz skończony, choć czasem mnie bledy ''lekko'' drażniły. O tym wiemy jednak wszyscy i powtarzanie tego po raz kolejny nic do rozmowy nie wniesie nowego :/

Dnia 25.01.2007 o 11:16, Snaga napisał:

Na samą myśl o kolejnych patchach, a bedzie ich pewnie jeszcze z 50 albo 60 robi mi sie niedobrze.
Po co ja kupowałem tą gre?


Po co? ;] Ja żeby multiplayer katowac ;-) Jak narazie moge grac do lustra :P
Pozdrawiam,
K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów!

Mam przyjemność wypowiadać się po raz pierwszy na tym forum mam jednak nadzieję, że nie jedyny :).

Przywiał mnie tutaj konkretny powód:
Nie mogę przejść NWN2 kampanii single. Podczas gdy próbuję wgrać lokalizację warownii gra się zawiesza. Czy jest to błąd gry i muszę poczekać na patcha, czy też może istnieć inna przyczyna?
Jestem nieco zdesperowana, że nawet nie mogę przejść singla ale z tego co przeczytałam na forum wynika, że nie tylko ja osiągnełam ten stan.
Przepraszam jeżeli dubluje problem jednak nie znalazłam na forum podobnego posta, choć nie wykluczam, że coś przeoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 13:42, awangarda napisał:

Witam forumowiczów!

Mam przyjemność wypowiadać się po raz pierwszy na tym forum mam jednak nadzieję, że nie jedyny
:).

Przywiał mnie tutaj konkretny powód:
Nie mogę przejść NWN2 kampanii single. Podczas gdy próbuję wgrać lokalizację warownii gra się
zawiesza. Czy jest to błąd gry i muszę poczekać na patcha, czy też może istnieć inna przyczyna?

Musisz czekać cierpliwie na patcha 1.03 PL To jeden z dużej ilości bugów :|

Dnia 25.01.2007 o 13:42, awangarda napisał:

Jestem nieco zdesperowana, że nawet nie mogę przejść singla ale z tego co przeczytałam na forum
wynika, że nie tylko ja osiągnełam ten stan.

Oj tak wiele osób sie skarży :/ Osobiście mi sie udało przejść całą kampanie, ale to chyba szczęście :)

Dnia 25.01.2007 o 13:42, awangarda napisał:

Przepraszam jeżeli dubluje problem jednak nie znalazłam na forum podobnego posta, choć nie
wykluczam, że coś przeoczyłam.

Nie ma problemu, forum jest po to, aby się zapytać/doradzić :)

Musisz czekać cierpliwie na patcha 1.03 PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2007 o 13:49, Kermit 13 napisał:

Nie ma problemu, forum jest po to, aby się zapytać/doradzić :)

Musisz czekać cierpliwie na patcha 1.03 PL


Dzięki za info!
Choć fakt czekania wydaje się nie być zbyt pocieszający zamierzam uzbroić się w jeszcze większą dawkę cierpliwości i przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 14:01, mikolajmix napisał:

a ja muszę się pochwalić żę NWN1 ukończyłem bez żadnego patcha w pierwotnej wersji :)


I na pewno nie Ty jeden, ale w NWN2 w ogole ciezko na niektorych kompach w ogole grac bez patcha, a wiele osob ma problemy z przejsciem gry, bo jest zabugowana... i dlatego czekamy na patcha, ktorego wciaz nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam che tylko poprawke samego spolszczenia! Tao od strony technicznej, ja ki jezykowej - reszta mnie nie obchodzi, a nie obchodzi mnie dlatego, że łatke z angielskiej wersji NWN2 to potrafie sobei sam zainstalowac... WYDAJCIE POPRAWKE SPOLSZCZENIA! Blagam... ja chce grac... a nie rusze tej giery poki spolszczenie bedzie takie... slabe, ze to tak delikatnie ujme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,... tak więc po kolei udało nam się samemu złożyć poprawkę różnicową 1.3, poza tym dziś otrzymaliśmy info od Obsidiana, że został złożony dla nas patch z 1.2 do 1.4 i teraz jest właśnie zabezpieczany i powinien być jutro.

Tak więc postanowiliśmy, że jeżeli faktycznie ten patch pojawi się jutro to odrazu go umieścimy na gram.pl, jeżeli Obsidian będzie miał problemy z tym patchem i nie będziemy go posiadać umieścimy nasz patch różnicowy 1.3

Uwaga. Patch zrobiony przez nas opiera się na różnicach między wersją 1.2 a 1.3 Angielską które zostały wprowadzone. W chwili obecnej kończymy sprawdzać jego stabilność ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie da się zainstalować patcha 1.4 na posiadaną wersję gry tak więc proponuję wykonać kopię bezpieczeństwa save''ów przed instalacją poprawki. Prawdopodobnie by móc zainstalować patcha 1.4 będziecie musieli mieć wersję gry 1.2 tak więc trzeba będzie ją przeinstalować. Wiem, że to nie jest najlepsze rozwiązanie ale jest ono alternatywą na wypadek kolejnych opóźnień Obsidiana.

Bardzo proszę więc o cierpliwość,... w momencie umieszczenia w dniu jutrzejszym z którejś z poprawek zostaniecie poinformowani w tym topicu przez jednego z pracowników Pomocy Technicznej.

Reasumując Jutro na pewno pojawi się patch, oczywiście wolelibyśmy by był to oficjalny patch 1.4 producenta a nie nasz. Proszę tego jutro nie traktować także jako godzinę 0:00 26.01.07 do godziny 18:00 pojawi się na naszym serwerze. Link będzie przypięty w tym temacie oraz temacie NWN2 - Pomocy Technicznej.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 13:49, Kermit 13 napisał:

Musisz czekać cierpliwie na patcha 1.03 PL


A podczas czekania możesz sobie np. zrobić dwumiesięczne wakacje na Karaibach ;P Szybciej dodatek wyjdzie niż te patch''e :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 14:46, Yarr napisał:

A podczas czekania możesz sobie np. zrobić dwumiesięczne wakacje na Karaibach ;P Szybciej dodatek
wyjdzie niż te patch''e :(


No popatrz :) A post nad Twoim :D :D :D
ufff czyżby to był ten dzień, na który czekamy już tyle czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 14:46, Akashi napisał:

Ech,... tak więc po kolei udało nam się samemu złożyć poprawkę różnicową 1.3, poza tym dziś
otrzymaliśmy info od Obsidiana, że został złożony dla nas patch z 1.2 do 1.4 i teraz jest właśnie
zabezpieczany i powinien być jutro.

złośliwcy prawda? :)

Dnia 25.01.2007 o 14:46, Akashi napisał:

Proszę tego jutro nie traktować także jako godzinę 0:00 26.01.07
do godziny 18:00 pojawi się na naszym serwerze. Link będzie przypięty w tym temacie oraz temacie
NWN2 - Pomocy Technicznej.

hmm, a oni przypadkiem nie koncza pracy później niz o 18? troche zle jezeli wysla przed zamknieciem swojego biura i łata bedzie kampowała na skrzynce cdp przez cały weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawki na serwerze umieszczamy my - Pomoc Techniczna a niestety akurat w naszym wypadku kończymy pracę po 18 :P więc nie mamy komfortu pracy do 17 jak nam zarzucano :)

Nie tą łatkę wrzucimy na pewno,... ale jak ustaliłem z Johnny Bravo będziemy czekać do "ostatniej" chwili czekając na odpowiedz lokalizacji czy mają poprawkę czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawkę naszą już mamy gotową ma 50MB i jak na razie nie zauważyłem z nią większych problemów.
Tak więc ten pewniak jest, ale pragnę byście pamiętali o ostrzeżeniu by potem nie było, że nie ostrzegałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 15:03, Akashi napisał:

Poprawki na serwerze umieszczamy my - Pomoc Techniczna a niestety akurat w naszym wypadku kończymy
pracę po 18 :P więc nie mamy komfortu pracy do 17 jak nam zarzucano :)

Nie tą łatkę wrzucimy na pewno,... ale jak ustaliłem z Johnny Bravo będziemy czekać do "ostatniej"
chwili czekając na odpowiedz lokalizacji czy mają poprawkę czy nie :)


uwierze ze bedzie 1.04 pl najwczesniej jak zobacze info ze jest 1.04 en na stronie lub forum bioware
ale do optymistow sie nie zaliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 15:06, Akashi napisał:

Poprawkę naszą już mamy gotową ma 50MB i jak na razie nie zauważyłem z nią większych problemów.
Tak więc ten pewniak jest, ale pragnę byście pamiętali o ostrzeżeniu by potem nie było, że
nie ostrzegałem :)


To może byście umieścili już dziś tą poprawkę co przygotowaliście... Tylko dla chętnych, desperatów, tych co chcą... a oficjalnie dacie łatkę jutro... dla mnie to żaden problem zdeinstalować i zainstalować NWN2 PL jeszcze raz... ale przynajmniej wreszcie mógłbym grać.

Jeśli to możliwe... Możliwe? Nie bardzo... to może maila mi linka do tej łatki wyślecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 15:06, Akashi napisał:

Poprawkę naszą już mamy gotową ma 50MB i jak na razie nie zauważyłem z nią większych problemów.
Tak więc ten pewniak jest, ale pragnę byście pamiętali o ostrzeżeniu by potem nie było, że
nie ostrzegałem :)


To skoro ja macie, to zamiescie ja na stronie z dopiskiem "Uwaga Nieoficjalny patch robiony przez CD-Projekt" i napiszcie, ze patch 1.04 bedzie wkrotce dostepny... moze to rozladuje troche napiecie... Przeciez co Wam za roznica skoro macie go gotowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować