Zaloguj się, aby obserwować  
BoboRasta

Zeus - Pan Olimpu i dodatek

148 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2006 o 12:11, Slave napisał:

raczej chodzi o to, zeby sportowcy z gimnazjum czesto przechodzili obok przybytku (?) Heraklesa.

Tylko że dokąd chodzą sportowcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszłam 5 misji z posejdona(oprócz pierwszej) i idę grać w zeusa, bo dalej nie wiem,co zrobić,żeby mi wyskoczył przycisk wzywający tezeusza;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.przybytek blisko pałacu v blisko
2. wysoka estetyka otoczenia przybytku v wysoka
3. przybytek chroniony murem v chroniony
4. zmagazynowane 32 płyty marmuru v 58
5. zmagazynowane 16 amfory wina v 27

a tak w ogóle to przeszłam już całego posejdona oprócz pierwszej misji, gdzie tezeusz jest potrzebny do przejścia epizodu i w zeusie też musiałam ominąć misję z tego samego powodu. I jak tu się nie denerwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Tezeusz się pojawiał bez problemu. Może mur otaczający rezydencje ma dziury? Musi byc zamkniety bramą. A może esteyuka jednak przymala? Najlepiej wybudowac obok przybytku pomnik lub jakies bardzo drogie obiekty upiekszajace, wyswietlic zakladką poziom estetyki i sprawdzic, czy teren przybytku jest bladożółty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest odpowiedź na posta dodanego przez asfodel:
estetyka odpada, bo ma nadzwyczaj atrakcyjne otoczenie, mur też nie jest dziurawy, bo w końcu jest odhaczone, że jest chroniony, dostęp do drogi ma, może coś z bramą zrobiłam nie tak, zobaczę i odpiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uff, już wszystko gra, wezwałam tezeusza i w końcu mogę przejść te misje, w których był potrzebny, aby przejść dany epizod. Dzięki za pomoc. Problem był z bramą, ale już jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOIM PROBLEMEM Z KOLEI JEST TO, ZE ABY ZABIC TALOSA POTRZEBNY JEST JAZON, ALE JEDNOEGO WARUNKU NIE POTRAFIE SPEłNIC, MUSZE MIEC 2 JEZDZIECKIE ODDZIALY... I NIE MAM ZIELONEGO POJęCIA, ANI POMYSLU JAK TO ZROBIC... STADNINY W MIESCIE MAM, KONI JEST DUZO. ALE JAK ODZIAłY JEZDZIECKI STWORZYC... NIE WIEM... PROSZE O POMOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 10:59, angie666 napisał:

MOIM PROBLEMEM Z KOLEI JEST TO, ZE ABY ZABIC TALOSA POTRZEBNY JEST JAZON, ALE JEDNOEGO WARUNKU
NIE POTRAFIE SPEłNIC, MUSZE MIEC 2 JEZDZIECKIE ODDZIALY... I NIE MAM ZIELONEGO POJęCIA,
ANI POMYSLU JAK TO ZROBIC... STADNINY W MIESCIE MAM, KONI JEST DUZO. ALE JAK ODZIAłY JEZDZIECKI
STWORZYC... NIE WIEM... PROSZE O POMOC.
Musisz mieć w mieście domy bogaczy /jak je zbudować dowiesz się w lekcjach/ i sprzedawcę koni na dużej agorze. Wtedy szlachta sama utworzy oddziały jeżdżcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:41, zebara napisał:

> MOIM PROBLEMEM Z KOLEI JEST TO, ZE ABY ZABIC TALOSA POTRZEBNY JEST JAZON, ALE JEDNOEGO
WARUNKU
> NIE POTRAFIE SPEłNIC, MUSZE MIEC 2 JEZDZIECKIE ODDZIALY... I NIE MAM ZIELONEGO
POJęCIA,
> ANI POMYSLU JAK TO ZROBIC... STADNINY W MIESCIE MAM, KONI JEST DUZO. ALE JAK ODZIAłY JEZDZIECKI

> STWORZYC... NIE WIEM... PROSZE O POMOC.
> Musisz mieć w mieście domy bogaczy /jak je zbudować dowiesz się w lekcjach/ i sprzedawcę
koni na dużej agorze. Wtedy szlachta sama utworzy oddziały jeżdżcow.

Aaaa... Dzięki bardzo ;D to ide grać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 14:58, Jaki Ganh1 napisał:

Mam problem...Mam coś głupiego w misji. Pisze żeby zdobyć 30 motek runa, a nie mam ani dostawców
ani postrzygaczy! Co robić?

sprawdz czy możesz kupić albo poproś inne miasto o pomoc
ewentualnie możesz złupić miasto produkujace runo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 15:23, urszula napisał:

> Mam problem...Mam coś głupiego w misji. Pisze żeby zdobyć 30 motek runa, a nie mam ani
dostawców
> ani postrzygaczy! Co robić?
sprawdz czy możesz kupić albo poproś inne miasto o pomoc
ewentualnie możesz złupić miasto produkujace runo :)

1.Żadne miasto nie daje runa!NIE MA RUNA! NIE PRODUKUJE GO! ohhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2006 o 12:37, Jaki Ganh1 napisał:

1.Żadne miasto nie daje runa!NIE MA RUNA! NIE PRODUKUJE GO! ohhh....

przeszłam grę kilka razy i nie spotkałam się z taką sytuacją .
która to misja? może dostaniesz runo w prezencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem: w bodajże trzecim epizodzie pierwszej misji Zeusa (Posejdona nie mam :( ) Do przywołania Jazona potrzebuję armii. I nie mam pojęcia jak ją utworzyć bez brązu. Na mapie go nie ma, a nie mogę znaleźć miejsca nadającego się do wybudowania portu handlowego (z Egiptem, na przykład - swoją drogą to bezsens, jak dobrze pamiętam z historii Egipt cierpiał na niedobór tego surowca...). Czy wie ktoś, gdzie takie miejsce na tej mapie jest? A może w ogóle źle próbuję wybudować ten port?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem, tym razem natury technicznej: ni z tąd ni z owąd Zeus zaczął wyczyniać cuda, jakie widać na screenie. Przy próbie uruchomienia gry zaraz po napisaniu ostatniego posta w tym temacie, gra uruchomiła mi się w oknie. Menu widoczne na screenie nie działa. Błąd powtarza się przy każdej próbie uruchomienia komputera. Wie ktoś, jak rzucić tą grę z powrotem na cały ekran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też właśnie pogrywałem sobie w Zeusa :D i miałem też problem z przywołaniem Tezeusza. ;/ Jednak sprawa z brmą w murze wszystko rozwiązała. Ale kiedy grałem wcześniej, w misje zabawa to przywoałałem jakoś Tezeusza bez budowy bramy, a przybytrk miałem cały ogrodzony murem..... nie wiem jak to się stało :P
Pozdrowinia dla wszystkich fanów Zeusa i Posejdon i Szczęśliwego Nowego Roku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować