• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.12.2006 o 15:43, IRASS71 napisał:

Teraz wydanie Patcha 1.3 nie ma sensu i tak nie pogramy na serwerach zagranicznych bo maja
1.4 a polskich serwerow nie ma jeszcze zadnych :-((


He he to moze odrazu przejdziemy z 1.02 na 1.04 :D

CDP co z tymi latkami ? W innych krajach juz dawno wyszly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2006 o 16:04, AchillesPL napisał:

Jak probujewejsc do dzielnicy handlowej to caly czas mam taki ekran i inc.


Czasami rozpakowywanie modulu moze trwac naprawde dlugo... no i musisz miec na niego miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy naprawde tak trudno odpowiedzieć kiedy bedzie ten patch ?! Od rana co 10 minut wlaczam aktualizator i juz troche mnie to znudzilo, wiec moze chociaz powiedzcie czy bedzie on w tym roku? To chyba nie takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dla CDP to wielka trudnosc... jak zwykle zreszta. Mimo, ze nie narzekam na ta wersje co jest (no moze to ze brakuje czasem dialogow i postacie przestaja ruszac ustami zanim skoncza kwestie), ale nie lubie byc gorszym graczem od tych co juz patcha maja. W koncu pieniazki place rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wlasciwie to jest weekend, wiec nie raczej nie ma szans ze w tym roku bedzie patch. CDP siedzi w domach i olewają nas :/. Strasznie sie zawiodlem na tej firmie. A trzeba bylo kupic angielska wersje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wy narzekacie na to ze CDP nie wydalo patcha a u mnie gra praktycznie nie dziala :-( Średnio mam ok 1-2 FPs (SIC) !! Czy da sie przyspieszyc gre jakkolwiek ??? Gram na ustawieniach najnizszych z mozliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wlasnie miedzy innymi dlatego narzekamy! Patch bardzo poprawia dzialanie gry, na niektorych systemach nawet o 70% !!!

Czarkinson - niewiele ci moge poradzic skoro grasz na najnizszych ustawieniach. Po prostu czas na modernizacje kompa, a raczej kupno nowego. Wylaczyles Vsync w opcjach swojej karty graficznej? To podstawa i pierwsze co trzeba zrobic przed uruchomieniem tej gry (wlasciwie kazdej gry chyba ze ktos nie moze zniesc poszarpanego ekranu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja tez mam ten problem... i mysle ze patch to naprawi :D ale jesli nie... to Cya NWN2!! :P No CDP ma jeszcze 1 dzien na wydanie patcha ;) załoze sie ze nie bedzie go jednka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jezeli ten patch tak pomoze to chyba poczekam. Moj pierwszy raz z Forgotten Realms skonczy sie niewypałem jakim jest NWN 2. Gothic 3 w Geldern i Vengardzie chodzi o wiele szybciej i da sie cokolwiek robic a tu otworzenie glupiej skrzyni zajmuje pol minuty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2006 o 14:15, Enzo_0 napisał:

Sprawdź temperature karty graf. i procesora. Na poprzednim kompie tez praktycznie nie moglem
grac bo mi sie przegrzewal. A najlepiej napisz do pomocy technicznej CDP.

CO Z TYM PATCHEM ?!?!

dzięki Enzo 0 wyczyściłem wentylator na karcie i chodzi,trochę powoli ale da się grać jeszcze raz dzięki czekałem i kmbinowałem ze dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To ja chyba jednak mam jekieś szczęście bo niemam żadnych problemów z grą. :-) Chodzi na max i śmiga aż miło....patch będzie jak będzie...niema co rwać włosów z głowy...co w tylko jedną gre macie w domu ? Ja pogram pare h w NWN2 potem w coś na x''a żeby się odstresować i jakoś wolny czas płynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Proponuje dodanie do "Odpowiedzi na znane problemy" sugestie aby wylaczyc Vsync. W grze jest on domyslnie wlaczony i nie da sie go w zaden sposob wylaczyc (nawet przez plik .ini), a wylaczenie Vsync spowoduje skok ilosci klatek do gory o mniej wiecej 50%, a jakosc obrazu sie nie zmieni. Wystarczy wylaczyc "Synchronizacje pionową" (zalezy jakiej firmy macie karte graficzna, moze byc tez nazwane wlasnie "Vsync") w ustawieniach sterownikow swojej karty grafiki. To naprawde bardzo pomaga.

A co do patcha, to juz nawet brak mi słów. Żenada po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja bom chciał sobie kupic te grę ale nie wiem czy mi poldzie, moze ktos kto sie na tym zna napisze do mnie a ja mu wysle na e-mail taki plik w którym jest wszystko o moim kąpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!

Chciałbym sie dowiedzieć czy gra chodzi już na x1300 oraz czy odbywa się to poprawnie...

Pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niech mi ktos wreszcie pomoze, probuje wejsc do dzielnicy handlowej i zacina sie przy napisie rozpakowywanie modulu, zainstalowalem nwn2 jeszcze raz, probowalem tam wejsc z innych save''ow, miejsca na dyskach mam bardzo duzo, co najmniej 10gb, a na wszystkie inne lokacje moge wchodzic normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się