• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Oooooo... Jak ja Ci zazdroszcze:) angielska wersja NWN2 :) szczesciarz z Ciebie, wywal polska albo sprzedaj bo tylko do tego sie nadaja i graj w cudnie aktualna angielska wersje:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

gdy wróciłem do Neverwinter wkońcu zaczeli za mną chodzić ale krasnolud nadal nie walczy to raz a dwa że mógłby mi ktoś powiedzieć jak urzywać zestawu narzędzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wychodząc z Zachodniego Portu na bagna gra nie zapisuje sie,tylko pojawiam sie w Zachodnim Porcie i mam scine gry (tzn nie umiem nią nic zrobic). Juz kiedys podawaliscie mi sposob na to: element docelowy moich dokumentów na inną partycję.Tak też jest zrobione,ale błąd dalej występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, posiadam złotą edycję Neverwinter Nights 2. Mam zainstalowaną podstawkę i dodatek Maska Zdrajcy. Wszystko ładnie i pięknie hula. Problem mam jedynie podczas wychodzenia z gry. Mianowicie przy normalnym zamykaniu gry wyskakuje standardowe okienko windows o bledzie łącznie z informacją o wysyłce bądź nie tego błędu. Mój sprzęt to:
windows vista 64 bit SP1,
procesor quad core q6600,
8 gb RAM,
karta graficzna geforce 8800GTX,
karta muzyczna soundblaster X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty Professional.
Posiadam najnowsze sterowniki, do płyty głównej, do karty graficznej i muzycznej.
Nie jest to uciążliwy błąd, ale mnie denerwuje, czy ma ktoś jakąś radę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z grą przez sieć i proszę o pomoc. Nie mogę wejść za żaden serwer, bo "wersja klienta nie zgadza się z wersją serwera", czy coś takiego. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, gdzie się updatuje wersję klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2008 o 13:47, Krzysiek56 napisał:

Mam problem z grą przez sieć i proszę o pomoc. Nie mogę wejść za żaden serwer, bo "wersja
klienta nie zgadza się z wersją serwera", czy coś takiego. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć,
gdzie się updatuje wersję klienta?

starczy spatchować grę (bo to ona jest rzeczowym klientem skoro dołączasz się do serwera a nie tworzysz go) do najnowszej wersji. serwer może też wymagać dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W menu gry klikam "Aktualizacja", a następnie "aktualizuj". Pojawia się coś takiego:

Twoja wersja gry: 1.06.972 Polish

Sprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.com
Uzyskiwanie informacji o wersji auto-aktualizacji.
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Pobieranie nwn2_pc_autopatch.txt
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Zlokalizuj plik z patch''emnwn2_pc_polish_config[.txt
Nie można otworzyć pliku z patch''em: nwn2_pc_polish_config[.txt
Uzyskiwanie informacji o uaktualnieniu do gry
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Pobieranie nwn2_pc_polish.txt
Najnowsza dostepna wersja gry:[
System został zaktualizowany. Patch nie jest konieczny.
Czas aktualizacji 0:00:08
Szukanie dodatkowej zawartooci.
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Nie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish_optional_content.txt
Skonczone

Moja wersja gry: 1.06.972 Polish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aktualizacja udała się, ale nadal wersje klienta i serwera nie są zgodne. Przy kolejnej próbie aktualizacji wyskakuje coś takiego:

Twoja wersja gry: 1.06.980 Polish

Sprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.com
Uzyskiwanie informacji o wersji auto-aktualizacji.
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Pobieranie nwn2_pc_autopatch.txt
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Zlokalizuj plik z patch''emnwn2_pc_polish_config[.txt
Nie można otworzyć pliku z patch''em: nwn2_pc_polish_config[.txt
Uzyskiwanie informacji o uaktualnieniu do gry
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Pobieranie nwn2_pc_polish.txt
Najnowsza dostepna wersja gry:[
System został zaktualizowany. Patch nie jest konieczny.
Czas aktualizacji 0:00:07
Szukanie dodatkowej zawartooci.
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Nie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish_optional_content.txt
Skonczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem, który wielokrotnie się już pojawiał. A mianowicie aktualizacja gry. Kopiuje poprawki do głównego katalogu gry (bez rozpakowywania), w pierwszym menu uruchamiam "aktualizacja", przechodzi do następnego okna, gdzie znowu wciskam przycisk "aktualizuj" i wyskakuje problem, że nie mam internetu (bo niestety w domu nie mam) i dlatego nie może aktualizować gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mój problem z NWN2 polega na tym że kiedy próbuję włączyć grę wyskakuje tradycyjne okienko windowsa z informacją o błedzie. Od niedawna mam internet dlatego chcialem pograć w NWN2 przez neta.Kiedy nie mialem internetu gra normalnie mi dzialala. Nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.07.2008 o 21:28, RobeN napisał:

Próbujesz wejść na serwer polski?


Na jakikolwiek. I ciągle wyskakuje okienko, że wersje klienta i serwera nie są zgodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli mowa o polskim serwerze, to informacje na temat wersji znajdziesz tutaj:
http://neverwinter2.gram.pl/forum/index.php?sid=8e4a1350b588651462290e11da9e845d

Serwery zagraniczne działają obecnie bodajże na wersji 1.12, która nie jest dostępna dla polskiego wydania.
Nie ma zatem możliwości gry na serwerach zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.07.2008 o 13:11, RobeN napisał:

Serwery zagraniczne działają obecnie bodajże na wersji 1.12, która nie jest dostępna
dla polskiego wydania.
Nie ma zatem możliwości gry na serwerach zagranicznych.

Dodam od siebie do tej wypowiedzi, że u jednego z konsuli otrzymałem informację że CDP pracuje obecnie nad polonizacją tej łatki. Ciekawe ile im to zajmie... ;) Jak zwykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.07.2008 o 13:11, RobeN napisał:

Jeśli mowa o polskim serwerze, to informacje na temat wersji znajdziesz tutaj:
http://neverwinter2.gram.pl/forum/index.php?sid=8e4a1350b588651462290e11da9e845d

Serwery zagraniczne działają obecnie bodajże na wersji 1.12, która nie jest dostępna
dla polskiego wydania.
Nie ma zatem możliwości gry na serwerach zagranicznych.


No właśnie. Co w końcu z tymi nieszczęsnymi patchami? Zmieni się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.07.2008 o 13:11, RobeN napisał:

Jeśli mowa o polskim serwerze, to informacje na temat wersji znajdziesz tutaj:
http://neverwinter2.gram.pl/forum/index.php?sid=8e4a1350b588651462290e11da9e845d

Serwery zagraniczne działają obecnie bodajże na wersji 1.12, która nie jest dostępna
dla polskiego wydania.
Nie ma zatem możliwości gry na serwerach zagranicznych.


Do gry na tym serwerze potrzebny jest dodatek maska zdrajcy. Nie ma może innego serwera, nie wymagającego dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się