Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Leworęczni lepsi w grach?

103 postów w tym temacie

Właśnie - ludzie, przecież oczywistym jest, że ludzie grający od 10 lat są lepsi od tych grających od pół godziny. ;) Kwestia "doboru" osób i gier. ;) Trzeba by się przekonać, "któroręczni" są ludzie z klanu Pentagram - mistrzowie świata w końcu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Znam kilku leworecznych i zwykel sa gorszymi garczami ode mnie. :P Juz nie wspominajac o tym, ze wszyscy rzeznicy wsrod moich znajomych sa praworeczni. Takie wlasnie sa te badania. Niech sprawdza jeszcze, czy wplywa na to dlugosc duzego palca u stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż, na swojej podstwie mogę uznać że ludzie leworęczni mają talent do rysowania (czasem jakieś arty z gier) i są muzykalni (kilka "koncertów" keyboardowych ;p) , ale żeby lepiej grali... tego raczej nie potwierdzę, chociaż na pewno jestem mniej zawzięty i sumienny w graniu od mojego prawego kumpla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, że tak od razu sobie wnioski wyciagnęli, przecież to jak się gra w gry komputerowe zależy także od umiejętności szybkiego opanowania danej gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh, ludzie, takie szufladkowanie.

Nie gram na żadnym instrumencie, jestem kompletnie amatematyczny (ah, to słowotwórstwo ;P ), rysować w ogóle nie potrafię. ;) A jestem leworęczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:18, PL1 napisał:

dobra dobra tacy madrzy
ja chetnie sie zmierze z jakimś leworęcznikiem ::P:P zobaczymy kto wygra :):)

zalezy w co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:18, PL1 napisał:

dobra dobra tacy madrzy
ja chetnie sie zmierze z jakimś leworęcznikiem ::P:P zobaczymy kto wygra :):)



Dobra.Jakaś gierka freeware.Ale jakaś strzelanka.
Może soldat?
12 megsów i można grać.Jak nauczysz się obsługi odpowiedz na tego posta;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z zygzaakiem. Nie ma znaczenia czy ktoś jest prawo- , lewo- , górno- czy innoręczny. Wszystko zależy od doświadczenia , refleksu, umiejętności ( mówię teraz o grach, a nie o malowaniu, rzeźbieniu czy graniu na perkusji). Z tym że leworęczni są ,,inni" czy ,,odmienni" też się nie zgadzam. Ludzie to ludzie. To że ja jestem wysoki, a on jest niski to co, znacz że jesteśmy inni?? No nie wiem. Tak samo tutaj. Leworęczny czy praworęczny, jeden pies... znaczy człowiek. I to że jesteście (bo ja jestem praworęczny) lepsi od nas w czymś tam to nie znaczy że jesteście lepsi. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, coś mi się pogmatwało :) Poprawka do ostatniego zdania: ,,I to że jesteście (bo ja jestem praworęczny) lepsi od nas w czymś tam to nie znaczy że jesteście INNI." Wybaczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

leworeczni lepsi?? no slyszalem ze szybciej piszemy na klawiaturze ale zeby lepsi w grach to cos nowego ja tam jakos tego nie zauwazylem po za tym i tak gram na ustawieniach dla praworecznych moze dlatego nie odczuwam tego ;] ech ale glupota za malo osob zbadano powinno byc conajmniej okolo tys zeby cos stwierdzic i pamietajcie nie mowie jako zraniony praworeczny :D tylko wszechwladny leworeczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak dla mnie statystyka zawsze będzie największym przekłamaniem.
Wg. wszelkie wyostrzanie podziałów: na leworęcznych i praworęcznych, jasnowłosych i ciemnowłosych, białych i czarnych itd. jest czymś co najmniej dziwnym i niedorzecznym (no a historia pokazuje do czego to czasem prowadzi...).
Ktoś się urodził leworęczny- cóż ma na to poradzić..

A jeśli o gry chodzi.. hehe, jestem praworęczny, w wielu grach jestem po prostu beznadziejny, ale wystarczy że się uprę, poćwiczę przez kilka miesięcy i wymiatam ;D (no.. inna sprawa, że jak odłożę grę i zagram za powiedzmy rok, to robi się kiepsko.. ale co tam ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, nie powiem :D .

No ale cóż... niezwykłe podejście do danej czynności często bywa drogą do sukcesu :) . Hmm, to taka trochę moja życiowa maksyma, ekhm. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem leworęczny ;]. I nie wiem czy jestem zdolny choć rysować to nawet lubię. Nawet ponoć niektórym moje rysy się nawet podobają xP (ale nie rysuje ultra realistycznym stylem tylko rysuje po swojemu). Ale z matematyką w ogóle z cyframi u mnie jest kiepsko jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś jest oburęczny XD ja się do takich osób zaliczam:)
Umiem pisać lewą ręką jak i prawą a w gry to zależy jakie ale 80% funkcji podczas grania wykonuje lewa ręka 8-)
Ale częściej piszę prawą bo lewa trochę bardziej gryzdole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoomnY - "Osiem procent polskiego społeczeństwa to osoby leworęczne"

Heh... a gdyby ktoś wziął się za "sondowanie" na podstawie tej karty wypowiedzi wyszło by iż leworęcznych jest z 80%... xD
Tak normalnie to ciężko znaleźć was o leworęczni, a jak temat o was się założy to odrazu się zbiegacie kupą - jakiś instynkt wam podpowiada co i jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować