Zaloguj się, aby obserwować  
Lenino

The Guild 2 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

406 postów w tym temacie

Mam taki Problem:
Zainstalowałem pierwszy raz grę chodziła płynnie na średniowysokich. Może przez 2 tygodnie tak mi chodziła. 2 tyg. później włączyłem grę i na początku chodziła płynnie potem zaczęła się lekko wieszać, a wreszcie nie dało się grać bo tak się wieszała. Wkurza mnie to bo jak od nowa zainstalowałem to znou to samo chodziła płynnie 15min i znowu sie zaczeło wieszanie. POMOCY!!! Mam oryginał. A mój komp:
Radeon 9550, 2,8 Ghz (2 rdzeniowy) 1gb DDR2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam grę w wersji PL 1.2 - bez dodatku
na brak potaci i "awarię" samouczka pomogła mała zmiana w config.ini:
zmiana wartości z 1 na 0

/ Show the splash screen at programm startup (0:no 1:on (default) )
SplashScreen = 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciabym prosic o pomoc
Podvzas gdy gram w the guild 2 czesto gra sie przycina gdy wybieram wieksza predkosc rozgrywki, to da sie jeszcze przezyc, najgwiekszym problemem jest samodzielne wylanczanie sie aplikacji po prostu gram sobie, jakies dluzsze zczievie okno gry znika i pokazuje mi sie moj pulpit i normalny kursor myszy,

Moj komputer
Athloon 3000+
Geforce 7600
1 gb ram

Pozdrawiam prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi gra nie chce wejść. pojawia śię tylko logo JOWOOD.którego nie da się przewinoć a później gra nie chcę się uruchomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 00:36, ozia napisał:

mam grę w wersji PL 1.2 - bez dodatku
na brak potaci i "awarię" samouczka pomogła mała zmiana w config.ini:
zmiana wartości z 1 na 0

/ Show the splash screen at programm startup (0:no 1:on (default) )
SplashScreen = 0


Mam pytanie, z kąd można dostać patcha do polskiej wesji the guild 2 ? czy moglbym prosic o linka ? dziekuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 09:27, dominik713 napisał:

Mam pytanie: którą klasą gra się najciekawiej i jakie ma możliwości(tylko nie mówcie
mi o łotrzyku)? I w jaki tryb gry najpierw zacząć grać?


Najwięcej kasy wyciągniesz z kowala(broń lub pancerze) lub stolarza (pochodnie najszybciej schodzą). A jak masz ochotę na karierę polityczną to alchemik/apteka/kościół kasy nie za wiele, ale dostajesz bonusy do odpowiednich statystyk, poza tym tym przypadku ważne jest aby szef twojego miasteczka (wójt,burmistrz itd.) był płci przeciwnej i tego samego wyznania, gdyż przez flircik zdobędziesz łatwo poparcie w ratuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze,a jak wygląda ogólna gra kowalem? Co się dokładnie robi? I czy też mam szansę na karierę polityczną? A,i jaki tryb? To,co pytałem się we wcześniejszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 10:01, dominik713 napisał:

No dobrze,a jak wygląda ogólna gra kowalem? Co się dokładnie robi? I czy też mam szansę
na karierę polityczną? A,i jaki tryb? To,co pytałem się we wcześniejszym poście.


Każdym masz szanse do zrobienia kariery politycznej ale naukowcy się do tego najlepiej nadają. Kowalem/stolarzem tradycyjnie kupujesz surowce ->wytwarzasz towar -> sprzedajesz. Praktycznie tylko kariera łotrzyków i księdza się różni od tego schematu.
Co do trybu to nie nie pamiętam. Chodzi ci o wybór miasta i warunków zwycięstwa? trochę dawno w to grałem i nie wszystko pamiętam.

Ps. Grałem tylko w podstawkę, w grze z dodatkiem są może inne możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 11:09, dominik713 napisał:

Chodzimi tylko o podstawkę.W jakim trybie grać? Jest coś takiego jak kampania?


Z tego co pamiętam to niema czegoś takiego jak kampania tylko wybierasz miasto, warunki zwycięstwa i grasz ... Właśnie wykopałem instrukcje szczegóły maszi na stronach 10-11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 17:00, dominik713 napisał:

Dobra,w takim razie jaki mam najpierw zacząć? Ten,w którym mam wyeliminować pozostałe
nacje? A jaki Ty tryb wybrałeś na początku?


Ja wziąłem wszystkie możliwe opcje, ale to co wybierzesz to zależy od twojego upodobania...
Taka mała uwaga na koniec jak weźmiesz wersje z wyeliminowaniem wszystkich rodzin to ktoś z twojej rodziny musi być bandytą, bo jedyną możliwością na pozbycie się konkurencji jest fizyczna jej eliminacja. Nie da się ich wykończyć ekonomicznie czy politycznie jedynie "sztylet" lub katowski topór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie są jeszcze tryby rozgrywki poza tym? I w którym będę grał w miarę długo? Chodzi mi o to,żeby gra się tak szybko nie skończyła. :P Aha,jeszcze jedno: da się zostać Strażnikiem Miejskim czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 20:29, dominik713 napisał:

A jakie są jeszcze tryby rozgrywki poza tym? I w którym będę grał w miarę długo? Chodzi
mi o to,żeby gra się tak szybko nie skończyła. :P Aha,jeszcze jedno: da się zostać Strażnikiem
Miejskim czy coś takiego?



Nie bój się nie skończy się szybko niezależnie od tego co wybierzesz...
Strażnikiem miejskim jako takim nie zostaniesz, ale ratusz oferuje sporo stanowisk z różnymi uprawnieniami, więc jak osiągniesz odpowiednie stanowisk to możesz np. kierować wszystkimi strażnikami miejskimi lub oprawcami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie.Po prawie 300 latach moja dynastia wyginęła. :P
Grałem kowalem,więc teraz postanowiłem grać łotrzykiem.Możecie mi doradzić jak grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 12:56, dominik713 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie.Po prawie 300 latach moja dynastia wyginęła. :P
Grałem kowalem,więc teraz postanowiłem grać łotrzykiem.Możecie mi doradzić jak grać?


Zakup (ew. zbuduj) Gildię Złodziei i wyślij doliniarzy na "miasto" - na początku zarobki marne, ale później całkiem spore. Bohater doskonale zaś się nadaje do "uwalniania" zasobów z magazynów kopalń.
I zacznij ubiegać się o stanowisko w radzie miejskiej - kontrkandydaci zawsze mogą "zniknąć" (z Twoją "pomocą") - najlepiej w drodze do kościoła lub miejsca pracy (lub też innym miejscu, gdzie nie kręci sie straż miejska).
A jeśli ktoś Cię zauważy i/lub wniesie sprawę do sądu, to też może "zniknąć" - wtedy rozprawa zostaje umorzona (także jeśli zabraknie sędziego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować